Higher Autoryzowany sklep marki Krause

do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Kontakt

tel. 74 857 03 39
biuro@alusystems.pl

Drabiny TeleMatic

KRAUSE TeleMatic – więcej niż drabina.
Niewielkie prace budowlane, montażowe czy wykończeniowe wymagają niekiedy specjalnych narzędzi. Często dopiero w ostatniej chwili zauważasz, że dana drabina nie spełnia Twoich oczekiwań – okazuje się za wysoka, za niska, nie da się jej ustawić na nierównej powierzchni. Odpowiedzią na takie potrzeby będzie wielozadaniowa drabina Monto TeleMatic przeznaczona do prac półprofesjonalnych i profesjonalnych.

Drabina teleskopowa KRAUSE TeleMatic 4x4 - 5,00m 129956 Drabina teleskopowa KRAUSE TeleMatic 4x4 - 5,00m 129956
Linia produktów: MONTO
Cena: 1 970,00 zł netto: 1 601,63 zł
Drabina teleskopowa KRAUSE TeleMatic 4x5 - 6,05m 129963 Drabina teleskopowa KRAUSE TeleMatic 4x5 - 6,05m 129963
Linia produktów: MONTO
Cena: 2 267,00 zł netto: 1 843,09 zł

 

KRAUSE TeleMatic – więcej niż drabina

Drabina jaka jest, każdy widzi, ale obecnie są dostępne rozwiązania różniące się między sobą konstrukcją, liczbą szczebli, materiałem, z jakiego są zrobione oraz przeznaczeniem. Takie narzędzia teleskopowe marki KRAUSE z serii TeleMatic to coś znacznie więcej niż zwyczajna drabina, o czym może przekonać się każdy, kto zdecyduje się na ich zastosowanie.

Drabiny dopasowane do potrzeb użytkownika

Z czego wynika wyjątkowość drabin KRAUSE TeleMatic? Z tego, że można je dostosować do bieżących potrzeb użytkownika. Możesz regulować wysokość drabiny TeleMatic w ten sposób, że stanie się ona odpowiedzią na różne Twoje potrzeby. Nie ulega żadnym wątpliwościom, że są wielofunkcyjne. Wszystko przez to, że mamy tu do czynienia z drabiną teleskopową.

Przeznaczenie drabin KRAUSE TeleMatic

Z uwagi na możliwość niemal dowolnego wykorzystania drabin KRAUSE TeleMatic należy je uznać za wielozadaniowe. Pozwalają na wykonywanie niewielkich prac budowlanych i montażowych czy wykończeniowych. Nie ma problemu, by wykorzystać je tam, gdzie ustawienie standardowej drabiny z uwagi na różnicę w poziomach oraz nierówną powierzchnię staje się niemożliwe.

Drabiny KRAUSE TeleMatic są przeznaczone do prac profesjonalnych oraz półprofesjonalnych. Zarówno elektryk budowlaniec, jak i tynkarz docenią jej liczne zalety oraz korzyści płynące z użytkowania tego rodzaju drabin. Uniwersalność ich zastosowania to atut, który wpływa na decyzje zakupowe klientów.

Pozostałe zalety drabin KRAUSE TeleMatic

Ponadto drabiny teleskopowe KRAUSE TeleMatic mają antypoślizgowe stopki typu SafetyCap, które redukują ryzyko poślizgnięcia się na dowolnej powierzchni, z którą się stykają. Odpowiednia regulacja drabiny teleskopowej pozwala na jej ustawienie nawet na schodach czy w przestrzeni o różnicach w poziomach.

Drabiny TeleMatic marki KRAUSE są wyposażone w specjalny system ryglowania – SpeedMatic, który pozwala na całkowite przebudowanie narzędzia w krótkim czasie – przekształcisz je więc w drabinę przystawną, dwustronną czy też pomost roboczy. Ciekawostką niech będzie fakt, że produkt KRAUSE TeleMatic to sprzęt na tyle wyjątkowy, że można go rozłożyć na dwie osobne drabiny wolnostojące przy jednoczesnym doposażeniu ich w dodatkowy stabilizator części wewnętrznej.

Możesz zadbać o dokupienie do drabin teleskopowych KRAUSE TeleMatic dodatkowych akcesoriów, w tym przedłużenia podłużnicy czy uchwytów dystansowych, by jeszcze bardziej zwiększyć jej funkcjonalność.

Wysyłka
Składając zamówienie w ciągu

00 222237
paczkę nadamy jutro 04.12.2023

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Przejdź do porównywarki
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl