Higher Autoryzowany sklep marki Krause

do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Kontakt

tel. 74 857 03 39
biuro@alusystems.pl

Aktualności
Zapraszamy do przeglądania naszego bloga!
Domowe misje bezpieczne i wygodne z drabiną przegubową

Wystarczy jeden krok by zapewnić sobie bezpieczeństwo i wygodę przy codziennych obowiązkach, jak mycie okien, czy robienie porządków na półkach w wysokich do sufitu szafach. Przy tych czasem akrobatycznych zadaniach zapewni je nam drabina. Nasze produkty mają stosowne zabezpieczenia i pomogą nam nawet przy trudnym wyzwaniu, jakim jest ozdabianie światełkami domu czy zewnętrznej choinki. Ale jaką wybrać?

Usuń śnieg i lód z dachu pojazdu ciężarowego nim będzie za późno!

No i mamy wreszcie zimę! Biała aura jednych cieszy, innym spędza sen z powiek. Uczestnicy ruchu drogowego już zaczynają się martwić o swoje bezpieczeństwo, zastanawiając się czy spadające z dachów ciężarówek śnieg oraz lód nie będą zagrażać ich zdrowiu i życiu. Przeglądając branżowe fora internetowe możemy z całą stanowczością powiedzieć - nie ma kierowcy, który z entuzjazmem nie wypowiadałby się o specjalistycznych konstrukcjach do odśnieżania samochodów ciężarowych. 

Drabiny aluminiowe? Uwaga! Zmiany w przepisach!

Prace na wysokościach bezwzględnie należą do jednych z najbardziej niebezpiecznych prac. Między innymi z tego właśnie powodu na producentów drabin nałożono konieczność stosowania się do określonych norm i przepisów. Szczegółowo opisane są one w ogólnoeuropejskiej normie EN 131-1. 

Rajdowe emocje z producentem drabin i rusztowań - firmą KRAUSE

0

Firma Krause po raz kolejny z rzędu będzie sponsorem tytularnym Rajdu Świdnickiego – KRAUSE, który odbędzie się w dniach 21-23 kwietnia 2017r. To jeden z najlepszych wyścigów w Polsce, w którym udział potwierdzili najlepsi kierowcy - zapowiada się zatem bardzo ciekawa rywalizacja. Firma Krause jako najlepszy ekspert w dziedzinie konstrukcji drabin, rusztowań, konstrukcji specjalnych będzie nie tylko sponsorem głównym imprezy, ale także wykona specjalną konstrukcję stanowiącą linię startu i mety. 

Świdnicki producent drabin i rusztowań już kolejny rok z rzędu jest głównym sponsorem i dostawcą niestandardowych rozwiązań w postaci specjalnych konstrukcji. Cieszymy się, że udział firmy KRAUSE w tak ważnej imprezie sportowej jest obecny od wielu lat. Jako partner firmy KRAUSE śmiało możemy stwierdzić, że to niezawodny partner a produkty tej firmy to najwyższa jakość. Zapraszamy do kibicowania i odwiedzenia Rajdu Krause. Oczywiście relację okiem naszego fotoreportera zamieścimy na naszym - blogu.

Komentarze do wpisu (0)

Wysyłka
Składając zamówienie w ciągu

01 052814
paczkę nadamy jutro 25.10.2021

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Przejdź do porównywarki
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl