Higher Autoryzowany sklep marki Krause

do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Kontakt

tel. 74 857 03 39
biuro@alusystems.pl

Rusztowania aluminiowe KRAUSE Corda

Rusztowania aluminiowe KRAUSE CORDA to doskonałe rozwiązania do prac lekkich i alternatywa dla drabin aluminiowych. Rusztowania montażowe rozpoczynają linię produktów rusztowań w ofercie firmy KRAUSE. Montaż rusztowania aluminiowego montażowego KRAUSE typ CORDA jest niezwykle łatwy, szybki, prosty i może być przeprowadzony przez jedną osobę. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szczegółową na polecane rusztowanie, mamy nadzieję, że zarówno oferta jak i cena na rusztowania przejezdnego będzie atrakcyjna.

Aluminiowe rusztowanie montażowe do prac lekkich firmy KRAUSE z linii CORDA to uniwersalne konstrukcje, lekkie, przeznaczone do prac lekkich.

rusztowanie aluminiowe KRAUSE ClimTec

Mini rusztowanie jezdne 2x7 KRAUSE Corda - 3,00m 916174 Mini rusztowanie jezdne 2x7 KRAUSE Corda - 3,00m 916174
Linia produktów: CORDA
Cena: 1 150,00 zł netto: 934,96 zł
Rusztowanie składane aluminiowe KRAUSE Corda 2x6 - 2,90m 916198 Rusztowanie składane aluminiowe KRAUSE Corda 2x6 - 2,90m 916198
Linia produktów: CORDA
Cena: 1 265,00 zł netto: 1 028,46 zł
Rusztowanie aluminiowe montażowe KRAUSE Corda - 3,00m 916105 Rusztowanie aluminiowe montażowe KRAUSE Corda - 3,00m 916105
Linia produktów: CORDA
Cena: 2 485,00 zł netto: 2 020,33 zł
Rusztowanie aluminiowe montażowe KRAUSE Corda - 5,00m 916129 Rusztowanie aluminiowe montażowe KRAUSE Corda - 5,00m 916129
Linia produktów: CORDA
Cena: 4 223,00 zł netto: 3 433,33 zł
Rusztowanie przegubowe składane KRAUSE Corda - 4,85m 916273 Rusztowanie przegubowe składane KRAUSE Corda - 4,85m 916273
Linia produktów: CORDA
Cena: 4 485,00 zł netto: 3 646,34 zł

Rusztowania aluminiowe KRAUSE Corda

KRAUSE to firma niemieckiego pochodzenia z wieloletnim doświadczeniem - zajmuje się produkcją wysokiej jakości sprzętu przeznaczonego do prac na wysokościach. Renoma i rozpoznawalność marki powstała dzięki znakomitym recenzjom użytkowników. Nasze rusztowania aluminiowe stanowią doskonałą alternatywę na przykład dla drabiny podczas remontu. 

Dlaczego warto zakupić rusztowanie Corda?

Rusztowanie Corda charakteryzuje się bardzo niewielką wagą poszczególnych elementów, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej trwałości i wytrzymałości. System montażowy został tak przemyślany i zaprojektowany, aby zaledwie jedna osoba mogła bez problemu samodzielnie złożyć potrzebną konstrukcję. To znakomite narzędzie, które sprawdzi się doskonale na przykład podczas prac remontowych w domu. Intuicyjna obsługa połączona z wytrzymałą konstrukcją tworzą idealne narzędzie do przydomowych prac lub niewielkich robót przy firmie bądź w ogrodzie. Stabilna konstrukcja i większa niż w przypadku drabin płaska powierzchnia, na której można stanąć oraz na przykład postawić wiadro farby, to praktyczne rozwiązanie dla domowych majsterkowiczów.

Rusztowanie Corda KRAUSE

W ofercie znajdziesz produkty zarówno do prac na niewielkich wysokościach, jak i bardziej zaawansowane konstrukcje sięgające nawet pięciu metrów wysokości. Tego typu produkty umożliwiają użytkownikowi łatwą korekcję wysokości pomostu roboczego - można przestawiać go na przykład co 25 centymetrów. Elementy montażowe najczęściej są zaprojektowane w taki sposób, aby do pełnego złożenia nie trzeba było korzystać z żadnych dodatkowych narzędzi. Podesty robocze wykonywane są z odpornych na warunki atmosferyczne materiałów. Zapewniają one nie tylko bezpieczne miejsce do pracy ze względu na wysoką trwałość, ale również ze względu na przykład na zastosowaną powierzchnię antypoślizgową, chroniącą przed niekontrolowanym upadkiem pracującego. Bardzo istotnymi elementami są również stopki antypoślizgowe zainstalowane w podstawie rusztowania - dodatkowo często montowane są tam również specjalne kółka, które umożliwiają łatwy transport rusztowania bez konieczności rozkładania go.

Rusztowanie Corda uniwersalne

Część modeli rusztowania jest skonstruowana w taki sposób, że część składowych pozostawionych osobno może służyć jako drabina różnego rodzaju. To bardzo ważna wiadomość dla każdego kupującego, ponieważ zarówno rusztowanie, jak i drabina nie sprawdzą się w każdym terenie i do każdego zastosowania. Tak uniwersalne rozwiązania pozwalają na wykorzystanie produktu w znaczenie większej ilości sytuacji. Warto zaznaczyć, że nasze rusztowania posiadają różnego rodzaju certyfikaty świadczące o szeregu spełnianych norm, które pozwalają na wykorzystanie sprzętu nie tylko w domu, ale również na przykład w firmie. Wszystko to dzięki spełnianiu odpowiednich przepisów BHP, atestom wykonywanym przez TUV/GS (zgodnie z EN1004), dzięki czemu ostatecznie posiada oznaczenie EN1004.

Wysyłka
Składając zamówienie w ciągu

00 000846
paczkę nadamy dziś 06.12.2023

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Przejdź do porównywarki
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl