Higher Autoryzowany sklep marki Krause

do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Kontakt

tel. 74 857 03 39
biuro@alusystems.pl

Aktualności

Zapraszamy do przeglądania naszego bloga!

Domowe misje bezpieczne i wygodne z drabiną przegubową

Wystarczy jeden krok by zapewnić sobie bezpieczeństwo i wygodę przy codziennych obowiązkach, jak mycie okien, czy robienie porządków na półkach w wysokich do sufitu szafach. Przy tych czasem akrobatycznych zadaniach zapewni je nam drabina. Nasze produkty mają stosowne zabezpieczenia i pomogą nam nawet przy trudnym wyzwaniu, jakim jest ozdabianie światełkami domu czy zewnętrznej choinki. Ale jaką wybrać?

Jak odpowiednio rozłożyć drabinę?

W zależności od wyboru rodzaju drabiny musimy liczyć się z tym, że w różny sposób może się ona rozkładać. W większości przypadków proces ten wcale nie jest skomplikowany i wystarczy intuicyjne działanie, które pozwoli na stabilne rozłożenie sprzętu. Problemy mogą jednak pojawić się przy stawianiu nietypowych drabin, kilkuczęściowych produktów, których proces rozkładania może być nieco bardziej skomplikowany. Sprawdź, jak poradzić sobie z poszczególnymi rozwiązaniami.

Jak ustawić drabinę na schodach?

Korzystanie z drabiny powinno odbywać się w warunkach, które gwarantują pełne bezpieczeństwo. Dlatego wydaje się wręcz niemożliwe jej ustawianie na schodach, które przecież nie są powierzchnią płaską. Na szczęście dostępne są modele drabin, które idealnie sprawdzają się na schodach, gwarantując stabilną i bezpieczną pracę. Jak ustawić drabinę na schodach? O tym dowiesz się w poniższym artykule.

Rajdowe emocje z producentem drabin i rusztowań - firmą KRAUSE

0

Firma Krause po raz kolejny z rzędu będzie sponsorem tytularnym Rajdu Świdnickiego – KRAUSE, który odbędzie się w dniach 21-23 kwietnia 2017r. To jeden z najlepszych wyścigów w Polsce, w którym udział potwierdzili najlepsi kierowcy - zapowiada się zatem bardzo ciekawa rywalizacja. Firma Krause jako najlepszy ekspert w dziedzinie konstrukcji drabin, rusztowań, konstrukcji specjalnych będzie nie tylko sponsorem głównym imprezy, ale także wykona specjalną konstrukcję stanowiącą linię startu i mety. 

Świdnicki producent drabin i rusztowań już kolejny rok z rzędu jest głównym sponsorem i dostawcą niestandardowych rozwiązań w postaci specjalnych konstrukcji. Cieszymy się, że udział firmy KRAUSE w tak ważnej imprezie sportowej jest obecny od wielu lat. Jako partner firmy KRAUSE śmiało możemy stwierdzić, że to niezawodny partner a produkty tej firmy to najwyższa jakość. Zapraszamy do kibicowania i odwiedzenia Rajdu Krause. Oczywiście relację okiem naszego fotoreportera zamieścimy na naszym - blogu.

Komentarze do wpisu (0)

Wysyłka
Składając zamówienie w ciągu

00 082206
paczkę nadamy jutro 01.03.2024

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Przejdź do porównywarki
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl