Higher Autoryzowany sklep marki Krause

do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Kontakt

tel. 74 857 03 39
biuro@alusystems.pl

Drabiny drewniane dwustronne ze szczeblami

Drabiny drewniane dwustronne KRAUSE ze szczeblami to stabilne konstrukcje, gwarantujące wysoki komfort pracy oraz bezpieczeństwo. Najważniejsze zalety drabin drewnianych KRAUSE:

  • stabilne, stalowe zawiasy mocowane śrubami
  • łańcuchy zabezpieczające przed nadmiernym rozstawieniem
  • zawleczki zabezpieczające w czasie transportu
  • podłużnice z wysokiej jakości drewna bez sęków
  • szczeble z twardego drewna ze sprawdzonym mocowaniem na cylindryczne wpusty
  • ekologia - drewno nie jest nasączane środkami chmicznymi
  • stopki jako wyposażenie dodatkowe.

Drabiny drewniane dwustronne ze szczeblami

Marka Krause istnieje na rynku od 1900 roku i od samego początku istnienia stawia na precyzję wykonania oraz wysoką jakość i ogromną liczbę dostępnych produktów w jej asortymencie. Wśród najpopularniejszych wyrobów tej marki warto wyróżnić drabiny drewniane rozstawne. Narzędzia te, dzięki lekkiej konstrukcji i zarazem dużej wytrzymałości na obciążenia, stanowią podstawowy wybór wśród właścicieli firm remontowo-budowlanych oraz osób prywatnych. Mocne zawiasy oraz wyselekcjonowane drewno pozbawione wad konstrukcyjnych i materiałowych sprawia, że urządzenia te zachowują swoją funkcjonalność przez wiele lat od zakupu. Przejrzyj koniecznie wszystkie dostępne drabiny drewniane dwustronne.

Czym cechują się drabiny drewniane rozstawne?

Warto zacząć od tego, że drabina to narzędzie pomocnicze, które powinno być w pełni bezpieczne dla użytkownika, gdyż upadek z dużej wysokości może grozić dużym uszczerbkiem na zdrowiu. Z tego też powodu warto unikać produktów niebezpiecznych i pochodzących z niepewnego źródła. Drabiny rozkładane drewniane marki Krause są ich przeciwieństwem. Producent ten wykorzystuje do produkcji nowoczesne linie produkcyjne, które zapewniają precyzyjne wykonanie najmniejszych szczegółów, mających wpływ na użytkowanie. Wszelkie śruby, wkręty i łączniki odznaczają się najwyższą trwałością i wytrzymałością na obciążenia. Wszystkie modele są stabilne i nie stają się chwiejne w trakcie użytkowania. Producent postawił na zawiasy wykonane z autorskiego stopu stali, która jest w pełni odporna na skrzywienia oraz utratę swoich właściwości konstrukcyjnych. zawiasy charakteryzują się płynnym działaniem w pełnym zakresie ruchu i nie wymagają zbyt wielu działań konserwacyjnych ze strony użytkownika.

Drabiny drewniane rozstawne – warte zakupu w każdym przypadku

Drewno użyte do produkcji drabin marki Krause charakteryzuje się bardzo wysoką gęstością, dzięki czemu jest odporne między innymi na powstawanie krzywizn czy złamań, jest także nieco cięższy od aluminium, co stanowi jego zaletę w niektórych rodzajach prac. Drabiny drewniane dwustronne są rewelacyjnym wyborem podczas prac elektrycznych – drewno nie przewodzi prądu, jest tym samym bezpieczniejsze niż modele oparte na konstrukcji stalowej. Drabiny z drewna są w pełni odporne na chemikalia, lecz ze względu na ich wysoką masę mogą nie sprawdzać się w użytkowaniu domowym.

 

Wysyłka
Składając zamówienie w ciągu

00 062639
paczkę nadamy dziś 28.09.2022

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Przejdź do porównywarki
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl