Higher Autoryzowany sklep marki Krause

do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Kontakt

tel. 74 857 03 39
biuro@alusystems.pl

Drabiny wolnostojące jednostronne

Drabiny wolnostojące jednostronne, to najbardziej praktyczne, a co za tym idzie również najbardziej popularne drabiny na rynku polskim.  Nieograniczona jest bowiem mnogość ich zastosowań do wszelkiego rodzaju prac domowych, jak i półprofesjonalnych i profesjonalnych. Nic zatem dziwnego, iż stanowią one bardzo obszerną linię produktów KRAUSE. Pragnąc bowiem sprostać oczekiwaniom wszystkich klientów, wprowadziliśmy do swojej oferty zarówno drabiny wolnostojące przeznaczone do prac domowych, drobnych remontów etc., jak i takie, które przetrwają najtrudniejszą eksploatację na wszelkiego rodzaju placach budowy. 

Drabina wolnostojąca jednostronna do użytku domowego i profesjonalnego

Wśród drabin jednostronnych KRAUSE, podobnie jak wśród wszystkich produktów tej marki, odnajdziemy zarówno linię przeznaczoną do użytku domowego, jak i bardziej profesjonalną. Do pierwszej ze wspomnianych kategorii zaliczymy niewątpliwie takie modele jak np. KRAUSE Solidy, Safety czy Sepuro. Są to modele zaprojektowane w wersji ekonomicznej, ich cena zatem nie jest szczególnie wygórowana, wysoka jakość natomiast zdecydowanie wyróżnia te drabiny wśród innych dostępnych  na polskim rynku.

Taki natomiast model, jak KRAUSE Stabilo, to już drabina wolnostojąca jednostronna dla profesjonalistów. Stworzono ją z myślą o wielogodzinnej, ciągłej eksploatacji. Wykonana została z najwyższej jakości prefabrykatów oraz z największą dbałością o szczegóły.

 

Drabiny wolnostojące jednostronne – bezpieczeństwo na każdym szczeblu

Drabina wolnostojąca jednostronna to nie tylko wielofunkcyjność, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. KRAUSE wszystkie produkty tej kategorii wyposażyło w wygodny pałąk bezpieczeństwa, profilowane szczeble oraz antypoślizgowe stopki. W naszej ofercie znajdują się również modele, w których w celu zwiększenia bezpieczeństwa użytkowników zastosowano dodatkowe innowacje. Taką drabiną jest np. KRAUSE Securo ze szczeblami o głębokości aż 125 mm.

 

Drabina wolnostojąca jednostronna – zastosowanie

Zastosowań drabin jednostronnych jest bardzo wiele, poczynając od wieszania firanek, poprzez przycinanie drzewek a kończąc na skomplikowanych pracach instalatorskich. Jedno jest pewne – w każdym domu i na każdej budowie taka drabina powinna znaleźć swoje miejsce.

Tylko w naszej ofercie znajdziesz drabiny wolnostojące jednostronne idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Jeszcze nie posiadasz drabiny jednostronnej? Czas to zmienić!

 

Wysyłka
Składając zamówienie w ciągu

00 182750
paczkę nadamy 27.03.2023

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Przejdź do porównywarki
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl