Higher Autoryzowany sklep marki Krause

do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Kontakt

tel. 74 857 03 39
biuro@alusystems.pl

Aktualności
Zapraszamy do przeglądania naszego bloga!
Domowe misje bezpieczne i wygodne z drabiną przegubową

Wystarczy jeden krok by zapewnić sobie bezpieczeństwo i wygodę przy codziennych obowiązkach, jak mycie okien, czy robienie porządków na półkach w wysokich do sufitu szafach. Przy tych czasem akrobatycznych zadaniach zapewni je nam drabina. Nasze produkty mają stosowne zabezpieczenia i pomogą nam nawet przy trudnym wyzwaniu, jakim jest ozdabianie światełkami domu czy zewnętrznej choinki. Ale jaką wybrać?

Usuń śnieg i lód z dachu pojazdu ciężarowego nim będzie za późno!

No i mamy wreszcie zimę! Biała aura jednych cieszy, innym spędza sen z powiek. Uczestnicy ruchu drogowego już zaczynają się martwić o swoje bezpieczeństwo, zastanawiając się czy spadające z dachów ciężarówek śnieg oraz lód nie będą zagrażać ich zdrowiu i życiu. Przeglądając branżowe fora internetowe możemy z całą stanowczością powiedzieć - nie ma kierowcy, który z entuzjazmem nie wypowiadałby się o specjalistycznych konstrukcjach do odśnieżania samochodów ciężarowych. 

Drabiny aluminiowe? Uwaga! Zmiany w przepisach!

Prace na wysokościach bezwzględnie należą do jednych z najbardziej niebezpiecznych prac. Między innymi z tego właśnie powodu na producentów drabin nałożono konieczność stosowania się do określonych norm i przepisów. Szczegółowo opisane są one w ogólnoeuropejskiej normie EN 131-1. 

TÜV Süd - Po co nam ten certyfikat?

0

Drabiny i rusztowania KRAUSE - certyfikowane bezpieczeństwo

Najlepsze marki, nie tylko drabin i rusztowań, ale w ogóle, zawsze bardzo chętnie informują klientów o posiadanych certyfikatach. Świadczą one bowiem zazwyczaj o rzetelności danej firmy i bezpieczeństwie wypuszczanych przez nią na rynek produktów. Podobnie jest z drabinami i rusztowaniami KRAUSE i choć marka ta nic już swoim klientom nie musi udowadniać, to jednak niewątpliwie warto przypomnieć o czym świadczy posiadany przez nią certyfikat TÜV Süd .

 

Co to jest TÜV Süd?

TÜV Süd jest częścią ogromnego, cieszącego się doskonałymi opiniami na całym świecie koncernu TÜV Süd AG. Jego korzenie sięgają 140 lat wstecz a założony został z czystej dbałości o środowisko oraz z chęci jego ochrony przed niekorzystnym wpływem cywilizacji i technologii. 

 

Certyfikat TÜV Süd - bezpieczeństwo na najwyższym szczeblu

TÜV Süd to marka, która zarówno producentom, jak i konsumentom kojarzy się bezpośrednio z bezpieczeństwem. Działa ona na rynku Polskim już od prawie dwudziestu lat a w tym czasie zyskała sobie miano jednej z najlepszych firm certyfikujących w  kraju. Wysokie wymagania stawiane podczas procesu certyfikacyjnego gwarantują najwyższą jakość produktów i usług.

 

Co to jest certyfikacja?

Certyfikacja, to krótko mówiąc proces, w wyniku którego dana jednostka (produkt, firma, osoba) otrzymuje pisemne poświadczenie spełnienia określonych przez organ certyfikujący wymogów. W przypadku firmy KRAUSE oraz TÜV Süd , gdzie pierwsze jest jednostką certyfikowaną a druga certyfikującą wymogi te odnoszą się głównie do kwestii bezpieczeństwa procesu produkcji oraz produktu. Fakt, iż TÜV Süd jest jednostką niezależną i obiektywną zwiększa rangę posiadanych przez KRAUSE certyfikatów.

Ponieważ uzyskane w często niełatwym i żmudnym procesie certyfikaty  TÜV Süd  najczęściej bywają ograniczone w czasie, starająca się o nie jednostka zmuszona jest wciąż kontrolować  procesy warunkujące ich posiadanie.

 

Co potwierdza  TÜV Süd  w stosunku do produktów Krause?

Posiadające certyfikat TÜV Süd  produkty KRAUSE gwarantują bezpieczeństwo użytkowania w każdych warunkach. Ponieważ praca na wysokościach – na drabinach czy rusztowaniach, należy do prac najbardziej niebezpiecznych niezmiernie ważne jest, aby wykorzystywane do niej urządzenia były wyprodukowane z największa dbałością na każdym poziomie – od doboru komponentów po proces produkcyjny. Jednocześnie certyfikat ten potwierdza zgodność opatrzonych nim produktów z najważniejszymi normami nie tylko na terenie Polski, ale również w Europie i na świecie.

TÜV Süd  posiada internetową wyszukiwarkę aktualnych certyfikatów, przy pomocy której w każdej chwili bez problemu można sprawdzić, jakie produkty KRAUSE opatrzone są wspomnianym certyfikatem: https://www.tuev-sued.de/product-testing/certificates

Komentarze do wpisu (0)

Wysyłka
Składając zamówienie w ciągu

00 005116
paczkę nadamy dziś 27.01.2022

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Przejdź do porównywarki
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl