Higher Autoryzowany sklep marki Krause

do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Kontakt

tel. 74 857 03 39
biuro@alusystems.pl

Rusztowanie ProTec XS-P

Rusztowania jezdne pozwalają na prowadzenie prac montażowych i instalacyjnych różnego rodzaju, na większych wysokościach, bez jednoczesnego, ciągłego wchodzenia i schodzenia z urządzeń takich jak drabiny. Nasze mobilne rozwiązania wykorzystasz w roli platformy roboczej we wnętrzach budynków i podczas prowadzenia robót na zewnątrz na niewielkiej odległości od ziemi. Na szczególną uwagę zasługują oferowane przez nas jezdne rusztowania KRAUSE ProTec XS-P.

W ich przypadku istnieje możliwość użycia dwóch niezależnych rusztowań jezdnych o powierzchni pomostu 200x60 cm.

 

rusztowanie aluminiowe KRAUSE ClimTec

Rusztowanie aluminiowe KRAUSE ProTec XS-P 2,90m 920201 Rusztowanie aluminiowe KRAUSE ProTec XS-P 2,90m 920201
Linia produktów: MONTO
Cena: 10 715,00 zł netto: 8 711,38 zł
Rusztowanie aluminiowe KRAUSE ProTec XS-P 3,70m 920218 Rusztowanie aluminiowe KRAUSE ProTec XS-P 3,70m 920218
Linia produktów: MONTO
Cena: 12 698,00 zł netto: 10 323,58 zł

Konstrukcja przeznaczona do prac montażowych i instalacyjnych – rusztowania ProTex XS-P

Jezdne rusztowania KRAUSE ProTec XS-P przeznaczone są do wykonywania różnych prac montażowych czy o charakterze instalacyjnym. Ich platforma robocza ma 3,6 m2. Bez problemu zmieścić powinni się na niej dwaj pracownicy, łącznie z całym niezbędnym wyposażeniem. Za pomocą naszych platform mobilnych możesz wykonywać realizacje we wnętrzach, ale i na zewnątrz, ponieważ są one odporne na szkodliwy wpływ czynników atmosferycznych.

Regulowana wysokość platformy

Poziom platformy jezdnej KRAUSE ProTec XS-P można regulować do 25 cm, aż do osiągnięcia maksymalnej wysokości – odpowiednio 2,90 m lub 3,70 m, w zależności od wybranego wariantu rusztowania Krause ProTec. Istnieje zatem możliwość dostosowania poziomu platformy do wysokości, na której prowadzone mają być prace.

Solidne i trwałe rusztowanie jezdne

Wierzchnia warstwa platformy została wykonana z płyty wielowarstwowej pokrytej antypoślizgową żywicą fenolową, która jest odporna na warunki atmosferyczne. Urządzenie cechuje się nowoczesnym wyglądem i ma wygodny w użyciu system połączeń zaciskowych. Zastosowanie zestawów zabezpieczających i nasadzonych elementów gwarantuje jego szybki montaż i demontaż. Nawet jedna osoba poradzi sobie ze złożeniem i rozłożeniem rusztowania ProTec XS-P. Niewielka liczba jego elementów składowych powoduje, że bez trudu można je zmontować lub zdemontować, na dodatek bez użycia jakichkolwiek narzędzi. Elementy konstrukcji rusztowań KRAUSE ProTec XS-P wykonano z najwyższej jakości aluminium, które wykazuje wysoką odporność na korozję i przeróżne obciążenia.

 

Wysyłka
Składając zamówienie w ciągu

00 223750
paczkę nadamy jutro 04.12.2023

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Przejdź do porównywarki
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl