Higher Autoryzowany sklep marki Krause

do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Kontakt

tel. 74 857 03 39
biuro@alusystems.pl

Drabiny przystawne KRAUSE z podłużnicami z tworzywa sztucznego

Drabiny przystawne KRAUSE z podłużnicami z tworzywa sztucznego

Prowadzenie prac przy instalacjach elektrycznych wymaga nie tylko umiejętności i odpowiednich uprawnień. Elektrycy muszą dysponować również właściwymi narzędziami. Jak najbardziej można do nich zaliczyć drabiny przystawne z wybraną liczbą szczebli, z podłużnicami z tworzywa sztucznego. Dostosowują się one do indywidualnych oraz aktualnych wymagań użytkownika.

 

Drabina do bezpiecznej pracy dla elektryków

To doskonały wybór dla elektryków, ponieważ nie przewodzą prądu, dlatego spełniają zasady bezpieczeństwa. Pozwolą na komfortową pracę w różnych warunkach – zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz. Przystawna drabina zapewnia możliwość wykorzystania jej do pracy na wysokościach nawet tam, gdzie jest zbyt mało miejsca na użycie rozkładanej wersji takiego rozwiązania.

Profesjonalne drabiny przystawne z podłużnicami z tworzywa sztucznego są trwałe, wytrzymałe, a przy tym funkcjonalne i bezpieczne w użyciu przez elektryków. Z powodzeniem można z nich korzystać podczas prac na wysokościach przy instalacjach elektrycznych, także tych wysokiego napięcia. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby z takich drabin korzystały też inne grupy zawodowe czy użytkownicy indywidualni.

Drabiny z tworzywa sztucznego ze wzmocnieniem z włókna szklanego

Atutem drabin Krause przystawnych z podłużnicami z tworzywa sztucznego jest to, że są one wzmocnione włóknem szklanym. Mają obustronnie ryflowane aluminiowe szczeble i wytrzymałe połączenie szczebli z podłużnicami. Słowem: są solidnym narzędziem pracy, które spełnia normy DIN EN 131.

Od wyższych szczebli drabiny zostały przez producenta wyposażone w dodatkowy stabilizator, by zwiększyć bezpieczeństwo korzystania z nich. Można też zdecydować się na zamówienie rozwiązań w całości wykonanych z tworzywa sztucznego, w przypadku których również szczeble zrobione są z plastiku, a nie aluminium. Są one lekkie, ale trwałe dzięki zastosowaniu odpowiednich wzmocnień.

Zastosowanie w praktyce drabin przystawnych z podłużnicami z tworzywa sztucznego

Wysokie drabiny przystawne pozwalają wspiąć się na większą wysokość niż standardowe rozwiązania rozkładane, dlatego umożliwiają wykonywanie prac na wysokościach. Można je przystawić i oprzeć o płot, słup, ścianę domu czy innego budynku. Ważne jest, by oparcie było dokonane pod odpowiednim kątem, aby osoba znajdująca się na szczycie takiej drabiny była w pełni bezpieczna. Drabiny Krause mają antypoślizgowe nóżki, by nie doszło do niebezpiecznego w skutkach przesunięcia tego narzędzia po podłożu. Są odporne na szkodliwy wpływ czynników zewnętrznych, jak woda, wilgoć czy opady atmosferyczne, dlatego korzystanie z nich na zewnątrz jest jak najbardziej możliwe.

 

Wysyłka
Składając zamówienie w ciągu

00 234057
paczkę nadamy jutro 07.12.2023

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Przejdź do porównywarki
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl