Higher Autoryzowany sklep marki Krause

do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Kontakt

tel. 74 857 03 39
biuro@alusystems.pl

Drabiny wolnostojące jezdne Stabilo ze stabilizatorem

Drabiny wolnostojące mają tak szerokie zastosowanie, że trudno by wymienić wszystkie prace, przy których mogą one być pomocne. Z pewnością znajdują się  w większości gospodarstw domowych, na budowach, w sklepach czy na magazynach.

Drabiny wolnostojące KRAUSE to niewątpliwie zawsze konstrukcje lekkie i kompaktowe a jednocześnie wytrzymałe i bezpieczne. Producent do swojej oferty wprowadził jednak dodatkowo wyjątkowo stabilne i wytrzymałe drabiny wolnostojące do użytku profesjonalnego -  Drabiny wolnostojące jezdne ze stabilizatorem KRAUSE Stabilo. 

Maksymalne obciążenie do 150kg - zgodność z normą EN-131.

Drabina wolnostojąca jezdna KRAUSE Stabilo

Drabina wolnostojąca jezdna KRAUSE Stabilo została wyposażona w praktyczne, samoblokujące się rolki (System RollStop) zapewniające mobilność całej konstrukcji. Nie ma zatem konieczności każdorazowego składania i rozkładania drabiny podczas jej przemieszczania. Wystarczy pociągnąć lekką konstrukcję, która za pomocą rolek z łatwością się przemieści.  Jest to z pewnością rozwiązanie użyteczne podczas prac na magazynach, ale również np.  na budowach.

 

Podwójnie stabilna drabina wolnostojąca

Drabina wolnostojąca KRAUSE Stabilo została zaprojektowana z myślą o wielogodzinnych, ciągłych pracach. Dlatego tez została dodatkowo doposażona w dwa służące bezpieczeństwu użytkownika stabilizatory zakończone wytrzymałymi antypoślizgowymi stopkami.

Bezpieczeństwu i stabilności służą również antypoślizgowe ryflowania na platformie roboczej oraz zamocowane na metalowych obejmach wytrzymałe pasy ograniczające rozstaw (od 6 stopni) czy też zintegrowana blokada samoczynnego składania/rozkładania się drabiny.

Dodatkowym udogodnieniem podczas wykonywanych na drabinie prac jest niewątpliwie mocowana śrubami do podłużnic praktyczna półka na drobne narzędzia.

 

Drabina wolnostojąca jezdna ze stabilizatorem KRAUSE Stabilo – rozmiary

Drabina wolnostojąca KRAUSE Stabilo ze stabilizatorami występuje w pięciu rozmiarach (6,7,8,10,12 stopni łącznie z podestem) przy czym ich zasięg roboczy mieści się w granicach od 3,40 m w przypadku drabiny 6-stopniowej do 4,80 m w przypadku najwyższej 12-stopniowej. Jest to jednocześnie drabina, która nie należy do najlżejszych a dzieje się tak właśnie za sprawą dodatkowych stabilizatorów. Jej waga, w zależności od rozmiaru waha się w granicach od 12,3 do 20 kg.

Wysyłka
Składając zamówienie w ciągu

00 234753
paczkę nadamy jutro 04.12.2023

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Przejdź do porównywarki
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl