Higher Autoryzowany sklep marki Krause

do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Kontakt

tel. 74 857 03 39
biuro@alusystems.pl

Pomosty magazynowe jezdne Vario

Pomost jezdny KRAUSE Vario typu kompakt

Wszelkie pomieszczenia magazynowe, czy to przysposobione do dużych hal produkcyjnych, czy też te w supermarketach wymagają odpowiednich narzędzi ułatwiających prace na wysokości. Kwestii tej nie należy bagatelizować zwłaszcza w magazynach wysokiego składowania, czyli tam gdzie niebezpieczeństwo upadku podczas pobierania towaru jest jeszcze większe niż na magazynach o regałach umiejscowionych nisko nad ziemią.

Odpowiedni do tego typu zadań pomost powinien być jednocześnie jezdny, lekki i kompaktowy, aby można go było z łatwością przemieszczać między regałami. Powinien być również wystarczająco wysoki, aby z jego poziomu można było sięgnąć na najwyższe regały, ale jednocześnie na tyle wąski, aby bez trudu się między nimi zmieścił. Takimi właśnie cechami charakteryzuje się bez wątpienia pomost jezdny KRAUSE Vario typu kompakt.

Pomost jezdny Vario typu kompakt – jedno wielozadaniowe narzędzie

Aluminiowy pomost jezdny KRAUSE Vario typu kompakt z możliwością wchodzenia z jednej strony to narzędzie wręcz stworzone do prac magazynowych. Zarówno podczas projektowania, jak i produkcji wzięto pod uwagę przede wszystkim bezpieczeństwo użytkownika, ale również komfort podczas pracy. Pomst ten zatem doskonale sprawdzi się głównie na wszelkiego rodzaju magazynach, ale nie tylko – będzie doskonałym narzędziem pracy wszędzie tam, gdzie np. konieczne jest korzystanie z ciężkich narzędzi.

 

Pomost jezdny KRAUSE Vario typu kompakt dla większego bezpieczeństwa pracy

Pomost jezdny Vario typu kompakt został wyposażony w dużą, aluminiową platformę (650x600mm), poręcze po obu stronach schodów oraz barierki z trzech stron na platformie. Dzięki temu zarówno wchodzenie i schodzenie z podestu, jak i pobieranie towarów z najwyższego poziomu jest jak najbardziej bezpieczne. Niewątpliwie na bezpieczeństwo podczas korzystania z podestu wpływają również ryflowane stopnie o głębokości 80 mm oraz ich trwałe, wpustowe połączenie z podłużnicami.

 

Pomost jezdny Vario typu kompakt – rozmiary

Pomost jezdny KRAUSE Vario typu kompakt występuje w aż 8 rozmiarach (5,6,7,8,9,10,12,14 stopni wraz z platformą roboczą) przy czym wysokość robocza najwyższego z nich to aż 5,30 m. Tak duży zasięg pozwala na komfortową pracę nawet na magazynach wysokiego składowania, gdzie ogranicza konieczność częstego korzystania z wózków widłowych, zwłaszcza w przypadku towarów drobnych.

Pomost jezdny KRAUSE Vario typu kompakt został zaprojektowany tak, aby zajmował jak najmniej miejsca w przejściach między regałami. Jego podstawa liczy sobie zaledwie 820 mm szerokości przy wysokości roboczej ponad 4 metry. Jest to możliwe dzięki innowacyjnemu systemowi stabilizującemu – w zależności od rozmiaru drabiny zróżnicowana jest tutaj zarówno szerokość stabilizatora jak i możliwość balastowania ciężarkami.

Kliknij i ustabilizuj się z pomostem jezdnym KRAUSE Vario typu kompakt!

Wysyłka
Składając zamówienie w ciągu

00 233531
paczkę nadamy jutro 04.12.2023

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Przejdź do porównywarki
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl