Higher Autoryzowany sklep marki Krause

do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Kontakt

tel. 74 857 03 39
biuro@alusystems.pl

Schodki montażowe Stabilo

Aluminiowe schodki montażowe Stabilo mają szerokie możliwości wykorzystania w praktyce. Pozwalają na wygodne sięganie do górnych półek w domu, sprzątanie kątów czy wieszanie firanek, nawet w domach, które mają większą od przeciętnej wysokość pomieszczeń. Przede wszystkim jednak schodki montażowe wykorzystywane są, zgodnie z przeznaczeniem, przy wszelkiego rodzaju pracach montażowych. Są bezpieczne i wygodne w użyciu dzięki zastosowaniu antypoślizgowych stopek. Mocna konstrukcja schodków montażowych Stabilo jest ich zdecydowanym atutem.

Schody montażowe, pomost jezdny KRAUSE Stabilo 3 stopnie 805089 Schody montażowe, pomost jezdny KRAUSE Stabilo 3 stopnie 805089
Linia produktów: STABILO
Cena: 1 746,00 zł netto: 1 419,51 zł
Schody montażowe, pomost jezdny KRAUSE Stabilo 4 stopnie 805096 Schody montażowe, pomost jezdny KRAUSE Stabilo 4 stopnie 805096
Linia produktów: STABILO
Cena: 2 090,00 zł netto: 1 699,19 zł
Schody montażowe, pomost jezdny KRAUSE Stabilo 5 stopni 805102 Schody montażowe, pomost jezdny KRAUSE Stabilo 5 stopni 805102
Linia produktów: STABILO
Cena: 2 706,00 zł netto: 2 200,00 zł

Cechy charakterystyczne schodków montażowych Stabilo

Schodki montażowe Stabilo mają wiele atutów, które sprawiają, że warto je kupić. Wśród nich wymieniane są:

  • stabilna konstrukcja ze spawanych rur aluminiowych,
  • stopnie o głębokości 240 mm z aluminiowej blachy ryflowanej zapewniają bezpieczne wejście i zejście,
  • powierzchnia górnego stopnia: 520 x 305 mm,
  • antypoślizgowe stopki,
  • dwie zintegrowane rolki jezdne razem z pałąkiem wejścia umożliwiają wygodne i bezpieczne przemieszczanie,
  • mocne i łatwe do czyszczenia stopnie,
  • rolki jezdne umożliwiają łatwy i bezpieczny transport schodków montażowych Stabilo.

Jakie rozwiązania zapewniające stabilność wykorzystują schodki montażowe Stabilo?

Mocna konstrukcja jest kluczowa dla stabilności zarówno drabin, jak i schodków montażowych przeznaczonych do użytku między innymi w magazynach czy przemyśle. W przypadku produktów prezentowanych poniżej wykonano ją z aluminium, które jest materiałem wytrzymałym i jednocześnie lekkim. Bezpieczeństwo zapewniają antypoślizgowe stopki z blachy ryflowanej, tworzące zwiększającą tarcie fakturę.

Warto zwrócić uwagę, że są one głębokie aż na 24 centymetry, co pozytywnie wpływa na komfort stojącego na jednej z nich użytkownika. Wchodzenie i schodzenie zostało ułatwione przez zastosowanie pałąka, którego w razie potrzeby można się przytrzymać. Schodki montażowe Stabilo zapewniają swobodę ruchów potrzebną w trakcie wykonywania prac na niewielkiej wysokości.

Czy schodki montażowe Stabilo można łatwo przemieszczać?

Elementami, które zapewniają łatwość przemieszczania schodków montażowych Stabilo, są rolki jezdne. Dzięki nim i stosunkowo niewielkiej wadze sprzętu przestawienie go pod kolejny magazynowy regał nie przysporzy problemu nawet osobom niedysponującym dużą siłą fizyczną. Schodki montażowe Stabilo w wielu wypadkach będą rozwiązaniem wygodniejszym niż drabiny. Tam, gdzie ich wysokość jest wystarczająca, warto postawić właśnie na nie.

Drabiny i rusztowania magazynowe, do zastosowań profesjonalnych oraz domowych, w sklepie Alusystems.pl zamówisz z darmową dostawą! Kup już dziś i zacznij korzystać ze sprawdzonych, bezpiecznych produktów firmy KRAUSE.

Wysyłka
Składając zamówienie w ciągu

00 074939
paczkę nadamy dziś 01.03.2024

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Przejdź do porównywarki
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl