Higher Autoryzowany sklep marki Krause

do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Kontakt

tel. 74 857 03 39
biuro@alusystems.pl

Drabiny drewniane dwustronne ze szczeblami

Tradycyjnym materiałem wykorzystywanym do produkcji drabin jedno- czy dwustronnych od wieków jest drewno. Już setki lat temu drabiny drewniane były używane do różnych prac w gospodarstwie i na budowie. Obecnie jednak mają one zupełnie możliwości – są bardziej wytrzymałe i solidne, czego najlepszym przykładem są drabiny drewniane produkowane przez renomowaną markę KRAUSE. Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z ich oferty.

Drabiny drewniane dwustronne KRAUSE ze stopniami to wygodne i wytrzymałe konstrukcje z obustronnym wejściem, idealne do długotrwałych prac. Najważniejsze zalety:

  • stabilne, stalowe zawiasy mocowane śrubami,
  • pasy zapobiegające nadmiernemu rozłożeniu drabiny,
  • 4 narożne wzmocnienia stopni dla zwiększonej stabilności,
  • podłużnice z wysokiej jakości drewna bez sęków,
  • stopnie o głębokości 80 mm zwiększające stabilność i komfort pracy,
  • ekologiczne – drewno nie jest nasączane środkami chemicznymi,
  • stopki jako wyposażenie dodatkowe.

 

Przy użyciu drabin drewnianych dwustronnych ze stopniami możesz wykonywać w bezpiecznych warunkach prace na wysokościach bez ryzyka, że narzędzie to mogłoby stracić stabilność. Chronią ją dodatkowe pasy i cztery narożne wzmocnienia. Producent zadbał o to, by wykonać podłużnice drabin drewnianych z drewna pozbawionego sęków, które mogłyby zmniejszyć jego wytrzymałość.

 

Drabiny drewniane dwustronne ze szczeblami

Marka Krause istnieje na rynku od 1900 roku i od samego początku istnienia stawia na precyzję wykonania oraz wysoką jakość i ogromną liczbę dostępnych produktów w jej asortymencie. Wśród najpopularniejszych wyrobów tej marki warto wyróżnić drabiny drewniane rozstawne. Narzędzia te, dzięki lekkiej konstrukcji i zarazem dużej wytrzymałości na obciążenia, stanowią podstawowy wybór wśród właścicieli firm remontowo-budowlanych oraz osób prywatnych. Mocne zawiasy oraz wyselekcjonowane drewno pozbawione wad konstrukcyjnych i materiałowych sprawia, że urządzenia te zachowują swoją funkcjonalność przez wiele lat od zakupu. Przejrzyj koniecznie wszystkie dostępne drabiny drewniane dwustronne.

Czym cechują się drabiny drewniane rozstawne?

Warto zacząć od tego, że drabina to narzędzie pomocnicze, które powinno być w pełni bezpieczne dla użytkownika, gdyż upadek z dużej wysokości może grozić dużym uszczerbkiem na zdrowiu. Z tego też powodu warto unikać produktów niebezpiecznych i pochodzących z niepewnego źródła. Drabiny rozkładane drewniane marki Krause są ich przeciwieństwem. Producent ten wykorzystuje do produkcji nowoczesne linie produkcyjne, które zapewniają precyzyjne wykonanie najmniejszych szczegółów, mających wpływ na użytkowanie. Wszelkie śruby, wkręty i łączniki odznaczają się najwyższą trwałością i wytrzymałością na obciążenia. Wszystkie modele są stabilne i nie stają się chwiejne w trakcie użytkowania. Producent postawił na zawiasy wykonane z autorskiego stopu stali, która jest w pełni odporna na skrzywienia oraz utratę swoich właściwości konstrukcyjnych. zawiasy charakteryzują się płynnym działaniem w pełnym zakresie ruchu i nie wymagają zbyt wielu działań konserwacyjnych ze strony użytkownika.

Drabiny drewniane rozstawne – warte zakupu w każdym przypadku

Drewno użyte do produkcji drabin marki Krause charakteryzuje się bardzo wysoką gęstością, dzięki czemu jest odporne między innymi na powstawanie krzywizn czy złamań, jest także nieco cięższy od aluminium, co stanowi jego zaletę w niektórych rodzajach prac. Drabiny drewniane dwustronne są rewelacyjnym wyborem podczas prac elektrycznych – drewno nie przewodzi prądu, jest tym samym bezpieczniejsze niż modele oparte na konstrukcji stalowej. Drabiny z drewna są w pełni odporne na chemikalia, lecz ze względu na ich wysoką masę mogą nie sprawdzać się w użytkowaniu domowym.

 

Drabiny drewniane dwustronne ze stopniami – oficjalny sklep KRAUSE

Prezentujemy wysokiej klasy drabiny drewniane dwustronne ze stopniami marki KRAUSE, które świetnie sprawdzą się jako pomoc przy długotrwałych pracach. Konstrukcje, które są dostępne w naszym sklepie, są wytrzymałe i zapewniają doskonały komfort użytkowania. Użytkownicy naszych drabin doskonale wiedzą, że są one bezpiecznym narzędziem stwarzającym odpowiednie warunki do wykonywania pracy na większej wysokości.

Co sprawia, że drabiny drewniane dwustronne ze stopniami KRAUSE są tak stabilne?

Prezentowane w tej kategorii modele drabin drewnianych mają mocowane śrubami stalowe zawiasy, które wzmacniają całość konstrukcji. Oprócz tego wyposażone są w pasy uniemożliwiające nadmierne rozłożenie drabiny. Stopnie mają narożne wzmocnienia, które pełnią funkcję stabilizującą. Ich głębokość (aż 80 milimetrów) znacznie poprawia komfort długotrwałej pracy, w trakcie której utrzymanie równowagi nie będzie problemem.

Drabiny drewniane dwustronne ze stopniami – dbałość o jakość wykonania

W przypadku tego rodzaju sprzętu bardzo ważna jest oczywiście jakość użytego do produkcji drewna. Dlatego właśnie podłużnice zostały zrobione z wyselekcjonowanych desek bez sęków i ubytków. Warto również zwrócić uwagę, że wykorzystany surowiec jest ekologiczny, to znaczy, że drewno nie zostało nasączone środkami chemicznymi. Drabiny drewniane dwustronne ze stopniami KRAUSE to uniwersalny i niezawodny produkt dla specjalistów z bardzo wielu dziedzin!

W przypadku wielu prac to właśnie drewniane drabiny są rozwiązaniem lepszym od swoich metalowych odpowiedników. Warto zadbać o to, by wykorzystywany sprzęt zapewniał najwyższy stopień bezpieczeństwa i wygody użytkowania. Wybierz drabiny KRAUSE!

Wysyłka
Składając zamówienie w ciągu

00 232601
paczkę nadamy jutro 04.12.2023

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Przejdź do porównywarki
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl