Higher Autoryzowany sklep marki Krause

do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Kontakt

tel. 74 857 03 39
biuro@alusystems.pl

Drabiny z adaptacją na schody Monto Tribilo

Drabina KRAUSE Monto Tribilo z opcją na schody - wielofunkcyjna i kompaktowa

Drabiny 3-elementowe Monto Tribio z adaptacją na schody posiadają wszystkie zalety drabin do użytku półprofesjonalnego i profesjonalnego – uniwersalność, wielofunkcyjność, kompaktowość, zostały jednak dodatkowo wyposażone w system umożliwiający ich ustawianie na nierównej powierzchni czy schodach. Zastosowano w nich bowiem wysuwane przęsło co  w momencie kiedy drabina jest ustawiona, jako rozstawna pozwala użytkownikowi na regulowanie wysokości jednego, najwęższego elementu.

Drabiny KRAUSE Monto Tribilo na schody - pełna gama możliwości

Drabiny Monto Tribilo na schody występują w trzech rozmiarach (3x8, 3x10 oraz 3x12). Umożliwia to osiągnięcie maksymalnej wysokości roboczej do 9,30m a w przypadku ustawienia jej na nierównej powierzchni (np. schodach) maksymalna wysokość robocza wyniesie  5,45m. Waga drabin 3-elementowych Monto Tribilo z adaptacją na schody waha się, w zależności od rozmiaru w granicach od 15,3 do 26,7kg.

 

Drabina aluminiowa KRAUSE Monto Tribilo z funkcją schodową - najwyższa jakość

Drabiny Monto Tribilo z adaptacją na schody, podobnie jak wszystkie produkty KRAUSE, charakteryzują się najwyższą jakością wykonania. Zostały one wyprodukowane w zgodzie z najwyższymi standardami a zastosowane w nich liczne innowacyjne rozwiązania służą bezpieczeństwu i wygodzie użytkowników.  Stalowe prowadnice są tutaj powlekane proszkowo, co  ułatwia rozsuwanie i zsuwanie drabiny, a to z pewnością zostanie docenione podczas codziennych prac. Aby jednak drabiny nie rozsuwały się w sposób samoistny i niekontrolowany wprowadzono system AutoSnap zapobiegający takim ewentualnościom. Stabilności i bezpieczeństwu służą również stopki antypoślizgowe, które w przypadku drabin Monto Tribilo wyróżniają się pomarańczowym kolorem oraz szeroki stabilizator.

 

Drabiny 3-elementowe KRAUSE Monto Tribilo z opcją schodową - dodatkowe akcesoria

Drabiny Monto Tribilo z adaptacją na schody są kompatybilne z akcesoriami z serii Combi System, wśród których znajdują się między innymi szpice do drabin, uchwyty dystansowe, przedłużenia podłużnicy z regulacją wysokości czy półki do drabin. Pozwala to na skompletowanie profesjonalnego zestawu niezbędnego przy większości prac budowlanych. 

Wysyłka
Składając zamówienie w ciągu

00 225841
paczkę nadamy jutro 04.12.2023

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Przejdź do porównywarki
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl