Higher Autoryzowany sklep marki Krause

do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Kontakt

tel. 74 857 03 39
biuro@alusystems.pl

Drabiny Secury MultiGrip

KRAUSE Secury MultiGrip – idealna drabina multifunkcyjna

Bez względu na to czy mieszkasz w domku czy w mieszkaniu, czy jesteś majsterkowiczem czy nie, czy prowadzisz własną firmę remontową lub też pracujesz na etacie, prędzej czy później będziesz potrzebował niewielkiej chociaż drabiny. Drabiny, która ułatwi Ci wieszanie firanek, przycięcie drzewek w ogrodzie a w razie potrzeby umożliwi pomalowanie sufitu i wykonanie drobnych prac instalacyjnych.

Idealna drabina to taka, która nie tylko umożliwi wykonanie tych wszystkich praca, ale taka, która jednocześnie jest na tyle kompaktowa, że nie stwarza problemów podczas transportu  oraz przechowywania i na tyle wytrzymała, że posłuży przez wiele długich lat. 

Taka właśnie jest KRAUSE Secury MultiGrip!

Maksymalne obciążenie do 150kg - zgodność z normą EN-131.

Drabina wolnostojąca KRAUSE Secury MultiGrip 1x4 126528 Drabina wolnostojąca KRAUSE Secury MultiGrip 1x4 126528
Linia produktów: MONTO
Cena: 347,00 zł netto: 282,11 zł
Drabina wolnostojąca KRAUSE Secury MultiGrip 1x5 126535 Drabina wolnostojąca KRAUSE Secury MultiGrip 1x5 126535
Linia produktów: MONTO
Cena: 427,00 zł netto: 347,15 zł
Drabina wolnostojąca KRAUSE Secury MultiGrip 1x6 126542 Drabina wolnostojąca KRAUSE Secury MultiGrip 1x6 126542
Linia produktów: MONTO
Cena: 495,00 zł netto: 402,44 zł

Drabina wolnostojąca KRAUSE Secury MultiGrip

Niektóre wykonywane na wysokości prace, zarówno porządkowe, remontowe jak i instalatorskie wymagają wielu narzędzi, które najlepiej jest mieć cały czas pod ręką. Dlatego właśnie KRAUSE postanowiło wprowadzić do swojej oferty drabinę, która to umożliwi, będąc jednocześnie nadal bardzo bezpiecznym, komfortowym i kompaktowym narzędziem. Jest to drabina wolnostojąca Secury MultiGrip.

Drabina wolnostojąca Secury MultiGrip została zaprojektowana z myślą o wszelkiego rodzaju pracach, takich jak mycie okien, malowanie ścian czy nawet montaż instalacji elektrycznych. Dzięki niej niezbędne wiadro z wodą czy farbą, wałki, narzędzia, nawet te elektryczne (drabina posiada uchwyty na kable) użytkownik może mieć cały czas pod ręką.

 

Wielofunkcyjna drabina wolnostojąca z systemem MultiGrip

Drabina wolnostojąca Secury została wyposażona w innowacyjny system MultiGrip – czyli duży, rozkładany pojemnik z uchwytem na wiadro oraz hakiem. Dzięki temu kompaktowemu rozwiązaniu drabina nadal po złożeniu zajmuje bardzo niewiele miejsca. Dodatkowo wygodny pałąk bezpieczeństwa doposażony został w uchwyty na kable.

Zastosowane tutaj innowacje pozwalają na ograniczenie konieczności wielokrotnego wchodzenia i schodzenia z drabiny  podczas wykonywania czynności porządkowych czy też prac remontowych.

 

Bezpieczeństwo i wygoda drabiny wolnostojącej Secury

Drabina wolnostojąca Secury MultiGrip jest jednocześnie drabiną bardzo bezpieczną. Wprowadzono tutaj między innymi 6-nitowe połączenia stopni z podłużnicami. Same natomiast antypoślizgowe stopnie charakteryzują się zwiększoną głębokością (aż 100 mm) a duże, antypoślizgowe stopki, wyprodukowane ze specjalnego tworzywa sztucznego dodatkowo chronią podłoże przed uszkodzeniami.

 

Drabina wolnostojąca Secury z systemem MultiGrip – rozmiary

Drabina wolnostojąca Secury MultiGrip występuję w trzech rozmiarach (4,5,6 stopni łącznie z platformą a maksymalna wysokość robocza najwyższej, 6-stopniowej drabiny to aż 3.25 m. Jednocześnie należy zwrócić uwagę, iż jest to drabina bardzo lekka i kompaktowa o bardzo niewielkich rozmiarach po złożeniu. Waga drabiny Secury MultiGrip w zależności ora rozmiaru waha się w granicach  od 4 do 5.6 kg.

Multifunkcyjna drabina jutro w Twoim domu?

Dlaczego nie?!

Wysyłka
Składając zamówienie w ciągu

01 002229
paczkę nadamy jutro 04.12.2023

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Przejdź do porównywarki
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl