Higher Autoryzowany sklep marki Krause

do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Kontakt

tel. 74 857 03 39
biuro@alusystems.pl

Drabiny wolnostojące jednostronne

Drabiny wolnostojące jednostronne to najbardziej praktyczne, a co za tym idzie, również najpopularniejsze takie rozwiązania na rynku polskim. Nieograniczona jest ilość ich zastosowań do wszelkiego rodzaju prac, zarówno domowych, półprofesjonalnych, jak i profesjonalnych. Nic zatem dziwnego, iż stanowią bardzo obszerną linię produktów znanej niemieckiej marki KRAUSE. Pragnąc sprostać oczekiwaniom wszystkich klientów, wprowadziliśmy do swojej oferty zarówno drabiny wolnostojące KRAUSE przeznaczone do prac domowych, drobnych remontów etc., jak i takie, które przetrwają najtrudniejszą eksploatację na wszelkiego rodzaju placach budowy. Sprawdź, jakie narzędzia pracy możemy Ci zaoferować w kategorii drabiny jednostronne.

Drabina wolnostojąca KRAUSE jednostronna do użytku domowego i profesjonalnego

Wśród drabin jednostronnych KRAUSE, podobnie jak wśród wszystkich produktów tej marki, odnajdziemy zarówno linię przeznaczoną do użytku domowego, jak i bardziej profesjonalną. Do pierwszej ze wspomnianych kategorii zaliczymy niewątpliwie np. drabiny jednostronne KRAUSE Solidy, Safety czy Sepuro. Są to modele zaprojektowane w wersji ekonomicznej, ich cena zatem nie jest szczególnie wygórowana, wysoka jakość natomiast zdecydowanie wyróżnia je wśród innych dostępnych na polskim rynku. Przy chęci wykorzystywania drabiny jednostronnej w warunkach domowych, do drobnych prac remontowych i wykończeniowych oraz naprawczych czy też w celu prowadzenia prac sprzątających, z pewnością znakomicie spełnią one swoje zadanie, zapewniając jednocześnie maksymalne bezpieczeństwo stosowania przez wszystkich domowników.

Natomiast taki model jak drabina wolnostojąca KRAUSE Stabilo, to już drabina jednostronna przeznaczona dla profesjonalistów. Stworzono ją z myślą o wielogodzinnej, ciągłej eksploatacji. Wykonana została z najwyższej jakości prefabrykatów oraz z największą dbałością o szczegóły. Możesz wykorzystywać ją samodzielnie, w toku prowadzenia jednoosobowej działalności gospodarczej, np. remontowej, ale również nic nie stoi na przeszkodzie, abyś wyposażył w takie drabiny jednostronne swoich pracowników, dbając o zachowanie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

Drabiny jednostronne wolnostojące KRAUSE – bezpieczeństwo na każdym szczeblu

Drabina wolnostojąca jednostronna to nie tylko wielofunkcyjność, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. KRAUSE wszystkie produkty tej kategorii wyposażyło w wygodny pałąk bezpieczeństwa, profilowane szczeble oraz antypoślizgowe stopki. W naszej ofercie znajdują się również modele drabin jednostronnych KRAUSE, w których w celu zwiększenia bezpieczeństwa użytkowników zastosowano dodatkowe innowacje. Takim narzędziem jest np. drabina wolnostojąca KRAUSE Securo ze szczeblami o głębokości aż 125 mm.

Drabina jednostronna wolnostojąca – jakie ma zastosowanie?

Zastosowań drabin jednostronnych jest wiele, poczynając od wieszania firanek, poprzez przycinanie drzewek w przydomowym ogrodzie, a kończąc na skomplikowanych pracach instalatorskich wykonywanych w ramach działalności gospodarczej. Jedno jest pewne – w każdym domu i na każdej budowie taka drabina jednostronna powinna znaleźć swoje miejsce. Możesz sięgnąć po nią, kiedy wykonujesz wiele codziennych obowiązków domowych. W czasie remontu, np. przy malowaniu ścian i sufitów, tworzeniu form z wykorzystaniem płyt gipsowo-kartonowych, ale i podczas sprzątania czy drobnych napraw we własnym zakresie powinieneś mieć pod ręką odpowiednią drabinę wolnostojącą.

Drabiny jednostronne dla przedsiębiorców przydatne są podczas wykonywania prac remontowych, wykończeniowych i budowlanych, ale nie tylko. Sprawdzają się w magazynach, w sklepach czy w biurach.

Szeroki wybór drabin jednostronnych KRAUSE sprawia, że zawsze możesz zdecydować się na taki model wolnostojącej drabiny jednostronnej, który będzie najlepiej odpowiadał Twoim oczekiwaniom.

Bardzo istotne jest również, że przy wykorzystywaniu takich narzędzi pracy nie musisz wygospodarować zbyt wiele miejsca na ich przechowywanie. Drabiny jednostronne po złożeniu zajmują małą przestrzeń, co z pewnością ułatwia ich schowanie. Są poręczne, wygodne w przenoszeniu z miejsca na miejsce i w rozkładaniu tam, gdzie akurat potrzebujesz wspiąć się na nieco większą wysokość.

Tylko w naszej ofercie znajdziesz drabiny wolnostojące jednostronne idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Jeszcze nie posiadasz drabiny jednostronnej? Czas to zmienić!

Zobacz również:

Drabiny wolnostojące dwustronne

 

Wysyłka
Składając zamówienie w ciągu

00 223932
paczkę nadamy jutro 07.12.2023

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Przejdź do porównywarki
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl