Higher Autoryzowany sklep marki Krause

do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Kontakt

tel. 74 857 03 39
biuro@alusystems.pl

Aktualności
Zapraszamy do przeglądania naszego bloga!
Domowe misje bezpieczne i wygodne z drabiną przegubową

Wystarczy jeden krok by zapewnić sobie bezpieczeństwo i wygodę przy codziennych obowiązkach, jak mycie okien, czy robienie porządków na półkach w wysokich do sufitu szafach. Przy tych czasem akrobatycznych zadaniach zapewni je nam drabina. Nasze produkty mają stosowne zabezpieczenia i pomogą nam nawet przy trudnym wyzwaniu, jakim jest ozdabianie światełkami domu czy zewnętrznej choinki. Ale jaką wybrać?

Usuń śnieg i lód z dachu pojazdu ciężarowego nim będzie za późno!

No i mamy wreszcie zimę! Biała aura jednych cieszy, innym spędza sen z powiek. Uczestnicy ruchu drogowego już zaczynają się martwić o swoje bezpieczeństwo, zastanawiając się czy spadające z dachów ciężarówek śnieg oraz lód nie będą zagrażać ich zdrowiu i życiu. Przeglądając branżowe fora internetowe możemy z całą stanowczością powiedzieć - nie ma kierowcy, który z entuzjazmem nie wypowiadałby się o specjalistycznych konstrukcjach do odśnieżania samochodów ciężarowych. 

Drabiny aluminiowe? Uwaga! Zmiany w przepisach!

Prace na wysokościach bezwzględnie należą do jednych z najbardziej niebezpiecznych prac. Między innymi z tego właśnie powodu na producentów drabin nałożono konieczność stosowania się do określonych norm i przepisów. Szczegółowo opisane są one w ogólnoeuropejskiej normie EN 131-1. 

Rusztowania aluminiowe – szybkie i bezpieczne rozwiązania

0

Rusztowania aluminiowe KRAUSE - rozwiązania dla profesjonalistów

Rusztowania aluminiowe nie są być może jeszcze produktem tak popularnym, jak rusztowania stalowe, nie ulega jednak wątpliwości, że to właśnie do nich należy przyszłość tego rynku. O ile bowiem na mniejszych budowach czy też do użytku prywatnego wystarczą nam te bardziej popularne, tańsze konstrukcje o tyle profesjonaliści docenią z pewnością zalety i korzyści płynące z zastosowania rusztowań aluminiowych.

 

Rusztowanie aluminiowe KRAUSE - pozwól sobie na oszczędności

Rusztowania aluminiowe są stosunkowo drogie a ich ceny mogą odstraszać potencjalnych kupców. Trzeba jednak zdawać sobie sprawę, iż jest to koszt wysoki tylko pozornie i szybko się zwróci. Wiadomo przecież, że czas to pieniądz a budowlańcy najlepiej o tym wiedzą. Kiedy terminy gonią a kolejne zlecenia czekają, takie rozwiązania, jak rusztowania aluminiowe są jak najbardziej pożądane. Na czym zatem oszczędzamy wybierając tego typu rusztowania? Przede wszystkim na ich wadze oraz jakości. 

rusztowanie aluminioweRusztowanie KRAUSE - zalety konstrukcji

Rusztowania aluminiowe, ze względu na zastosowane do ich produkcji tworzywo, są najlżejszym i jednocześnie najtrwalszym rodzajem dostępnych a rynku rusztowań. Niska waga niesie natomiast za sobą wiele innych zalet. Przede wszystkim ułatwia ona montaż całej konstrukcji – jest to możliwe do wykonania nawet przez jednego tylko pracownika.  Poza tym  ogranicza koszty związane z transportem. Wiadomo przecież, że im lżejszy ładunek, tym niższa cena za transport. Ma to niebywale duże znaczenie zwłaszcza w przypadku transportu międzynarodowego. A ponieważ są to z reguły również konstrukcje bardzo kompaktowe, nie wymagają ani szczególnie dużej przestrzeni ani wyjątkowych warunków przechowywania.

Rusztowania jezdne - idealne rozwiązanie

Zdecydowana większość rusztowań aluminiowych, to rusztowania jezdne. Z łatwością więc można je przemieszczać po budowie bez konieczności każdorazowego demontażu i ponownego montażu całej konstrukcji czy też instalowania na budowie kilku rusztowań. I w tym przypadku nie da się nie zauważyć korzyści finansowych płynących z zastosowania tego właśnie typu rusztowań.

 

Rusztowania aluminiowe a bezpieczeństwo pracowników

Rusztowania aluminiowe charakteryzują się również większą trwałością i odpornością na korozję oraz niekorzystne warunki atmosferyczne, co z kolei wpływa bezpośrednio na bezpieczeństwo korzystających z nich pracowników. Nie jest bowiem dla nikogo tajemnicą, że doskonały stan techniczny stosowanych na budowach narzędzi to absolutnie jeden z podstawowych wymogów BHP. Dlatego też zdecydowanie warto zainwestować nieco więcej w sprzęt lepszej jakości, nie budzący obaw ani wątpliwości zarówno u pracowników, jak i inspektorów budowlanych.

 

Rusztowania aluminiowe KRAUSE - innowacyjne i bezpieczne

Rusztowania aluminiowe, jako produkty stosunkowo nowe na rynku, nierzadko charakteryzują również się licznymi innowacjami mającymi wpłynąć na zwiększenie bezpieczeństwa użytkowników. Przykładem tego są między innymi rusztowania aluminiowe KRAUSE, w których zastosowano zarówno bezpieczne antypoślizgowe podesty robocze, profilowane szczeble w drabinkach jak i wiele innych „bezpiecznych” rozwiązań. 

Komentarze do wpisu (0)

Wysyłka
Składając zamówienie w ciągu

01 054308
paczkę nadamy jutro 25.10.2021

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Przejdź do porównywarki
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl