Higher Autoryzowany sklep marki Krause

do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Kontakt

tel. 74 857 03 39
biuro@alusystems.pl

Drabiny przegubowe

Drabiny przegubowe to czteroczęściowe, wszechstronne konstrukcje, z których większość mieści się w bagażniku samochodu osobowego. Niezależnie od tego, czy drabina przegubowa KRAUSE będzie używana jako drabina schodkowa, przystawna, czy może platforma robocza, całkowicie dostosuje się do Twoich potrzeb.

Zastosowania wielofunkcyjnej konstrukcji

Prawdziwie uniwersalne drabiny aluminiowe przegubowe łączą funkcje drabiny przystawnej i wolnostojącej, oferują również możliwość zaadaptowania ich w celu stworzenia platformy roboczej. Zapewniają oszczędność miejsca i niezwykle łatwy transport nawet w bagażniku auta osobowego. Mimo kompaktowych rozmiarów nie tracą funkcji użytkowych, w tym możliwości wykorzystania jako podestu roboczego. Drabinę taką można łatwo ustawić także na klatce schodowej, spełniając wymagane standardy bezpieczeństwa. Konstrukcja tego typu polecana jest dla wszystkich, którzy chcą zachować mobilność podczas pracy. Cena drabiny przegubowej nie jest wysoka w porównaniu do możliwości, które oferuje. Specjalne przeguby łączące kolejne moduły konstrukcji pozwalają na sprawne i szybkie ustawienie drabiny, a wyprofilowane szczeble zapewniają bezpieczeństwo i komfort pracy. Szerokie podłużnice stabilizacyjne zostały wyposażone w gumowe stopki zwiększające stabilność i usztywnienie całego systemu. Drabina ma możliwość ustawienia jej w czterech odmiennych pozycjach, łącząc wygodę użytkowania z niezwykłą funkcjonalnością. Wzmocnione przeguby oraz specjalne, wykonane z wysokiej klasy aluminium główne profile drabiny zapewniają bardzo dobrą sztywność całej konstrukcji i poczucie bezpieczeństwa użytkownika - stojąc w centralnym punkcie systemu ustawionego jako platforma robocza, ta się nie ugnie.

Szybka dostawa i gwarancja zadowolenia

Dzięki pewności co do najwyżej jakości naszych produktów możemy zapewnić Ci wydłużoną, 7-letnią gwarancję na cały nasz asortyment, także na drabiny przegubowe. Wszystkie konstrukcje dostępne w sklepie ALUSYSTEMS są nią objęte. Możesz cieszyć się niezawodnym sprzętem przez bardzo długi czas. Dodatkowo otrzymujesz od nas 365 dni na ewentualny zwrot towaru.

Wysyłka
Składając zamówienie w ciągu

00 055548
paczkę nadamy dziś 27.05.2022

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Przejdź do porównywarki
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl