Higher Autoryzowany sklep marki Krause

do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Kontakt

tel. 74 857 03 39
biuro@alusystems.pl

Aktualności

Zapraszamy do przeglądania naszego bloga!

Jak odpowiednio rozłożyć drabinę?

W zależności od wyboru rodzaju drabiny musimy liczyć się z tym, że w różny sposób może się ona rozkładać. W większości przypadków proces ten wcale nie jest skomplikowany i wystarczy intuicyjne działanie, które pozwoli na stabilne rozłożenie sprzętu. Problemy mogą jednak pojawić się przy stawianiu nietypowych drabin, kilkuczęściowych produktów, których proces rozkładania może być nieco bardziej skomplikowany. Sprawdź, jak poradzić sobie z poszczególnymi rozwiązaniami.

Drabiny Dwustronne - idealne do prac domowych i budowlanych

Wygodne w użytkowaniu, pomocne zarówno przy pracach domowych, jak i pracach budowlanych. Drabiny dwustronne sprawdzają się na wielu polach. Warto wybierać stabilne i trwałe produkty niezależnie od ich przeznaczenia. Korzystając z ofert i usług pewnych producentów, możesz liczyć na bezpieczne produkty, a tym samym bezpieczne prace budowlane. Sprawdź, na co zwrócić uwagę wybierając drabinę.

 

Jak obliczyć powierzchnię rusztowania

Rusztowania to wyposażenie, które przydaje się podczas prowadzenia wielu robót budowlanych. To właśnie dzięki niemu możliwe jest prowadzenie prac na wysokościach, zarówno przy budowie jak i remoncie domu jednorodzinnego oraz bloków czy wielkopowierzchniowych budynków. Istnieje wiele typów rusztowań, a każdy inwestor, zanim przystąpi do pracy powinien skalkulować koszty całej inwestycji. Do tego potrzebna będzie mu wiedza o powierzchni rusztowań. Jak obliczyć metry kwadratowe rusztowania? O tym przeczytasz w naszym artykule.

TÜV Süd - Po co nam ten certyfikat?

0

Drabiny i rusztowania KRAUSE - certyfikowane bezpieczeństwo

Najlepsze marki, nie tylko drabin i rusztowań, ale w ogóle, zawsze bardzo chętnie informują klientów o posiadanych certyfikatach. Świadczą one bowiem zazwyczaj o rzetelności danej firmy i bezpieczeństwie wypuszczanych przez nią na rynek produktów. Podobnie jest z drabinami i rusztowaniami KRAUSE i choć marka ta nic już swoim klientom nie musi udowadniać, to jednak niewątpliwie warto przypomnieć o czym świadczy posiadany przez nią certyfikat TÜV Süd .

 

Co to jest TÜV Süd?

TÜV Süd jest częścią ogromnego, cieszącego się doskonałymi opiniami na całym świecie koncernu TÜV Süd AG. Jego korzenie sięgają 140 lat wstecz a założony został z czystej dbałości o środowisko oraz z chęci jego ochrony przed niekorzystnym wpływem cywilizacji i technologii. 

 

Certyfikat TÜV Süd - bezpieczeństwo na najwyższym szczeblu

TÜV Süd to marka, która zarówno producentom, jak i konsumentom kojarzy się bezpośrednio z bezpieczeństwem. Działa ona na rynku Polskim już od prawie dwudziestu lat a w tym czasie zyskała sobie miano jednej z najlepszych firm certyfikujących w  kraju. Wysokie wymagania stawiane podczas procesu certyfikacyjnego gwarantują najwyższą jakość produktów i usług.

 

Co to jest certyfikacja?

Certyfikacja, to krótko mówiąc proces, w wyniku którego dana jednostka (produkt, firma, osoba) otrzymuje pisemne poświadczenie spełnienia określonych przez organ certyfikujący wymogów. W przypadku firmy KRAUSE oraz TÜV Süd , gdzie pierwsze jest jednostką certyfikowaną a druga certyfikującą wymogi te odnoszą się głównie do kwestii bezpieczeństwa procesu produkcji oraz produktu. Fakt, iż TÜV Süd jest jednostką niezależną i obiektywną zwiększa rangę posiadanych przez KRAUSE certyfikatów.

Ponieważ uzyskane w często niełatwym i żmudnym procesie certyfikaty  TÜV Süd  najczęściej bywają ograniczone w czasie, starająca się o nie jednostka zmuszona jest wciąż kontrolować  procesy warunkujące ich posiadanie.

 

Co potwierdza  TÜV Süd  w stosunku do produktów Krause?

Posiadające certyfikat TÜV Süd  produkty KRAUSE gwarantują bezpieczeństwo użytkowania w każdych warunkach. Ponieważ praca na wysokościach – na drabinach czy rusztowaniach, należy do prac najbardziej niebezpiecznych niezmiernie ważne jest, aby wykorzystywane do niej urządzenia były wyprodukowane z największa dbałością na każdym poziomie – od doboru komponentów po proces produkcyjny. Jednocześnie certyfikat ten potwierdza zgodność opatrzonych nim produktów z najważniejszymi normami nie tylko na terenie Polski, ale również w Europie i na świecie.

TÜV Süd  posiada internetową wyszukiwarkę aktualnych certyfikatów, przy pomocy której w każdej chwili bez problemu można sprawdzić, jakie produkty KRAUSE opatrzone są wspomnianym certyfikatem: https://www.tuev-sued.de/product-testing/certificates

Komentarze do wpisu (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium