Higher Autoryzowany sklep marki Krause

do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Kontakt

tel. 74 857 03 39
biuro@alusystems.pl

Schodki dwustronne składane Rolly®️

Jezdne, kolorowe schodki aluminiowe KRAUSE Rolly®️ do wszelkich zastosowań. Sprawdzą się zarówno w gospodarstwie domowym ułatwiając codzienne czynności jaki w biurze, magazynie czy warsztacie. Konstrukcje bogate w szereg zalet:

  • RollStopSystem - duża mobilność i bezpieczne użytkowanie
  • duże, antypoślizgowe, profilowane stopki zapewniają stabilne ustawienie
  • schodki aluminiowe dostępne są w kolorze żółtym, niebieskim, zielonym, różowym i aluminiowym
  • lekkie i niewielkie wymiary po złożeniu (40 x 20 x 55cm)

 

Schodki dwustronne składane Rolly®

Nawet wysokie osoby mogą mieć problemy z sięganiem do szafek zlokalizowanych pod sufitem albo do pawlaczy w mieszkaniach. W takich i wielu innych przypadkach przydatne okazują się niewielkie, składane schodki, które później można schować w szafie czy za drzwiami. Takie założenia spełniają schodki aluminiowe KRAUSE Rolly® dostępne w wielu ciekawych kolorach do wyboru dla klienta.

Lekkie, trwałe i kolorowe - schodki Rolly®

Kolorowe schodki KRAUSE Rolly® zostały wykonane z trwałego i wytrzymałego aluminium, które sprawia, że są lekkie. Nie ma problemu z ich przenoszeniem. Dodatkowo aluminium jest odporne na szkodliwy wpływ czynników zewnętrznych, takich jak wilgoć czy woda.

Schodki KRAUSE Rolly® są dostępne w wielu wersjach kolorystycznych do wyboru. Barwy są żywe, intensywne i powodują, że taką drabinkę trudno przeoczyć. Wybieraj dla siebie schodki Rolly® od firmy KRAUSE w kolorze żółtym, niebieskim, zielonym, różowymi oraz naturalnym, srebrnym.

Te lekkie i niewielkie po złożeniu rozwiązania zajmują przestrzeń o wymiarach 40 x 20 x 55 cm. Nie powinieneś mieć problemów ze znalezieniem miejsca na ich umieszczenie. Wybierz takie, by schodki zawsze były pod ręką.

Mechanizm jezdny schodków Rolly®

Na uwagę w przypadku schodków aluminiowych KRAUSE Rolly® zasługuje mechanizm jezdny RollStopSystem, w który są wyposażone. Jeśli jest taka potrzeba, schodki bez trudu przesuniesz w dowolne miejsce z użyciem chowających się w stopki kółeczek. W momencie, gdy potrzebujesz wejść na te schodki i obawiasz się, że mogłyby one „odjechać” Ci spod nóg, rolki chowają się do środka i możesz wchodzić oraz schodzić z nich wielokrotnie bez żadnego ryzyka upadku. System RollStopSystem zapewnia dużą mobilność i bezpieczne użytkowanie rozwiązania.

Bezpieczeństwo używania schodków

Do tego schodki Rolly® są wyposażone w duże, antypoślizgowe, specjalnie profilowane stopki, które zapewniają stabilne ustawienie ich w dowolnie wybranym miejscu. Jedne kolorowe schodki aluminiowe KRAUSE Rolly® ułatwią Ci życie – w domu i w pracy. Są przystosowane do tego, byś mógł ich używać w biurze, magazynie, na zapleczu sklepu, jak również w dowolnym miejscu w Twoim domu. Sprawdzą się do wszelkiego rodzaju zastosowań, dlatego należy uznać je za uniwersalne narzędzie. 

Wysyłka
Składając zamówienie w ciągu

00 230631
paczkę nadamy jutro 04.12.2023

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Przejdź do porównywarki
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl