Higher Autoryzowany sklep marki Krause

do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Kontakt

tel. 74 857 03 39
biuro@alusystems.pl

Aktualności

Zapraszamy do przeglądania naszego bloga!

Jak odpowiednio rozłożyć drabinę?

W zależności od wyboru rodzaju drabiny musimy liczyć się z tym, że w różny sposób może się ona rozkładać. W większości przypadków proces ten wcale nie jest skomplikowany i wystarczy intuicyjne działanie, które pozwoli na stabilne rozłożenie sprzętu. Problemy mogą jednak pojawić się przy stawianiu nietypowych drabin, kilkuczęściowych produktów, których proces rozkładania może być nieco bardziej skomplikowany. Sprawdź, jak poradzić sobie z poszczególnymi rozwiązaniami.

Drabiny Dwustronne - idealne do prac domowych i budowlanych

Wygodne w użytkowaniu, pomocne zarówno przy pracach domowych, jak i pracach budowlanych. Drabiny dwustronne sprawdzają się na wielu polach. Warto wybierać stabilne i trwałe produkty niezależnie od ich przeznaczenia. Korzystając z ofert i usług pewnych producentów, możesz liczyć na bezpieczne produkty, a tym samym bezpieczne prace budowlane. Sprawdź, na co zwrócić uwagę wybierając drabinę.

 

Jak obliczyć powierzchnię rusztowania

Rusztowania to wyposażenie, które przydaje się podczas prowadzenia wielu robót budowlanych. To właśnie dzięki niemu możliwe jest prowadzenie prac na wysokościach, zarówno przy budowie jak i remoncie domu jednorodzinnego oraz bloków czy wielkopowierzchniowych budynków. Istnieje wiele typów rusztowań, a każdy inwestor, zanim przystąpi do pracy powinien skalkulować koszty całej inwestycji. Do tego potrzebna będzie mu wiedza o powierzchni rusztowań. Jak obliczyć metry kwadratowe rusztowania? O tym przeczytasz w naszym artykule.

Drabiny wolnostojące jednostronne KRAUSE Monto – idealne dla Twojego domu

0

Drabiny aluminiowe wolnostojące KRAUSE - doskonała jakość

Marni producenci drabin wypuszczają na rynek produkty, które nie są ani bezpieczne, ani też szczególnie ładne. Ci lepsi sprzedają drabiny bezpieczne, ale niekoniecznie estetycznie wykonane. KRAUSE natomiast oddaje klientom produkty obdarzone zarówno niebanalnym designem, jak i doskonałą jakością. Myli się bowiem ten, kto uważa, że w przypadku drabin wygląd nie ma znaczenia - w tej dziedzinie znaczenie ma każdy szczegół. Weźmy na przykład pod lupę drabinki domowe – w każdym gospodarstwie musi taka być a nie w każdym jest miejsce, żeby ją ukryć. Muszą one być jednocześnie na tyle bezpieczne, aby nie stwarzały zagrożenia dla domowników, na tyle estetyczne, aby nie trzeba było ich wciąż chować oraz w pełni kompaktowe, aby zmieściły się w niewielkim nawet schowku czy szafie.

 

Drabiny KRAUSE - idealne do Twojego domu

Wśród drabin wykorzystywanych do użytku domowego największą popularnością cieszą się drabiny wolnostojące z wejściem z jednej strony. Są one niewielkie, lekkie, kompaktowe i stabilne. Idealne zatem do wieszania firanek czy wkręcania żarówek. Zastosowanie tych narzędzi jest na tyle szerokie, że  można ich z powodzeniem użyć również podczas drobnych remontów. W zależności od potrzeb użytkownika KRAUSE proponuje kilka modeli tego typu drabin. Która z nich znajdzie się w Twoim domu?

 

 Monto Solidy – solidny uniwersalizm

Drabiny wolnostojące KRAUSE Solidy

KRAUSE Monto Solidy, to drabinka wolnostojąca przeznaczona do prac wykonywanych wewnątrz pomieszczeń.  Jest to najbardziej podstawowa wersja drabin jednostronnych Monto, ale jednocześnie również najbardziej kompaktowa. Nic zatem dziwnego, iż cieszy się ona ogromną popularnością wśród użytkowników indywidualnych. Drabinę tę wyposażono w niewielką półkę (umieszczoną na wysokim, bezpiecznym pałąku), na której można umieścić zarówno drobne narzędzia, takie jak np. śrubokręt oraz hak do zawieszenia wiadra. Ta niewielka innowacja z pewnością okaże się niezastąpiona podczas drobnych prac porządkowych, jak np. mycie okien.

W celu zapewnienia użytkownikowi maksymalnego bezpieczeństwa, drabinę tę wyposażono również w solidną platformę oraz stopki antypoślizgowe. Dodatkowo wszystkie elementy łączące (przeguby) zostały wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego.

Drabina Monto Solidy występuje w 3 rozmiarach od trzech do 8 stopni (wraz z platformą). Jest to niewątpliwie doskonała drabina do wszelkich prac porządkowych wewnątrz domu.

 

Monto Safety – bezpieczeństwo na każdym szczeblu

Drabiny wolnostojące KRAUSE Safety

KRAUSE Monto Safety to z kolei drabina, przy produkcji której dodatkowo zadbano o jeszcze większe bezpieczeństwo użytkownika – platformę wzbogacono w antypoślizgowe nakładki a na pałąku zamontowano jeszcze większą, ergonomiczną półkę na narzędzia. Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownik uniknie dyskomfortu związanego z ciągłym wchodzeniem i schodzeniem z drabiny.

Drabina Monto Safety występuje w 5 rozmiarach a zasięg roboczy najwyższej z nich, to ok. 3,70 m. Jest to narzędzie doskonałe do wszelkich prac porządkowych w domu i wokół niego.

 

Monto Secury – wielofunkcyjność

drabiny wolnostojące krause secury

KRAUSE Monto Secury wyposażona w system MultiGrip jest z kolei drabiną bardzo uniwersalną i jednocześnie kompaktową. Wyposażono ją w duży, rozkładany pojemnik na narzędzia (system MultiGrip), uchwyt na wiadro, uchwyty na kable a dodatkowo ergonomiczny pałąk bezpieczeństwa oraz antypoślizgowe stopnie o głębokości aż 10 cm. Mimo licznych zastosowanych tutaj rozwiązań ułatwiających wielorakie prace, drabina ta ma nadal bardzo małe rozmiary po złożeniu. 

Drabina Monto Secury występuje w trzech rozmiarach, przy czym maksymalna wysokość robocza najwyższej z nich sięga 3,25 m. Jest to drabina doskonała do drobnych remontów oraz prac porządkowych wymagających większej ilości narzędzi.

 

Monto Safepro i Sepuro  – Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie

drabiny wolnostojące KRAUSE Safepro i Sepuro

KRAUSE Monto Safepro jest to drabina, którą zaprojektowano z myślą o bezpieczeństwie każdego mogącego mieć z nią styczność użytkownika. Dlatego też została ona wzbogacona o jeszcze dłuższy pałąk oraz jeszcze głębsze stopnie liczące sobie aż 12, 5 cm. Profilowana platforma również została dodatkowo wyposażona w nakładki antypoślizgowe. Drabina ta nie bez powodu występuje tylko w wersji dwustopniowej (razem z platformą), stworzona została bowiem dla osób starszych oraz mających niewielkie problemy z koordynacją. Doskonale sprawdzi się ona podczas drobnych prac porządkowych.

Podobnie do drabiny Safepro została skonstruowana drabinka Sepuro, występuje ona jednak w aż trzech rozmiarach od 3 do 6 stopni, przy czym maksymalna wysokość robocza najwyższej z nich wynosi 3,25 m.

Wspomniane wyżej drabinki KRAUSE z serii Monto to wersje najbardziej odpowiednie do użytku domowego oraz drobnych prac remontowych.

Komentarze do wpisu (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium