Higher Autoryzowany sklep marki Krause

do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Kontakt

tel. 74 857 03 39
biuro@alusystems.pl

Drabiny rozsuwane linką z tworzywa sztucznego

Drabiny rozsuwane linką z tworzywa sztucznego

Prace wykonywane przez elektryków są nierozerwalnie związane z ryzykiem przepięcia i porażenia prądem o wysokim napięciu. Należy więc poprzez wyposażenie tej grupy zawodowej w odpowiednie narzędzia pracy minimalizować takie ryzyko. Służą do tego na przykład drabiny wykonane z tworzywa sztucznego – z aluminiowymi lub plastikowymi stopniami. Dzięki nim bez trudu można wykonać prace na wysokości, a drabina nawet przy kontakcie z instalacją elektryczną nie będzie przewodziła prądu. Dostępne są w tej kategorii rozwiązania rozsuwane linką z podłużnicami z tworzywa sztucznego, o różnej wysokości i liczbie szczebli. Pozwala to na łatwiejsze dopasowanie ich wysokości do potrzeb wynikających z prowadzonych prac.

 

Atuty drabin rozsuwanych Krause

Drabiny marki KRAUSE cechuje wysoka jakość wykonania i to, że mamy w ich przypadku do czynienia ze sprawdzonymi oraz przetestowanymi narzędziami pracy dla elektryków i nie tylko. Zostały one sprawdzone według normy DIN EN, z instalacją do 1 000 woltów. Warto się nimi zainteresować, jeśli poszukiwane są wysokie drabiny z regulowaną wysokością, które nie przewodzą prądu.

Wybór drabin rozsuwanych linką z podłużnicami z tworzywa sztucznego będzie odpowiedni, jeśli kupujący poszukuje narzędzia solidnego i trwałego, odpornego na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Mamy tu do czynienia z dwuelementowymi drabinami ze stabilnymi, metalowymi prowadnicami oraz podłużnicami z tworzywa sztucznego. Wyposażono je w wytrzymałe połączenie szczebli z podłużnicami i dodatkowy stabilizator dla uzyskania maksymalnej pożądanej przez użytkowników stabilności. To drabiny przystawne, które do prawidłowego rozstawienia wymagają stabilnego podparcia w postaci muru, drzewa czy słupa. Są rozsuwane ręcznie, co szczebel, co daje możliwość użytkowania obydwu ich elementów osobno. Mogą być wykonane w całości z tworzywa sztucznego.

Kto skorzysta z zakupu drabin rozsuwanych Krause?

Wybieraj spośród propozycji od 8 stopni w każdej części do nawet 20 stopni. Z takich drabin rzecz jasna mogą skorzystać nie tylko elektrycy. Nawet do zastosowań prywatnych drabiny rozsuwane linką z tworzywa sztucznego będą się jak najbardziej nadawać. Elektrycy i inne grupy zawodowe, które zdecydują się na wybór właśnie tego rodzaju drabin KRAUSE, z pewnością docenią fakt, że można wygodnie oraz szybko dostosować ich wysokość do bieżących potrzeb. Przede wszystkim można ich używać wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości technicznych do użycia drabiny rozstawnej.

 

Wysyłka
Składając zamówienie w ciągu

00 235524
paczkę nadamy jutro 04.12.2023

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Przejdź do porównywarki
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl