Higher Autoryzowany sklep marki Krause

do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Kontakt

tel. 74 857 03 39
biuro@alusystems.pl

Aktualności

Zapraszamy do przeglądania naszego bloga!

Domowe misje bezpieczne i wygodne z drabiną przegubową

Wystarczy jeden krok by zapewnić sobie bezpieczeństwo i wygodę przy codziennych obowiązkach, jak mycie okien, czy robienie porządków na półkach w wysokich do sufitu szafach. Przy tych czasem akrobatycznych zadaniach zapewni je nam drabina. Nasze produkty mają stosowne zabezpieczenia i pomogą nam nawet przy trudnym wyzwaniu, jakim jest ozdabianie światełkami domu czy zewnętrznej choinki. Ale jaką wybrać?

Jak odpowiednio rozłożyć drabinę?

W zależności od wyboru rodzaju drabiny musimy liczyć się z tym, że w różny sposób może się ona rozkładać. W większości przypadków proces ten wcale nie jest skomplikowany i wystarczy intuicyjne działanie, które pozwoli na stabilne rozłożenie sprzętu. Problemy mogą jednak pojawić się przy stawianiu nietypowych drabin, kilkuczęściowych produktów, których proces rozkładania może być nieco bardziej skomplikowany. Sprawdź, jak poradzić sobie z poszczególnymi rozwiązaniami.

Jak ustawić drabinę na schodach?

Korzystanie z drabiny powinno odbywać się w warunkach, które gwarantują pełne bezpieczeństwo. Dlatego wydaje się wręcz niemożliwe jej ustawianie na schodach, które przecież nie są powierzchnią płaską. Na szczęście dostępne są modele drabin, które idealnie sprawdzają się na schodach, gwarantując stabilną i bezpieczną pracę. Jak ustawić drabinę na schodach? O tym dowiesz się w poniższym artykule.

TÜV Süd - Po co nam ten certyfikat?

0

Drabiny i rusztowania KRAUSE - certyfikowane bezpieczeństwo

Najlepsze marki, nie tylko drabin i rusztowań, ale w ogóle, zawsze bardzo chętnie informują klientów o posiadanych certyfikatach. Świadczą one bowiem zazwyczaj o rzetelności danej firmy i bezpieczeństwie wypuszczanych przez nią na rynek produktów. Podobnie jest z drabinami i rusztowaniami KRAUSE i choć marka ta nic już swoim klientom nie musi udowadniać, to jednak niewątpliwie warto przypomnieć o czym świadczy posiadany przez nią certyfikat TÜV Süd .

 

Co to jest TÜV Süd?

TÜV Süd jest częścią ogromnego, cieszącego się doskonałymi opiniami na całym świecie koncernu TÜV Süd AG. Jego korzenie sięgają 140 lat wstecz a założony został z czystej dbałości o środowisko oraz z chęci jego ochrony przed niekorzystnym wpływem cywilizacji i technologii. 

 

Certyfikat TÜV Süd - bezpieczeństwo na najwyższym szczeblu

TÜV Süd to marka, która zarówno producentom, jak i konsumentom kojarzy się bezpośrednio z bezpieczeństwem. Działa ona na rynku Polskim już od prawie dwudziestu lat a w tym czasie zyskała sobie miano jednej z najlepszych firm certyfikujących w  kraju. Wysokie wymagania stawiane podczas procesu certyfikacyjnego gwarantują najwyższą jakość produktów i usług.

 

Co to jest certyfikacja?

Certyfikacja, to krótko mówiąc proces, w wyniku którego dana jednostka (produkt, firma, osoba) otrzymuje pisemne poświadczenie spełnienia określonych przez organ certyfikujący wymogów. W przypadku firmy KRAUSE oraz TÜV Süd , gdzie pierwsze jest jednostką certyfikowaną a druga certyfikującą wymogi te odnoszą się głównie do kwestii bezpieczeństwa procesu produkcji oraz produktu. Fakt, iż TÜV Süd jest jednostką niezależną i obiektywną zwiększa rangę posiadanych przez KRAUSE certyfikatów.

Ponieważ uzyskane w często niełatwym i żmudnym procesie certyfikaty  TÜV Süd  najczęściej bywają ograniczone w czasie, starająca się o nie jednostka zmuszona jest wciąż kontrolować  procesy warunkujące ich posiadanie.

 

Co potwierdza  TÜV Süd  w stosunku do produktów Krause?

Posiadające certyfikat TÜV Süd  produkty KRAUSE gwarantują bezpieczeństwo użytkowania w każdych warunkach. Ponieważ praca na wysokościach – na drabinach czy rusztowaniach, należy do prac najbardziej niebezpiecznych niezmiernie ważne jest, aby wykorzystywane do niej urządzenia były wyprodukowane z największa dbałością na każdym poziomie – od doboru komponentów po proces produkcyjny. Jednocześnie certyfikat ten potwierdza zgodność opatrzonych nim produktów z najważniejszymi normami nie tylko na terenie Polski, ale również w Europie i na świecie.

TÜV Süd  posiada internetową wyszukiwarkę aktualnych certyfikatów, przy pomocy której w każdej chwili bez problemu można sprawdzić, jakie produkty KRAUSE opatrzone są wspomnianym certyfikatem: https://www.tuev-sued.de/product-testing/certificates

Komentarze do wpisu (0)

Wysyłka
Składając zamówienie w ciągu

00 223634
paczkę nadamy jutro 04.12.2023

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Przejdź do porównywarki
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl