Higher Autoryzowany sklep marki Krause

do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Kontakt

tel. 74 857 03 39
biuro@alusystems.pl

Drabiny teleskopowe jezdne Stabilo

Drabina teleskopowa wyposażona dużą platformą roboczą o wymiarach 50 x 45cm, z możliwością łatwej regulacji wysokości w pionie - dzięki systemowi ClickMatic, wyposażona w pałąk zabezpieczający w kształcie litery U oraz łańcuch gwarantujący bezpieczną pozycję osoby stojącej na drabinie. Drabiny teleskopowe dodatkowo posiadają rolki, które pozwalają na wygodne przemieszczanie drabiny.

Drabina teleskopowa jezdna KRAUSE z dużą platformą 4,10m 127624 Drabina teleskopowa jezdna KRAUSE z dużą platformą 4,10m 127624
Linia produktów: STABILO
Cena: 6 580,00 zł netto: 5 349,59 zł
Drabina teleskopowa jezdna KRAUSE z dużą platformą 4,64m 127648 Drabina teleskopowa jezdna KRAUSE z dużą platformą 4,64m 127648
Linia produktów: STABILO
Cena: 6 857,00 zł netto: 5 574,80 zł

Drabiny teleskopowe jezdne Stabilo

Drabina teleskopowa wyposażona dużą platformą roboczą o wymiarach 50 x 45cm, z możliwością łatwej regulacji wysokości w pionie - dzięki systemowi ClickMatic, wyposażona w pałąk zabezpieczający w kształcie litery U oraz łańcuch gwarantujący bezpieczną pozycję osoby stojącej na drabinie. Drabiny teleskopowe dodatkowo posiadają rolki, które pozwalają na wygodne przemieszczanie drabiny.

W jaki sposób drabiny teleskopowe jezdne Stabilo łączą najlepsze cechy różnych rodzajów drabin?

Duża platforma robocza to rozwiązanie znane z najlepszych drabin magazynowych. Daje dużą swobodę ruchu osobie, która się na niej znajduje. Przekłada się to nie tylko na większą efektywność pracy, ale również na poczucie bezpieczeństwa pracownika. Uniwersalność, jaką mogą pochwalić się drabiny teleskopowe jezdne Stabilo, to przede wszystkim zasługa wykorzystanego w nich systemu ClickMatic. Dzięki niemu możliwe jest bezpieczne zablokowanie teleskopowej części drabiny w pozycji, która akurat jest wymagana podczas wykonywanej pracy. Drabiny teleskopowe jezdne Stabilo można regulować bardzo szybko, co sprawia, że zmiany ustawień nie wydłużają znacząco czasu wykonania zadania.

W jaki sposób drabiny teleskopowe jezdne Stabilo zapewniają bezpieczeństwo?

Praca w magazynie wymaga ciągłego zmniejszania ryzyka związanego z wykonywaniem zadań na wysokości. Na szczęście producent prezentowanego sprzętu – ceniona firma KRAUSE – przy projektowaniu realizuje najwyższe standardy BHP. Drabiny teleskopowe jezdne Stabilo są więc wyposażone w szereg rozwiązań z nimi związanych. Wśród nich warto wymienić najważniejsze: zintegrowaną blokadę samoczynnego złożenia, pałąk bezpieczeństwa oraz łańcuch ochronny.

Potrzebujesz uniwersalnego sprzętu do pracy w magazynie? Postaw na drabiny teleskopowe jezdne Stabilo! Przejrzyj również pozostałe produkty z naszej oferty drabin i rusztowań.

Wysyłka
Składając zamówienie w ciągu

00 044331
paczkę nadamy dziś 31.05.2023

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Przejdź do porównywarki
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl