Higher Autoryzowany sklep marki Krause

do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Kontakt

tel. 74 857 03 39
biuro@alusystems.pl

Drabiny wolnostojące z dużą platformą Stabilo

Drabiny wolnostojące firmy KRAUSE z serii Stabilo wyposażone w dużą platformę roboczą (50 x 45cm) oraz poręcze są niezbędnym elementem wyposażenia każdego magazynu. Dzięki pionowej konstrukcji drabinę można dosunąć bliżej regału. Konstrukcję wyposażono w dwie poręcze oraz szeroki stabilizator z dwiema rolkami z systemem RollStop. Drabina po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca i można ją łatwo przenosić.

Optymalne pod względem bezpieczeństwa i wielorakiego zastosowania rozwiązanie wśród aluminiowych drabin wolnostojących. Wyposażone w bardzo wysoki (1,0m), ergonomicznie umieszczony pałąk bezpieczeństwa z półką, dużą platformę 500 x 450mm, stabilizator z rolkami jezdnymi zapewniający stabilność i wygodne przemieszczanie.

 

Drabiny wolnostojące firmy KRAUSE z serii Stabilo wyposażone w dużą platformę roboczą (50 x 45 cm) oraz poręcze są niezbędnym elementem wyposażenia każdego magazynu. Dzięki pionowej konstrukcji drabinę można dosunąć bliżej regału. Konstrukcję wyposażono w dwie poręcze oraz szeroki stabilizator z dwiema rolkami z systemem RollStop. Drabina po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca i można ją łatwo przenosić.

Optymalne pod względem bezpieczeństwa i wielorakiego zastosowania rozwiązanie wśród aluminiowych drabin wolnostojących. Wyposażone w bardzo wysoki (1,0 m), ergonomicznie umieszczony pałąk bezpieczeństwa z półką, dużą platformę 500 x 450 mm, stabilizator z rolkami jezdnymi zapewniający stabilność i wygodne przemieszczanie.

Dlaczego drabiny wolnostojące z dużą platformą Stabilo są idealne do pracy w magazynie?

Drabiny z prezentowanej serii świetnie sprawdzają się w pracach magazynowych dzięki swojej uniwersalności i bezpiecznej konstrukcji. Wyjątkowo duża powierzchnia platformy roboczej sprawia, że znajdujący się na niej pracownik może poczuć dużą stabilność, przez co układanie lub segregowanie towarów na półkach stanie się wyjątkowo wygodne. Jeśli jest to konieczne, zawsze można chwycić się jednej z dwóch poręczy, które ciągną się od najwyższego punktu drabiny aż do drugiego najwyższego jej stopnia. Samoczynnemu rozsunięciu się drabiny zapobiega natomiast specjalna blokada.

Co sprawia, że drabiny wolnostojące z dużą platformą Stabilo są tak mobilne?

Drabiny tego rodzaju są dość lekkie i naprawdę poręczne, ale najważniejszym ich elementem, który wpływa na łatwość przemieszczania, są rolki jezdne. Są one wyposażone w skuteczny stabilizator, więc nie ma absolutnie żadnego ryzyka samoistnego przesunięcia. Kształt drabiny wolnostojącej marki KRAUSE sprawia, że łatwo ją ustawić blisko regału. Złożenie jej w celu przygotowania do transportu również jest bardzo proste i zajmuje tylko chwilę.

Zapraszamy do przyjrzenia się naszej ofercie drabin i rusztowań. W ofercie posiadamy zarówno modele przeznaczone do intensywnej eksploatacji przez profesjonalistów, jak i takie, które będą znakomitym uzupełnieniem wyposażenia przydomowego warsztatu. Skorzystaj z darmowej wysyłki i zamów sprzęt, który posłuży Ci przez wiele lat!

Wysyłka
Składając zamówienie w ciągu

00 091842
paczkę nadamy jutro 01.03.2024

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Przejdź do porównywarki
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl