Higher Autoryzowany sklep marki Krause

do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Kontakt

tel. 74 857 03 39
biuro@alusystems.pl

Rusztowania KRAUSE ClimTec

Aluminiowe rusztowanie KRAUSE z serii ClimTec to sprawdzona i bardzo wytrzymała konstrukcja, dostępna w naszym sklepie w bardzo atrakcyjnej cenie.


W rusztowaniu zastosowano specjalne połączenia zaciskowe oraz nasadzane elementy ram, co umożliwia jego szybki montaż i demontaż bez użycia narzędzi. Dzięki przesuwnym stabilizatorom i niewielkiej wysokości po złożeniu, rusztowanie KRAUSE ClimTec można łatwo przesuwać przez standardowe otwory drzwiowe; z tego też względu rusztowanie to idealnie nadaje się do prac we wnętrzach budynków, albowiem nie trzeba rozmontowywać całej jego konstrukcji.

rusztowanie aluminiowe KRAUSE ClimTec

Rusztowanie aluminiowe KRAUSE ClimTec 3,00m 710116 Rusztowanie aluminiowe KRAUSE ClimTec 3,00m 710116
Linia produktów: MONTO
Cena: 2 996,00 zł netto: 2 435,77 zł
Rusztowanie aluminiowe KRAUSE ClimTec 3,00m + 4 rolki 125mm 710505 Rusztowanie aluminiowe KRAUSE ClimTec 3,00m + 4 rolki 125mm 710505
Linia produktów: MONTO
Cena: 3 238,00 zł netto: 2 632,52 zł
Rusztowanie aluminiowe KRAUSE ClimTec 5,00m 710116 + 710123 Rusztowanie aluminiowe KRAUSE ClimTec 5,00m 710116 + 710123
Linia produktów: MONTO
Cena: 4 885,00 zł netto: 3 971,54 zł
Rusztowanie aluminiowe KRAUSE ClimTec 5,00m + 4 rolki 125mm Rusztowanie aluminiowe KRAUSE ClimTec 5,00m + 4 rolki 125mm
Linia produktów: MONTO
Cena: 5 480,00 zł netto: 4 455,28 zł
Rusztowanie aluminiowe KRAUSE ClimTec 5,00m + 4 rolki 150mm Rusztowanie aluminiowe KRAUSE ClimTec 5,00m + 4 rolki 150mm
Linia produktów: MONTO
Cena: 5 802,00 zł netto: 4 717,07 zł
Rusztowanie aluminiowe KRAUSE ClimTec 7,00m Rusztowanie aluminiowe KRAUSE ClimTec 7,00m
Linia produktów: MONTO
Cena: 7 168,00 zł netto: 5 827,64 zł
Rusztowanie aluminiowe KRAUSE ClimTec 7,00m + 4 rolki 150mm Rusztowanie aluminiowe KRAUSE ClimTec 7,00m + 4 rolki 150mm
Linia produktów: MONTO
Cena: 7 944,00 zł netto: 6 458,54 zł
Rusztowanie aluminiowe KRAUSE ClimTec 7,00m + 4 rolki 125mm Rusztowanie aluminiowe KRAUSE ClimTec 7,00m + 4 rolki 125mm
Linia produktów: MONTO
Cena: 7 958,00 zł netto: 6 469,92 zł

Rusztowania KRAUSE ClimTec

KRAUSE to znakomita niemiecka firma, produkująca wysokiej jakości sprzęt wykorzystywany na przykład do prac remontowych na wysokościach - są to przede wszystkim drabiny oraz rusztowania. Seria ClimTec doskonale sprawdzi się nie tylko w domu, ale również w Twojej firmie remontowej czy w większych przedsiębiorstwach. Dzięki połączeniu wysokiej jakości wykonania i autorskich praktycznych rozwiązań, produkty z tej serii są wysoko cenione przez naszych klientów.

Rusztowania KRAUSE ClimTec - dobrze przemyślany sprzęt

To sprzęt, który doskonale sprawdzi się w każdych warunkach. Produkty z tej kategorii znakomicie nadają się zarówno do przydomowych prac, ale przede wszystkim dla osób zajmujących się remontami, jak i montażem różnego rodzaju instalacji. Konstrukcja każdego modelu została szczegółowo przemyślana - konkretne rozwiązania są odpowiedzią na realne potrzeby, które pojawiają się podczas pracy na rusztowaniu. Przede wszystkim wykonane są z wysokiej jakości materiałów, o czym świadczą między innymi certyfikaty wystawione przez TUV/GS. Seria produktów ClimTec charakteryzuje się również praktycznymi rozwiązaniami, dzięki którym nawet jedna osoba może samodzielnie z łatwością złożyć całe rusztowanie.

Rusztowanie ClimTec KRAUSE - stabilność przede wszystkim

Jedną z najważniejszych funkcji rusztowania jest oczywiście utrzymanie stabilności całej konstrukcji, co w konsekwencji przekłada się na bezpieczeństwo użytkowników. Seria naszych rusztowań z rodziny ClimTec posiada zamontowane u podstawy specjalne ramy, które wyglądają jak litera „V”. Zastosowanie takiego rozwiązania zwiększa powierzchnię, na której podpiera się cała konstrukcja, zapewniając tym samym lepszą stabilność. Dzięki wyjątkowej konstrukcji wiele oferowanych modeli można łatwo przystosować do wykorzystania w terenie o zmiennej wysokości. Za bezpieczeństwo użytkowników odpowiedzialne są także specjalne elementy antypoślizgowe umieszczone na szczebelkach. Przemyślany system montażowy wpływa na możliwość ewentualnych edycji ustawienia podestu, kiedy całość jest już zmontowana. Możliwość umieszczania kółek na podstawie rusztowania ułatwia przemieszczanie go do kolejnych lokalizacji, bez konieczności rozmontowywania i montowania całości. 

Rusztowanie ClimTec KRAUSE w trzech wariantach

Rusztowanie ClimTec jest przez nas oferowane aż w trzech różnych wariantach. Podstawową zmienną takich produktów jest maksymalna wysokość robocza. Pierwszy wariant zapewnia dostęp na około 3 metry wysokości. W drugim wariancie klient otrzymuje kolejną kondygnację, która zwiększa wysokość do około 5 metrów, natomiast trzeci wariant oferuje jeszcze jedną kondygnację, zwiększając zasięg do 7 metrów.

 

 

Jezdne rusztowania KRAUSE ClimTec, to doskonałe narzędzia do niewielkich prac remontowych oraz instalatorskich. Zaprojektowano je z myślą o firmach zajmujących się głównie pracami wykończeniowymi, jednak doskonale sprawdzą się również w większych przedsiębiorstwach budowlanych, jak i u użytkowników indywidualnych.
Do podstawowych i największych zalet rusztowania ClimTec należy niewątpliwie doskonała jakość zastosowanych tutaj komponentów, o czym świadczy certyfikat wystawiony przez TUV/GS. Bezpieczeństwo oraz komfort podczas pracy zapewnia użytkownikom natomiast cały wachlarz wprowadzonych w rusztowaniu ClimTec innowacji, takich między innymi specjalnie zaprojektowane połączenia zaciskowe oraz elementy ram umożliwiające szybki montaż i demontaż całej konstrukcji nawet przez jedną osobę. Optymalne bezpieczeństwo podczas pracy zapewniają ramy podstawy. Zostały one zaprojektowane w kształcie litery V, dzięki czemu zwiększona została powierzchnia podparcia całej konstrukcji zarówno w kierunku wzdłużnym, jak i poprzecznym. Z myślą o bezpieczeństwie również stworzone zostały antypoślizgowe, profilowane szczeble tego rusztowania.
Aluminiowe rusztowanie KRAUSE ClimTec oferowane jest w trzech wariantach, od czego także uzależniona jest jego cena. Parametry wszystkich tych rusztowań podano wyżej przy ich rysunkach.

Rusztowanie aluminiowe ClimTec występuje w trzech wersjach:

  1. Rusztowanie podstawowe w której maksymalna wysokość robocza wynosi ok. 3 m
  2. Rusztowanie podstawowe + 1. kondygnacja, w której maksymalna wysokość robocza wynosi ok. 5 m
  3. Rusztowanie podstawowe +1. kondygnacja + 2. kondygnacja, w której maksymalna wysokość robocza wynosi 7 m. 

 

 

Wysyłka
Składając zamówienie w ciągu

00 100559
paczkę nadamy jutro 01.03.2024

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Przejdź do porównywarki
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl