Higher Autoryzowany sklep marki Krause

do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Kontakt

tel. 74 857 03 39
biuro@alusystems.pl

Drabiny TriMatic

Aluminiowe drabiny przegubowe do zastosowań jako drabiny wolnostojące i przystawne, do użytku zewnętrznego i wewnętrznego.

  • opatentowany system przegubów z lekko pracującym systemem ryglowania (system SpeedMatic), zapewniający szybką i komfortową obsługę
  • szeroki stabilizator z antypoślizgowymi stopkami (SafetyCap) zapewniającymi stabilność drabiny
  • trwałe, wpustowe połączenia szczebli z podłużnicami
  • niewielkie wymiary po złożeniu
Drabina dwustronna przegubowa KRAUSE TriMatic 2x6 129901 Drabina dwustronna przegubowa KRAUSE TriMatic 2x6 129901
Linia produktów: MONTO
Cena: 693,00 zł netto: 563,41 zł
Drabina dwustronna przegubowa KRAUSE TriMatic 2x8 129918 Drabina dwustronna przegubowa KRAUSE TriMatic 2x8 129918
Linia produktów: MONTO
Cena: 826,00 zł netto: 671,54 zł

 

Drabiny TriMatic

Potrzebujesz profesjonalnej drabiny do uniwersalnego użytku? Produkty TriMatic spełnią oczekiwania różnych grup użytkowników – Twoje z pewnością również. Dlaczego? Wszystko z uwagi na fakt, że są to rozwiązania, z których możesz korzystać zarówno w postaci wolnostojących narzędzi rozstawnych, jak i przystawnych, które do prawidłowego oraz stabilnego rozłożenia wymagają oparcia o mur, drzewo lub słup.

Aluminium - materiał na drabiny TriMatic

Materiałem, z jakiego są wykonane drabiny TriMatic marki KRAUSE, jest aluminium, co powoduje, że z jednej strony są one stabilne i trwałe, a z drugiej lekkie. Przy tym materiał wykazuje odporność na szkodliwy wpływ czynników zewnętrznych, takich jak wilgoć czy opady deszczu lub śniegu. Z tego względu drabiny TriMatic mogą być bez problemu wykorzystywane do użytku zewnętrznego i wewnętrznego.

Na podkreślenie zasługuje fakt, że aluminiowe drabiny przegubowe TriMatic mają w swojej konstrukcji opatentowany system przegubów z lekko pracującym systemem ryglowania – to system SpeedMatic, co przekłada się na szybką i komfortową obsługę tego narzędzia pracy.

Czy praca z drabinami TrioMatic jest bezpieczna?

Bezpieczeństwo korzystania z drabin SpeedMatic zapewnia szeroki stabilizator z antypoślizgowymi stopkami SafetyCap, które daje pełną stabilność na różnego rodzaju podłożu. Szczeble są zespolone z podłużnicami poprzez trwałe, wpustowe połączenie.

Łatwo się je przechowuje po zakończonej pracy, ponieważ są to drabiny składane, które mają niewielkie wymiary po złożeniu.

Różne rodzaje drabin TriMatic i różne zastosowania

W kategorii drabin TriMatic marki KRAUSE znajdziesz produkty dwustronne, przegubowe, które mogą mieć 2 razy po 6 stopni z każdej strony i 12 stopni, jeśli zostaną przekształcone na drabiny przystawne, albo dwa razy po 8 stopni po każdej ze stron. Dopasuj więc rozwiązania TriMatic do własnych potrzeb związanych z pracami prowadzonymi na większej wysokości.

Z użyciem drabin przegubowych wykonanych z aluminium TriMatic będziesz mógł realizować prace przy elewacji swojego domu, wykonywać remonty, naprawiać podbitkę oraz samo pokrycie dachowe. We wnętrzach wykorzystasz je w domu prywatnym, ale i w magazynie, sklepie czy innych podobnych miejscach. Słowem: wszędzie tam, gdzie jest potrzebna drabina, rozwiązania aluminiowe TriMatic okazują się nieocenioną pomocą. 

Wysyłka
Składając zamówienie w ciągu

00 101424
paczkę nadamy jutro 01.03.2024

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Przejdź do porównywarki
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl