Higher Autoryzowany sklep marki Krause

do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Kontakt

tel. 74 857 03 39
biuro@alusystems.pl

Aktualności

Zapraszamy do przeglądania naszego bloga!

Jak odpowiednio rozłożyć drabinę?

W zależności od wyboru rodzaju drabiny musimy liczyć się z tym, że w różny sposób może się ona rozkładać. W większości przypadków proces ten wcale nie jest skomplikowany i wystarczy intuicyjne działanie, które pozwoli na stabilne rozłożenie sprzętu. Problemy mogą jednak pojawić się przy stawianiu nietypowych drabin, kilkuczęściowych produktów, których proces rozkładania może być nieco bardziej skomplikowany. Sprawdź, jak poradzić sobie z poszczególnymi rozwiązaniami.

Drabiny Dwustronne - idealne do prac domowych i budowlanych

Wygodne w użytkowaniu, pomocne zarówno przy pracach domowych, jak i pracach budowlanych. Drabiny dwustronne sprawdzają się na wielu polach. Warto wybierać stabilne i trwałe produkty niezależnie od ich przeznaczenia. Korzystając z ofert i usług pewnych producentów, możesz liczyć na bezpieczne produkty, a tym samym bezpieczne prace budowlane. Sprawdź, na co zwrócić uwagę wybierając drabinę.

 

Jak obliczyć powierzchnię rusztowania

Rusztowania to wyposażenie, które przydaje się podczas prowadzenia wielu robót budowlanych. To właśnie dzięki niemu możliwe jest prowadzenie prac na wysokościach, zarówno przy budowie jak i remoncie domu jednorodzinnego oraz bloków czy wielkopowierzchniowych budynków. Istnieje wiele typów rusztowań, a każdy inwestor, zanim przystąpi do pracy powinien skalkulować koszty całej inwestycji. Do tego potrzebna będzie mu wiedza o powierzchni rusztowań. Jak obliczyć metry kwadratowe rusztowania? O tym przeczytasz w naszym artykule.

Domowe misje bezpieczne i wygodne z drabiną przegubową

0

Wystarczy jeden krok by zapewnić sobie bezpieczeństwo i wygodę przy codziennych obowiązkach, jak mycie okien, czy robienie porządków na półkach w wysokich do sufitu szafach. Przy tych czasem akrobatycznych zadaniach zapewni je nam drabina. Nasze produkty mają stosowne zabezpieczenia i pomogą nam nawet przy trudnym wyzwaniu, jakim jest ozdabianie światełkami domu czy zewnętrznej choinki. Ale jaką wybrać?

 

Drabina wielozadaniowa

Najlepszą propozycją jest wielozadaniowa drabina przegubowa. Sprawdzi się ona na wielu płaszczyznach. Niegroźne będą dla nas niewielkie prace budowlane, montażowe czy wykończeniowe.

 

Dlaczego zwykła drabina nie dorównuje drabinie przegubowej?

Często okazuje się, że tradycyjna drabina jest za wysoka, za niska, nie da się jej ustawić na nierównej powierzchni lub po prostu nie nadaje się do użytku zewnętrznego.

Drabina przegubowa łączy w sobie wszystkie ww. możliwości.

Przykładową odpowiedzią na takie potrzeby jest choćby wielozadaniowa drabina KRAUSE TeleMatic przeznaczona do prac półprofesjonalnych i profesjonalnych.

Regulacja elementów drabiny umożliwia prowadzenie prac na różnych poziomach, dlatego zawieszenie lampek świątecznych, nawet jeśli przed domem znajdują się schody, nie stanowi już problemu.

Drabina przegubowa, teleskopowa KRAUSE TeleMatic

Drabina KRAUSE TeleMatic w ustawieniu na schodach

 

Wszystko w 1. z gwarancją bezpieczeństwa. Jak to możliwe?

Drabina przegubowa to bardzo wiele możliwości ułożenia, a co za tym idzie - użytkowania.

Odpowiednio regulując teleskopowe elementy, bez trudu można ustawić ją gdzie się chce, a dzięki specjalnemu systemowi ryglowania (SpeedMatic) można bardzo szybko przebudowywać i otrzymywać w zależności od potrzeb drabinę przystawną, dwustronną czy też pomost roboczy. Krause TeleMatic to jedna z nielicznych drabin na rynku, którą można rozłożyć na dwie osobne drabiny wolnostojące (w tym celu należy się doposażyć o dodatkowy stabilizator dla części wewnętrznej). Zaopatrując się w akcesoria uzupełniające jak na przykład uchwyty dystansowe, stabilizatory, szpice do drabin czy półki, znacznie zwiększysz jej funkcjonalność.

O bezpieczeństwo zadbają antypoślizgowe stopki (SafetyCap), jednak w przypadku oblodzenia przed przystąpieniem do prac, pamiętajmy by najpierw zadbać o powierzchnię, na której będzie stała drabina.

Posiadamy różne modele drabin przegubowych.

 

Poniżej linki do kilku z nich:

 

Komentarze do wpisu (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium