Higher Autoryzowany sklep marki Krause

do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Kontakt

tel. 74 857 03 39
biuro@alusystems.pl

Drabiny Solidy

Drabiny wolnostojące KRAUSE Solidy

Drabiny wolnostojące jednostronne Solidy należą do najchętniej wybieranych przez użytkowników indywidualnych drabin. Są one bowiem z reguły stosunkowo małe i kompaktowe. Nie zajmują dużo miejsca a przydają się do wszelkich prac porządkowych, czy też drobnych remontów.

Drabiny wolnostojące jednostronne charakteryzują się również dużą stabilnością, ponieważ wyposażone bywają najczęściej w pałąk bezpieczeństwa, który pomaga w utrzymaniu równowagi na drabinie. KRAUSE swoje drabiny wolnostojące jednostronne doposaża w rozmaite akcesoria mające służyć zarówno bezpieczeństwu, jak i wygodzie użytkownika. Podobnie jest z drabiną KRAUSE Solidy.

Stopnie drabiny są 6-krotnie nitowane do podłużnicy, dzięki temu ich mocowanie jest wytrzymałe i pewne.

Maksymalne obciążenie do 150kg - zgodność z normą EN-131.

Idealna drabina domowa – KRAUSE Solidy

Drabina wolnostojąca KRAUSE Solidy to produkt zaprojektowany do rozmaitych prac wewnątrz pomieszczeń – sprawdzi się zatem idealnie, jako drabina domowa. Pałąk bezpieczeństwa został tutaj zintegrowany z niewielką pomarańczową półką wykonaną z wytrzymałego tworzywa sztucznego, służącą przechowywaniu drobnych narzędzi. Półka ta doposażona została również w praktyczny hak na wiadro.

Drabina domowa KRAUSE Solidy jest jednak nie tylko praktyczna ale również bardzo bezpieczna i stabilna. Poza tym, że posiada wspomniany pałąk bezpieczeństwa, to dodatkowo wyposażono ją w wytrzymałą stalową platformę oraz 6-nitowe połączenia stopni z podłużnicami. Obejmujące natomiast podłużnice przeguby wykonano z wytrzymałego tworzywa sztucznego (tzw. system 4-fach-connect).

 

Drabina domowa KRAUSE Solidy – rozmiary

Drabina domowa jednostronna KRAUSE Solidy występuje w 6 rozmiarach (3,4,5,6,7,8-stopniowa licząc łącznie z podestem). Maksymalny zasięg roboczy najwyższej z nich to aż 3,70, co pozwala na wykonywanie wszelkiego rodzaju prac porządkowych i remontowych nawet w bardzo wysokich mieszkaniach. Jest to jednocześnie również drabina bardzo kompaktowa i lekka. Po złożeniu zmieści się nawet w szafie a jej waga waha się w zależności od rozmiaru w granicach od 2,9 do 7,2 kg.

Z KRAUSE Solidy wieszanie firanek czy wymiana przepalonej żarówki nie będą już problemem.

Wysyłka
Składając zamówienie w ciągu

00 091801
paczkę nadamy jutro 01.03.2024

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Przejdź do porównywarki
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl