Higher Autoryzowany sklep marki Krause

do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Kontakt

tel. 74 857 03 39
biuro@alusystems.pl

Drabiny drewniane dwustronne ze stopniami

Drabiny drewniane dwustronne KRAUSE ze stopniami to wygodne i wytrzymałe konstrukcje z obustronnym wejściem, idealne do długotrwałych prac. Najważniejsze zalety:

  • stabilne, stalowe zawiasy mocowane śrubami
  • pasy zapobiegające nadmiernemu rozłożeniu drabiny
  • 4 narożne wzmocnienia stopni dla zwiększonej stabilności
  • podłużnice z wysokiej jakości drewna bez sęków
  • stopnie o głębokości 80mm zwiększające stabilność i komfort pracy
  • ekologiczne - drewno nie jest nasączane środkami chemicznymi
  • stopki jako wyposażenie dodatkowe.

Drabiny drewniane dwustronne ze stopniami - Oficjalny sklep KRAUSE

Prezentujemy wysokiej klasy drabiny drewniane dwustronne ze stopniami marki KRAUSE, które świetnie sprawdzą się jako pomoc przy długotrwałych pracach. Konstrukcje, które są dostępne w naszym sklepie, są wytrzymałe i zapewniają doskonały komfort użytkowania.

Co sprawia, że drabiny drewniane dwustronne ze stopniami KRAUSE są tak stabilne?

Prezentowane w tej kategorii modele posiadają mocowane śrubami stalowe zawiasy, które wzmacniają całość konstrukcji. Oprócz tego wyposażone są w pasy uniemożliwiające nadmierne rozłożenie drabiny. Stopnie posiadają narożne wzmocnienia, które pełnią funkcję stabilizującą. Ich głębokość (aż 80 milimetrów) znacznie poprawia komfort długotrwałej pracy, w trakcie której utrzymanie równowagi nie będzie problemem.

Drabiny drewniane dwustronne ze stopniami – dbałość o jakość wykonania

W przypadku tego rodzaju sprzętu bardzo ważna jest oczywiście jakość użytego do produkcji drewna. Dlatego właśnie podłużnice zostały zrobione z wyselekcjonowanych desek bez sęków i ubytków. Warto również zwrócić uwagę, że wykorzystany surowiec jest ekologiczne, to znaczy, że drewno nie zostało nasączone środkami chemicznymi. Drabiny drewniane dwustronne ze stopniami KRAUSE to uniwersalny i niezawodny produkt dla specjalistów z bardzo wielu dziedzin!

W przypadku wielu prac to właśnie drewniane drabiny są lepszym rozwiązaniem od swoich metalowych odpowiedników. Warto zadbać o to, by wykorzystywany sprzęt zapewniał najwyższy stopień bezpieczeństwa i wygody użytkowania. Wybierz drabiny KRAUSE!

Wysyłka
Składając zamówienie w ciągu

00 234832
paczkę nadamy jutro 04.12.2023

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Przejdź do porównywarki
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl