Higher Autoryzowany sklep marki Krause

do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Kontakt

tel. 74 857 03 39
biuro@alusystems.pl

Aktualności

Zapraszamy do przeglądania naszego bloga!

Domowe misje bezpieczne i wygodne z drabiną przegubową

Wystarczy jeden krok by zapewnić sobie bezpieczeństwo i wygodę przy codziennych obowiązkach, jak mycie okien, czy robienie porządków na półkach w wysokich do sufitu szafach. Przy tych czasem akrobatycznych zadaniach zapewni je nam drabina. Nasze produkty mają stosowne zabezpieczenia i pomogą nam nawet przy trudnym wyzwaniu, jakim jest ozdabianie światełkami domu czy zewnętrznej choinki. Ale jaką wybrać?

Jak odpowiednio rozłożyć drabinę?

W zależności od wyboru rodzaju drabiny musimy liczyć się z tym, że w różny sposób może się ona rozkładać. W większości przypadków proces ten wcale nie jest skomplikowany i wystarczy intuicyjne działanie, które pozwoli na stabilne rozłożenie sprzętu. Problemy mogą jednak pojawić się przy stawianiu nietypowych drabin, kilkuczęściowych produktów, których proces rozkładania może być nieco bardziej skomplikowany. Sprawdź, jak poradzić sobie z poszczególnymi rozwiązaniami.

Jak ustawić drabinę na schodach?

Korzystanie z drabiny powinno odbywać się w warunkach, które gwarantują pełne bezpieczeństwo. Dlatego wydaje się wręcz niemożliwe jej ustawianie na schodach, które przecież nie są powierzchnią płaską. Na szczęście dostępne są modele drabin, które idealnie sprawdzają się na schodach, gwarantując stabilną i bezpieczną pracę. Jak ustawić drabinę na schodach? O tym dowiesz się w poniższym artykule.

Rusztowania aluminiowe – szybkie i bezpieczne rozwiązania

0

Rusztowania aluminiowe KRAUSE - rozwiązania dla profesjonalistów

Rusztowania aluminiowe nie są być może jeszcze produktem tak popularnym, jak rusztowania stalowe, nie ulega jednak wątpliwości, że to właśnie do nich należy przyszłość tego rynku. O ile bowiem na mniejszych budowach czy też do użytku prywatnego wystarczą nam te bardziej popularne, tańsze konstrukcje o tyle profesjonaliści docenią z pewnością zalety i korzyści płynące z zastosowania rusztowań aluminiowych.

 

Rusztowanie aluminiowe KRAUSE - pozwól sobie na oszczędności

Rusztowania aluminiowe są stosunkowo drogie a ich ceny mogą odstraszać potencjalnych kupców. Trzeba jednak zdawać sobie sprawę, iż jest to koszt wysoki tylko pozornie i szybko się zwróci. Wiadomo przecież, że czas to pieniądz a budowlańcy najlepiej o tym wiedzą. Kiedy terminy gonią a kolejne zlecenia czekają, takie rozwiązania, jak rusztowania aluminiowe są jak najbardziej pożądane. Na czym zatem oszczędzamy wybierając tego typu rusztowania? Przede wszystkim na ich wadze oraz jakości. 

rusztowanie aluminioweRusztowanie KRAUSE - zalety konstrukcji

Rusztowania aluminiowe, ze względu na zastosowane do ich produkcji tworzywo, są najlżejszym i jednocześnie najtrwalszym rodzajem dostępnych a rynku rusztowań. Niska waga niesie natomiast za sobą wiele innych zalet. Przede wszystkim ułatwia ona montaż całej konstrukcji – jest to możliwe do wykonania nawet przez jednego tylko pracownika.  Poza tym  ogranicza koszty związane z transportem. Wiadomo przecież, że im lżejszy ładunek, tym niższa cena za transport. Ma to niebywale duże znaczenie zwłaszcza w przypadku transportu międzynarodowego. A ponieważ są to z reguły również konstrukcje bardzo kompaktowe, nie wymagają ani szczególnie dużej przestrzeni ani wyjątkowych warunków przechowywania.

Rusztowania jezdne - idealne rozwiązanie

Zdecydowana większość rusztowań aluminiowych, to rusztowania jezdne. Z łatwością więc można je przemieszczać po budowie bez konieczności każdorazowego demontażu i ponownego montażu całej konstrukcji czy też instalowania na budowie kilku rusztowań. I w tym przypadku nie da się nie zauważyć korzyści finansowych płynących z zastosowania tego właśnie typu rusztowań.

 

Rusztowania aluminiowe a bezpieczeństwo pracowników

Rusztowania aluminiowe charakteryzują się również większą trwałością i odpornością na korozję oraz niekorzystne warunki atmosferyczne, co z kolei wpływa bezpośrednio na bezpieczeństwo korzystających z nich pracowników. Nie jest bowiem dla nikogo tajemnicą, że doskonały stan techniczny stosowanych na budowach narzędzi to absolutnie jeden z podstawowych wymogów BHP. Dlatego też zdecydowanie warto zainwestować nieco więcej w sprzęt lepszej jakości, nie budzący obaw ani wątpliwości zarówno u pracowników, jak i inspektorów budowlanych.

 

Rusztowania aluminiowe KRAUSE - innowacyjne i bezpieczne

Rusztowania aluminiowe, jako produkty stosunkowo nowe na rynku, nierzadko charakteryzują również się licznymi innowacjami mającymi wpłynąć na zwiększenie bezpieczeństwa użytkowników. Przykładem tego są między innymi rusztowania aluminiowe KRAUSE, w których zastosowano zarówno bezpieczne antypoślizgowe podesty robocze, profilowane szczeble w drabinkach jak i wiele innych „bezpiecznych” rozwiązań. 

Komentarze do wpisu (0)

Wysyłka
Składając zamówienie w ciągu

00 230101
paczkę nadamy jutro 07.12.2023

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Przejdź do porównywarki
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl