Higher Autoryzowany sklep marki Krause

do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Kontakt

tel. 74 857 03 39
biuro@alusystems.pl

Aktualności

Zapraszamy do przeglądania naszego bloga!

Jak odpowiednio rozłożyć drabinę?

W zależności od wyboru rodzaju drabiny musimy liczyć się z tym, że w różny sposób może się ona rozkładać. W większości przypadków proces ten wcale nie jest skomplikowany i wystarczy intuicyjne działanie, które pozwoli na stabilne rozłożenie sprzętu. Problemy mogą jednak pojawić się przy stawianiu nietypowych drabin, kilkuczęściowych produktów, których proces rozkładania może być nieco bardziej skomplikowany. Sprawdź, jak poradzić sobie z poszczególnymi rozwiązaniami.

Drabiny Dwustronne - idealne do prac domowych i budowlanych

Wygodne w użytkowaniu, pomocne zarówno przy pracach domowych, jak i pracach budowlanych. Drabiny dwustronne sprawdzają się na wielu polach. Warto wybierać stabilne i trwałe produkty niezależnie od ich przeznaczenia. Korzystając z ofert i usług pewnych producentów, możesz liczyć na bezpieczne produkty, a tym samym bezpieczne prace budowlane. Sprawdź, na co zwrócić uwagę wybierając drabinę.

 

Jak obliczyć powierzchnię rusztowania

Rusztowania to wyposażenie, które przydaje się podczas prowadzenia wielu robót budowlanych. To właśnie dzięki niemu możliwe jest prowadzenie prac na wysokościach, zarówno przy budowie jak i remoncie domu jednorodzinnego oraz bloków czy wielkopowierzchniowych budynków. Istnieje wiele typów rusztowań, a każdy inwestor, zanim przystąpi do pracy powinien skalkulować koszty całej inwestycji. Do tego potrzebna będzie mu wiedza o powierzchni rusztowań. Jak obliczyć metry kwadratowe rusztowania? O tym przeczytasz w naszym artykule.

Usuń śnieg i lód z dachu pojazdu ciężarowego nim będzie za późno!

0

No i mamy wreszcie zimę! Biała aura jednych cieszy, innym spędza sen z powiek. Uczestnicy ruchu drogowego już zaczynają się martwić o swoje bezpieczeństwo, zastanawiając się czy spadające z dachów ciężarówek śnieg oraz lód nie będą zagrażać ich zdrowiu i życiu. Przeglądając branżowe fora internetowe możemy z całą stanowczością powiedzieć - nie ma kierowcy, który z entuzjazmem nie wypowiadałby się o specjalistycznych konstrukcjach do odśnieżania samochodów ciężarowych.

Siedzący za kierownicą wielkogabarytowych pojazdów widzą w nich komfortowe i bezpieczne narzędzie przygotowania swoich aut do zimowej jazdy, kierujący małymi pojazdami wierzą zaś, że dzięki nim, podróż będzie dużo spokojniejsza. Wszystko to prawda! Dlaczego więc takich konstrukcji wciąż w Polsce brakuje, skoro ich wpływ na bezpieczeństwo jest tak ogromny? Ekspert KRAUSE przedstawia zalety rusztowań do odśnieżania.

 

konstrukcje do odśnieżania pojazdów ciężarowych

 

Uniwersalność w trosce o bezpieczeństwo na drodze

Wysokiej jakości materiały, innowacyjne rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa oraz zaawansowana technologia produkcji sprawiają, że rusztowania do odśnieżania samochodów ciężarowych KRAUSE cieszą się coraz większą popularnością. Klienci wyjątkowo cenią sobie możliwość indywidualnego projektowania konstrukcji – zarówno jej wymiarów, jak i użytych do produkcji materiałów, która w najlepszy sposób odpowie na ich potrzeby. Wszystko dzięki modułowej budowie, uniwersalności wytwarzanych części oraz opatentowanemu systemowi ich łączenia.

Takie parametry, w połączeniu z rosnącą świadomością zagrożeń, jakie niesie ze sobą jazda oblodzonymi i zaśnieżonymi ciężarówkami, sprawiają, że rusztowań do odśnieżania powoli choć systematycznie w Polsce przybywa. Kogo interesują najbardziej? – Głównymi odbiorcami naszych konstrukcji są przede wszystkim duże centra logistyczne i magazynowe, firmy transportowe, ale również stacje obsługi pojazdów, stacje benzynowe oraz warsztaty obsługujące samochody ciężarowe. Chcielibyśmy, by rusztowań w naszym kraju było jak najwięcej, dlatego zachęcamy zainteresowanych do kontaktu z nami - indywidualnie podchodzimy do każdego zamówienia, oferując naszym klientom produkt idealnie dopasowany nie tylko do ich potrzeb, ale także możliwości finansowych – mówi Marek Banach, ekspert firmy KRAUSE.

 

Bezcenne bezpieczeństwo

W rozmowach branżowych często słyszy się argument, że specjalistyczne konstrukcje do odśnieżania pojazdów są zbyt drogie. Czy to prawda? – Działając na polskim rynku od wielu lat, staramy się tak przygotowywać naszą ofertę, by cena nigdy nie stanowiła bariery nie do pokonania dla naszych klientów. Tak jest również w przypadku rusztowania do odśnieżania, które możemy dowolnie projektować i dopasowywać do wymagań użytkowych i możliwości finansowych naszych partnerów, zachowując przy tym najwyższe standardy bezpieczeństwa. Najtańsze konstrukcje można kupić już za ok. 9500 zł. W ogólnych kosztach funkcjonowania dużego centrum logistycznego czy stacji obsługi pojazdów jest to zaledwie niewielki procent, a komfort i bezpieczeństwo kierowców nie do podważenia – tłumaczy ekspert KRAUSE.

 

Bezpieczeństwo w każdych warunkach pogodowych

Rusztowanie KRAUSE charakteryzują trójstronne barierki osłaniające górny pomost roboczy położony na wysokości 3 m – taki zasięg pozwala na obsługę praktycznie wszystkich samochodów ciężarowych. Co więcej, schody zostały wykonane z kraty stalowej, a platformy robocze z blachy perforowanej, co znacząco zmniejsza ryzyko poślizgnięcia się w trudnych warunkach. Jako wyposażenie dodatkowe producent oferuje narzędzie do usuwania lodu o długości 2,4 m oraz szerokości styliska ok. 60 cm. Stylisko wykonane jest z jednej strony z aluminium (z nasadką z twardego PVC), z drugiej zaś z gumowej listwy, dzięki czemu z łatwością usuniemy zarówno lód, jak i śnieg.

 

Nie tylko na zimę

Konstrukcje mogą być z powodzeniem wykorzystywane nie tylko w okresie zimowym. Świetnie sprawdzą się w ciągu całego roku podczas drobnych prac naprawczych oraz konserwacyjnych samochodów dostawczych i ich naczep, będąc uniwersalnym wyposażeniem każdej stacji obsługi pojazdów, stacji benzynowych, zajezdni autobusowych, centrów naprawczych firm logistycznych i transportowych oraz warsztatów obsługujących samochody ciężarowe. – Warto podkreślić, że użytkowane w okresie zimowym konstrukcje (standardowo wykonywane w trzech długościach: 6, 9, 12 i 15 m) można dowolnie rozbudowywać. Uniwersalność wytwarzanych części oraz opatentowany system ich łączenia pozwalają dopasować wysokość i wielkość pomostów do nowych wymagań. W zależności od potrzeb i warunków otoczenia, pomosty robocze mogą być wykonane z drewna, stali lub aluminium. Na uwagę zasługują także regulowane stopy, które umożliwiają użytkowanie systemu nawet na nierównych powierzchniach – tłumaczy Marek Banach.

 

Komentarze do wpisu (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium