Higher Autoryzowany sklep marki Krause

do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Kontakt

tel. 74 857 03 39
biuro@alusystems.pl

Drabiny magazynowe Stabilo

Drabiny magazynowe składane KRAUSE z serii Stabilo wyposażone w dużą platformę roboczą (50 x 45cm) oraz poręcze zabezpieczające, są niezbędnym elementem wyposażenia każdego magazynu. Dzięki pionowej konstrukcji drabinę magazynową KRAUSE można dosunąć bliżej regału (stosować ją prostopadle i równolegle do regału). Drabiny magazynowe KRAUSE są wyposażone w dwie poręcze pomocne do wchodzenia i schodzenia oraz szeroki stabilizator z dwiema rolkami z systemem RollStop. Drabinę magazynową KRAUSE można złożyć dzięki czemu jest łatwa w transporcie i zajmuje niewiele miejsca po złożeniu. Drabiny magazynowe KRAUSE z serii STABILO należą do grupy produktów profesjonalnych o najwyższych standardach jakościowych.

Drabiny magazynowe składane KRAUSE z serii Stabilo wyposażone w dużą platformę roboczą (50 x 45cm) oraz poręcze zabezpieczające, są niezbędnym elementem wyposażenia każdego magazynu. Dzięki pionowej konstrukcji drabinę magazynową KRAUSE można dosunąć bliżej regału (stosować ją prostopadle i równolegle do regału). Drabiny magazynowe KRAUSE są wyposażone w dwie poręcze pomocne do wchodzenia i schodzenia oraz szeroki stabilizator z dwiema rolkami z systemem RollStop. Drabinę magazynową KRAUSE można złożyć, dzięki czemu jest łatwa w transporcie i zajmuje niewiele miejsca po złożeniu. Drabiny magazynowe KRAUSE z serii STABILO należą do grupy produktów profesjonalnych o najwyższych standardach jakościowych.

Czym wyróżniają się drabiny magazynowe Stabilo?

Drabiny, które można obejrzeć w tej kategorii, charakteryzują się stabilną, zapewniającą bezpieczeństwo konstrukcją i zastosowaniem rozwiązań pozwalających na używanie ich na różne sposoby. Ogromną zaletą jest na pewno dość duża platforma robocza, dzięki której wykonywanie niezbędnych w pracy na magazynie manewrów będzie dużo bardziej komfortowe. Zarówno układanie produktów na regałach, jak i ich zdejmowanie czy segregowanie stanie się dużo prostsze. Drabiny magazynowe Stabilo są wyposażone w aż dwie poręcze, za które w razie potrzeby może złapać pracownik. W prezentowanych modelach są one wyjątkowo długie, więc można je wykorzystywać również stojąc na jednym z niższych stopni, na przykład przy sięganiu po towar znajdujący się na półkach położonych bliżej podłoża.

Dlaczego drabiny magazynowe Stabilo transportuje się tak łatwo?

Mimo stabilnej konstrukcji drabiny magazynowe Stabilo są stosunkowo lekkie, co ułatwia ich przesuwanie i transport na większe odległości. Rolki jezdne zostały wyposażone w system RollStop, który stanowi skuteczne zabezpieczenie przed niepożądanym ruchem. Ergonomiczny kształt sprawia, że drabiny można ustawić dostatecznie blisko regałów. Bardzo wygodne jest również składanie – proces ten zajmuje dosłownie chwilę.

Zobacz, co jeszcze znajduje się w naszej ofercie drabin i rusztowań! U nas znajdziesz sprzęt do różnych zastosowań – zarówno tych profesjonalnych, jak i domowych. Zamów i ciesz się darmową wysyłką!

Wysyłka
Składając zamówienie w ciągu

00 231017
paczkę nadamy jutro 07.12.2023

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Przejdź do porównywarki
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl