Higher Autoryzowany sklep marki Krause

do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Kontakt

tel. 74 857 03 39
biuro@alusystems.pl

Drabiny przegubowe

Drabiny przegubowe to czteroczęściowe, wszechstronne konstrukcje, z których większość mieści się w bagażniku samochodu osobowego. Niezależnie od tego, czy drabina przegubowa KRAUSE będzie używana jako drabina schodkowa, przystawna, czy może platforma robocza, całkowicie dostosuje się do Twoich potrzeb.

Drabina przegubowa KRAUSE MONTO MultiMatic 4x3 - 4,40m 120632 Drabina przegubowa KRAUSE MONTO MultiMatic 4x3 - 4,40m 120632
Linia produktów: MONTO
Cena: 1 127,00 zł netto: 916,26 zł
Drabina przegubowa KRAUSE MONTO MultiMatic 4x3 - 4,40m + podest Drabina przegubowa KRAUSE MONTO MultiMatic 4x3 - 4,40m + podest
Linia produktów: MONTO
Cena: 1 319,00 zł netto: 1 072,36 zł

Zastosowania wielofunkcyjnej konstrukcji

Prawdziwie uniwersalne drabiny aluminiowe przegubowe łączą funkcje drabiny przystawnej i wolnostojącej, oferują również możliwość zaadaptowania ich w celu stworzenia platformy roboczej. Zapewniają oszczędność miejsca i niezwykle łatwy transport nawet w bagażniku auta osobowego. Mimo kompaktowych rozmiarów nie tracą funkcji użytkowych, w tym możliwości wykorzystania jako podestu roboczego. Drabinę taką można łatwo ustawić także na klatce schodowej, spełniając wymagane standardy bezpieczeństwa. Konstrukcja tego typu polecana jest dla wszystkich, którzy chcą zachować mobilność podczas pracy. Cena drabiny przegubowej nie jest wysoka w porównaniu do możliwości, które oferuje. Specjalne przeguby łączące kolejne moduły konstrukcji pozwalają na sprawne i szybkie ustawienie drabiny, a wyprofilowane szczeble zapewniają bezpieczeństwo i komfort pracy. Szerokie podłużnice stabilizacyjne zostały wyposażone w gumowe stopki zwiększające stabilność i usztywnienie całego systemu. Drabina ma możliwość ustawienia jej w czterech odmiennych pozycjach, łącząc wygodę użytkowania z niezwykłą funkcjonalnością. Wzmocnione przeguby oraz specjalne, wykonane z wysokiej klasy aluminium główne profile drabiny zapewniają bardzo dobrą sztywność całej konstrukcji i poczucie bezpieczeństwa użytkownika - stojąc w centralnym punkcie systemu ustawionego jako platforma robocza, ta się nie ugnie.

Szybka dostawa i gwarancja zadowolenia

Dzięki pewności co do najwyżej jakości naszych produktów możemy zapewnić Ci wydłużoną, 7-letnią gwarancję na cały nasz asortyment, także na drabiny przegubowe. Wszystkie konstrukcje dostępne w sklepie ALUSYSTEMS są nią objęte. Możesz cieszyć się niezawodnym sprzętem przez bardzo długi czas. Dodatkowo otrzymujesz od nas 365 dni na ewentualny zwrot towaru.

Produkt dostosowany do Twoich potrzeb — bezpieczne drabiny przegubowe w miejscu pracy 

Jakościowy sprzęt i specjalistyczne narzędzia umożliwiają sprawną pracę. Drabiny przegubowe aluminiowe to produkty, które maksymalnie ułatwiają wykonywanie zadań specjalistów, monterów, instalatorów. To rodzaj narzędzia, które pozwala na elastyczne wykonywanie zadań i dopasowuje się do Twoich potrzeb. Bez drabin przegubowych część ekip remontowych i instalatorskich nie wyobraża sobie codziennej pracy. Ich główną zaletą jest maksymalne przystosowanie do konkretnych potrzeb podłoża i użytkowników. W ofercie drabin aluminiowych przegubowych znajdziesz bowiem takie produkty, w których masz możliwość regulacji każdej nogi osobno. W ten sposób narzędzie zostaje dokładnie dopasowane do podłoża, na którym jest postawione. To gwarantuje stabilną pracę szczególnie wtedy, gdy powierzchnia ma bardzo dużo nierówności i zadania na danym terenie mogą być znacznie utrudnione. 

Dbałość o detale w produkcji drabin przegubowych

Producenci zajmujący się tworzeniem drabin przegubowych zwracają szczególną uwagę na detale, które gwarantują zwiększone bezpieczeństwo. Cała konstrukcja drabin przegubowych to przemyślane rozwiązania projektowe. Do ich tworzenia wykorzystywane są materiały o najwyższej jakości, a eksperci dbają o to, aby wykończenie produktów gwarantowało pełną stabilność. Stabilizatory, antypoślizgowe stopki — zwracanie uwagi na każdy detal ma swoje uzasadnienie w stworzeniu narzędzia, które będzie maksymalnie bezpieczne. Jeśli szukasz drabiny, która poradzi sobie przy okazji zetknięcia z różnym rodzajem podłoża, która będzie wykorzystywana na różnych powierzchniach, sprawdź możliwości drabiny aluminiowej przegubowej. Przy właściwym użytkowaniu możliwe jest utrzymanie maksymalnych środków bezpieczeństwa w trakcie pracy i stabilności. Pamiętaj o zachowaniu szczególnej ostrożności, a w razie potrzeby przeprowadź kontrolę stanu technicznego wykorzystywanej drabiny czy rusztowania. 
Wysyłka
Składając zamówienie w ciągu

01 000401
paczkę nadamy jutro 04.12.2023

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Przejdź do porównywarki
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl