Higher Autoryzowany sklep marki Krause

do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Kontakt

tel. 74 857 03 39
biuro@alusystems.pl

Drabiny rozsuwane

Drabina to podstawowe narzędzie pracy wielu fachowców, ale też coś, bez czego wiele osób nie wyobraża sobie podstawowego zaplecza technicznego w domu. Drabiny rozsuwane to specyficzny rodzaj drabin, które jak sama nazwa wskazuje, zwiększają swoją długość poprzez rozsuwanie. W tej kategorii znajdziesz najwyższej jakości drabiny rozsuwane aluminiowe renomowanej marki KRAUSE, której jesteśmy oficjalnym sklepem. Jeśli cenisz sobie bezpieczeństwo, komfort pracy i nie chcesz przepłacać, jesteś w dobrym miejscu. Proponujemy wyłącznie sprawdzone, dokładnie przetestowane produkty. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Drabina aluminiowa rozsuwana KRAUSE Stabilo 2x9 szczebli 133274 Drabina aluminiowa rozsuwana KRAUSE Stabilo 2x9 szczebli 133274
Linia produktów: STABILO
Cena: 1 197,00 zł netto: 973,17 zł
Drabina aluminiowa rozsuwana KRAUSE Stabilo 2x12 szczebli 133304 Drabina aluminiowa rozsuwana KRAUSE Stabilo 2x12 szczebli 133304
Linia produktów: STABILO
Cena: 1 912,00 zł netto: 1 554,47 zł
Drabina aluminiowa rozsuwana KRAUSE Stabilo 2x15 szczebli 133328 Drabina aluminiowa rozsuwana KRAUSE Stabilo 2x15 szczebli 133328
Linia produktów: STABILO
Cena: 2 458,00 zł netto: 1 998,37 zł
Drabina aluminiowa rozsuwana KRAUSE Stabilo 2x18 szczebli 133359 Drabina aluminiowa rozsuwana KRAUSE Stabilo 2x18 szczebli 133359
Linia produktów: STABILO
Cena: 3 510,00 zł netto: 2 853,66 zł

Dla tych, którzy wymagają więcej

Gdy musisz dostać się na większą wysokość, drabiny rozsuwane okazują się niezastąpione. Dzięki zastosowaniu specjalnych prowadnic drabiny rozsuwane bez problemu są w stanie osiągnąć dużą wysokość, nie tracąc przy tym stabilności (pod tym względem najlepsze są drabiny rozsuwane aluminiowe). Drabiny aluminiowe rozsuwane są wykorzystywane m.in. przez fachowców wykonujących prace na dachach. Naprawa systemu odprowadzania wody deszczowej? To również zadanie, w którego wykonaniu pomocna okaże się solidna drabina rozsuwana. Taka drabina sprawdzi się też w ogrodzie, w dużych magazynach i większych halach produkcyjnych. Drabiny rozsuwane są nieocenione wszędzie tam, gdzie miejsce jest ograniczone i nie ma możliwości, by skorzystać z innych typów drabin.

Drabiny rozsuwane aluminiowe KRAUSE

Szukasz najwyższej jakości drabiny rozsuwanej, która spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa, jest lekka, poręczna i trwała? Jeżeli tak – najlepszym wyborem będą drabiny rozsuwane firmy KRAUSE. Firma KRAUSE to wiodący producent sprzętu do pracy na wysokości. W jej ofercie oprócz profesjonalnych drabin są też m.in. rusztowania, podesty i konstrukcje specjalne. Drabiny rozsuwane aluminiowe firmy KRAUSEzostały wyprodukowane z typowym dla niemieckiego producenta bezkompromisowym podejściem do jakości. Przemawiają za nimi precyzja wykonania, dobór materiałów i niezawodność. KRAUSE ma w swojej ofercie wysoko oceniane przez profesjonalistów modele, takie jak modele z serii Stabilo. Do tej serii zaliczają się również doskonałe drabiny aluminiowe rozsuwane, przeznaczone do profesjonalnego użytkowania. Dzięki wykonaniu prowadnic oraz elementów okuć w całości z aluminium drabiny te są całkowicie odporne na działanie warunków atmosferycznych i nie rdzewieją. Wiele modeli drabin rozsuwanych jest wyposażonych w dodatkowy stabilizator TRIGON i daje się wykorzystywać jako dwie osobne drabiny. Tym, co dodatkowo przemawia za wyborem drabin rozsuwanych KRAUSE, jest zastosowanie antypoślizgowych stopek SafetyCap. To dodatkowe zabezpieczenie!

Drabiny rozsuwane w sklepie ALUSYSTEMS

W naszym sklepie znajdziesz drabiny rozsuwane i inne produkty umożliwiające pracę na wysokościach. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie i możesz liczyć na naszą fachową pomoc. Potrzebujesz pomocy przy wyborze drabiny? Chętnie doradzimy. U nas znajdziesz produkt odpowiadający Twoim potrzebom w najlepszej cenie. Postaw na produkty z górnej półki. Wybierz drabiny rozsuwane i inne profesjonalne produkty dostępne w ofercie sklepu ALUSYSTEMS!

Wybierz najlepszy wariant drabiny rozsuwanej dla swoich potrzeb 

Wśród dostępnych na rynku drabin aluminiowych rozsuwanych, znajdziesz takie, które różnią się między sobą maksymalną wysokością roboczą, ale również samą budową. Część z nich to drabiny przystawne, które dla bezpiecznego rozstawienia potrzebują oparcia w postaci ściany budynku czy pomieszczenia. Inną część oferty producentów stanowią drabiny wolnostojące, które również posiadają możliwość wysuwania jednego z ramion na określoną wysokość. To, jaki typ drabiny wybierzesz, zależy od Twojego zapotrzebowania i rodzaju pracy, jaki musisz wykonać. Producenci tworzą coraz nowsze rozwiązania, które umożliwiają bardziej komfortowe warunki pracy. 

Bezpieczne użytkowanie drabin aluminiowych rozsuwanych 

Produkty i akcesoria budowlane, takie jak narzędzia, maszyny, urządzenia, pozwalają na sprawną pracę, szybsze wykonywanie powierzonych zadań i możliwość wykonania tych, których bez pomocy narzędzie nie uda się wykonać. Drabiny rozsuwane aluminiowe są nieodłącznym rekwizytem wszystkich firm remontowych, budowlanych, renowacyjnych. Każdy specjalista, który zajmuje się montażem instalacji pracą przy elementach sieci energetycznej czy montażem oświetlenia, posiada w swoim wyposażeniu drabinę. Używają jej zarówno doświadczeni wykonawcy, jak i ci, którzy na co dzień z branżą budowlaną nie mają zbyt wiele wspólnego. Niemal w każdym gospodarstwie domowym staje się ona obowiązkowym elementem wyposażenia garażu czy piwnicy. Ważne, aby wybierać sprawdzone produkty, które pochodzą od pewnych producentów. Drabina aluminiowa rozsuwana musi być przede wszystkim bezpieczna dla użytkownika, niezależnie od poziomu jego zaawansowania w pracy i doświadczenia. W naszym asortymencie znajdziesz drabiny, przy których produkcji eksperci zwrócili szczególną uwagę na zastosowanie koniecznych zabezpieczeń. Wykonane z wysokiej jakości materiałów gwarantują bezpieczną pracę. Ważne, aby stosować się do poleceń użytkowania, jakie prezentuje producent. 

 

Wysyłka
Składając zamówienie w ciągu

00 103207
paczkę nadamy jutro 09.02.2023

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Przejdź do porównywarki
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl