Higher Autoryzowany sklep marki Krause

do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Kontakt

tel. 74 857 03 39
biuro@alusystems.pl

Rusztowanie aluminiowe KRAUSE RollTec

Rusztowanie aluminiowe jezdne KRAUSE RollTec to lekka i mobilna konstrukcja idealna do prac lekkich. Rusztowanie RollTec z pewnością sprawdzi się podczas prostych prac prowadzonych zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Najważniejsze zalety rusztowania aluminiowego RollTec:

  • Możliwość zmiany wysokości podestu co szczebel sprawia, że rusztowanie można ustawić na wszelkich nierównościach terenu czy schodach.
  • Rusztowanie RollTec składa się zaledwie z 5 elementów, co zapewnia szybki montaż bez użycia narzędzi.
  • Niewielkie wymiary rusztowania sprawiają że możne jes przesuwać przez otwory drzwiowe bez demontażu.
  • Atestowane przez TÜV / GS, nośność 200 kg/m2
  • 4 koła o średnicy 125mm w zestawie

rusztowanie aluminiowe KRAUSE ClimTec

Rusztowanie aluminiowe KRAUSE RollTec - 2,90m 710307 Rusztowanie aluminiowe KRAUSE RollTec - 2,90m 710307
Linia produktów: MONTO
Cena: 2 498,00 zł netto: 2 030,89 zł

 

Rusztowanie aluminiowe KRAUSE RollTec

Do prowadzenia prac lekkich, na umiarkowanej wysokości, może nie wystarczyć Ci zwykła drabina. W takiej sytuacji być może wszystkie Twoje oczekiwania spełni rusztowanie aluminiowe KRAUSE RollTec. To narzędzie pracy dla budowlańców, osób zajmujących się wykańczaniem wnętrz, ale też instalatorów. Przeznaczone jest ono zarówno do wykonywania prostych, lekkich prac wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych lub komercyjnych, jak i prac na zewnątrz.

Lekkie rusztowanie aluminiowe RollTec

Fakt, że rusztowanie jezdne KRAUSE RollTec jest wykonane z aluminium, sprawia, że jest dosyć lekkie i łatwo się je rozkłada w wybranym miejscu. Jest odporne na szkodliwy wpływ wilgoci oraz innych warunków atmosferycznych. Niestraszne mu opady deszczu czy wilgoć.

Dlaczego warto wybrać rusztowanie aluminiowe RollTec?

Do najważniejszych zalet rusztowania aluminiowego jezdnego KRAUSE RollTec zalicza się możliwość zmiany wysokości podestu co szczebel. Ustawisz je więc na nierównym terenie, a nawet na schodach, gdzie prowadzenie prac np. wykończeniowych zwykle jest najtrudniejsze.

Rusztowanie składa się z 5 elementów, dlatego bez trudu zamontujesz je sam. Niewielkie wymiary sprawiają, że możesz je dowolnie przesuwać, np. przez otwory drzwiowe, bez konieczności uprzedniego demontażu, co przyspieszy wszystkie prace.

Warto zwrócić uwagę na to, że rusztowanie aluminiowe jezdne KRAUSE RollTec jest atestowane przez TÜV / GS, nośność 200 kg/m2.

Wysyłka
Składając zamówienie w ciągu

00 224031
paczkę nadamy jutro 04.12.2023

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Przejdź do porównywarki
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl