Higher Autoryzowany sklep marki Krause

do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Kontakt

tel. 74 857 03 39
biuro@alusystems.pl

Drabiny 2-elementowe CORDA

Drabiny 2-elementowe CORDA aluminiowe – najpopularniejsze na rynku

Wśród oferowanych przez nas produktów, niemalejącą popularnością cieszą się drabiny 2-elementowe CORDA. Są one uniwersalne, dlatego skorzystają z nich zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z majsterkowaniem. Świetnie sprawdzą się do użytku przydomowego, jak i do celów zawodowych przy średniej intensywności użytkowania. Drabina 2-elementowa CORDA to wysoka jakość za przystępną cenę. Właśnie z tego powodu jest tak docenianym modelem.

Drabina aluminiowa rozsuwana KRAUSE CORDA 2x8 szczebli 032089 Drabina aluminiowa rozsuwana KRAUSE CORDA 2x8 szczebli 032089
Linia produktów: CORDA
Cena: 828,00 zł netto: 673,17 zł
Drabina aluminiowa rozsuwana KRAUSE CORDA 2x11 szczebli 032119 Drabina aluminiowa rozsuwana KRAUSE CORDA 2x11 szczebli 032119
Linia produktów: CORDA
Cena: 1 060,00 zł netto: 861,79 zł

Drabiny 2-elementowe CORDA aluminiowe – dobra jakość za niską cenę

Co wyróżnia drabiny 2-elementowe CORDA? Z pewnością należy zwrócić uwagę na lekkość ich konstrukcji. Dzięki małej wadze, z łatwością można przenieść je w dowolne miejsce, a transport jest wygodny. Uniwersalność modelu sprawia, że równie dobrze sprawdzi się przy drobnych pracach remontowych, jak i wtedy, gdy potrzeba wysokiej jakości sprzętu do celów zawodowych. To rozsądna cena i gwarancja jakości na lata.

Drabiny 2-elementowe CORDA – innowacje i bezpieczeństwo

Drabiny 2-elementowe CORDA wykonane z aluminium są dostępne w dwóch rozmiarach. Jest to 2x8 oraz 2x11 stopni. Ich waga to kolejno 7,20 i 11,8 kilogramów. Nie są ciężkie, dlatego idealnie sprawdzą się do użytku przydomowego. Drobne remonty czy naprawy będą przebiegały sprawnie i bezpiecznie dzięki modelowi drabiny 2-elementowej CORDA. Nie ma możliwości, aby sprzęt sam się złożył lub rozłożył, dzięki temu transport i przenoszenie jej jest ułatwione.

 

Drabiny 2-elementowe CORDA – bezpieczeństwo przede wszystkim

Wysoka jakość i przystępna cena to drabiny 2-elementowe CORDA, dzięki którym w czasie wykonywanej pracy będziesz bezpieczny. Dzięki nowoczesnym udogodnieniom takim jak antypoślizgowe stopki oraz profilowane szczeble, ryzyko nieszczęśliwego wypadku jej użytkownika znacznie spada. Stalowe prowadnice są solidne, a obciążenie modeli drabiny 2-elementowej CORDA może wynieść nawet 150 kilogramów. Drabina jest trwała, to gwarancja wysokiej jakości za rozsądną cenę.

Drabiny 2-elementowe CORDA aluminiowe – certyfikowane bezpieczeństwo

Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo. Aby zapewnić je naszym klientom, drabiny 2-elementowe CORDA aluminiowe posiadają certyfikat EN-131. Czy wiesz, co to oznacza? Produkty oznaczone takim certyfikatem są w pełni bezpieczne dla ich użytkowników, spełniają wszystkie wymagania, które są wyszczególnione w Polskich Normach. Dzięki temu wiesz, że temu sprzętowi można zaufać. Spełnienie norm BHP to priorytet dla marki KRAUSE, dlatego otrzymujesz gwarancję tego, że produkty są najwyższej jakości.

Wysyłka
Składając zamówienie w ciągu

00 231530
paczkę nadamy jutro 04.12.2023

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Przejdź do porównywarki
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl