Higher Autoryzowany sklep marki Krause

do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Kontakt

tel. 74 857 03 39
biuro@alusystems.pl

Drabiny teleskopowe jezdne Stabilo

Drabina jest ważnym narzędziem pracy w wielu przedsiębiorstwach, ale z powodzeniem wykorzystywana jest również w warunkach domowych czy przy pracach w ogrodzie. Może być to drabina przystawna, jedno czy dwuelementowa, drabina rozkładana, ze stopniami po obu stronach, albo nowoczesna drabina aluminiowa teleskopowa. Sprawdź, czym się charakteryzują drabiny teleskopowe i dlaczego warto właśnie nimi się zainteresować?

Drabina teleskopowa jezdna KRAUSE z dużą platformą 4,10m 127624 Drabina teleskopowa jezdna KRAUSE z dużą platformą 4,10m 127624
Linia produktów: STABILO
Cena: 6 580,00 zł netto: 5 349,59 zł
Drabina teleskopowa jezdna KRAUSE z dużą platformą 4,64m 127648 Drabina teleskopowa jezdna KRAUSE z dużą platformą 4,64m 127648
Linia produktów: STABILO
Cena: 6 857,00 zł netto: 5 574,80 zł

Czym są drabiny teleskopowe?

Teleskopowa drabina jak sama nazwa wskazuje, ma teleskopowe, rozsuwane prowadnice, które pozwalają na zwiększenie jej zasięgu roboczego. Ma to niebagatelne znaczenie wszędzie tam, gdzie prace remontowe, wykończeniowe, serwisowe, instalacyjne i inne musisz wykonywać na różnych wysokościach, a potrzebujesz uniwersalnego i bezpiecznego narzędzia pracy. Warunki te spełni drabina składana teleskopowa.

Drabiny teleskopowe jezdne Stabilo

Drabina teleskopowa wyposażona może być w dużą platformą roboczą o wymiarach 50 x 45cm, z możliwością łatwej regulacji wysokości w pionie - dzięki systemowi ClickMatic. Może być wyposażona w pałąk zabezpieczający w kształcie litery U oraz łańcuch gwarantujący bezpieczną pozycję osoby stojącej na drabinie. Drabiny teleskopowe dodatkowo posiadają rolki, które pozwalają na wygodne przemieszczanie ich z miejsca na miejsce, jeśli zachodzi taka konieczność. Przyspiesza to wykonywanie prac wymagających wejścia na większą wysokość.

W jaki sposób drabiny teleskopowe jezdne Stabilo łączą najlepsze cechy różnych rodzajów drabin?

Duża platforma robocza drabiny aluminiowej teleskopowej to rozwiązanie znane z najlepszych drabin magazynowych. Daje dużą swobodę ruchu osobie, która się na niej znajduje. Przekłada się to nie tylko na większą efektywność pracy, ale również na poczucie bezpieczeństwa pracownika. Uniwersalność, jaką mogą pochwalić się drabiny teleskopowe składane Stabilo, to przede wszystkim zasługa wykorzystanego w nich systemu ClickMatic. Dzięki niemu możliwe jest bezpieczne zablokowanie teleskopowej części drabiny w pozycji, która akurat jest wymagana podczas wykonywanej pracy. Drabiny teleskopowe Stabilo można regulować bardzo szybko, co sprawia, że zmiany ustawień nie wydłużają znacząco czasu wykonania zadania. Nie ma przestojów w wykonywaniu pracy, co przyspiesza uzyskanie pożądanych efektów zaplanowanych działań.

W jaki sposób drabiny teleskopowe Stabilo zapewniają bezpieczeństwo?

Praca w magazynie wymaga ciągłego zmniejszania ryzyka związanego z wykonywaniem zadań na wysokości. To przedsiębiorca – pracodawca zobowiązany jest do zapewnienia swoim pracownikom takich narzędzi pracy, by jej wykonywanie było możliwe i zarazem w pełni bezpieczne.

Na szczęście producent prezentowanego sprzętu – ceniona firma KRAUSE – przy projektowaniu realizuje najwyższe standardy BHP. Drabiny teleskopowe aluminiowe Stabilo są więc wyposażone w szereg rozwiązań z nimi związanych. Wśród nich warto wymienić najważniejsze: zintegrowaną blokadę samoczynnego złożenia, pałąk bezpieczeństwa oraz łańcuch ochronny.

Nie należy zapominać o tym, że drabina aluminiowa teleskopowa wykonana jest ze stopu aluminium, odpornego na korozję, a przy tym na tyle lekkiego, że przenoszenie drabiny składanej teleskopowej staje się o wiele prostszym zadaniem.

Potrzebujesz uniwersalnego sprzętu do pracy w magazynie? Postaw na drabiny teleskopowe aluminiowe Stabilo! Przejrzyj również pozostałe produkty z naszej oferty drabin i rusztowań, a jeśli masz wątpliwości lub pytania – skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie zapewnić fachową pomoc na najwyższym poziomie. Zapraszamy.

Wysyłka
Składając zamówienie w ciągu

00 223515
paczkę nadamy jutro 04.12.2023

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Przejdź do porównywarki
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl