Higher Autoryzowany sklep marki Krause

do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Kontakt

tel. 74 857 03 39
biuro@alusystems.pl

Drabiny i rusztowania KRAUSE - kontakt

Autoryzowany sklep KRAUSE

HIGHER
ul. Armii Krajowej 74
58-130 Żarów
NIP: 886-255-19-14

tel. 74 857 03 39
kom. 662 885 444 lub 662 885 445
e-mail: biuro@alusystems.pl

Zamówienia 24h: 501 960 687

Biuro czynne od pn.-pt.:
w godz 8:00 - 16:00

Bank BZ WBK S.A. 1 0 / Wałbrzych
04 1090 2271 0000 0001 0590 8686

Drabiny ewakuacyjne, przeciwpożarowe, pionowe z koszem zabezpieczającym.


Drabiny ewakuacyjne z koszem zabezpieczającym - producent. 

Firma HIGHER to zarówno producent drabin ewakuacyjnych jak również autoryzowany dystrybutor systemów drabin pionowych ewakuacyjnych firmy Krause. Dzięki temu nasza oferta jest bardzo bogata i możemy zapewnić każde rozwiązanie spośród drabin ewakuacyjnych. 

Nasza oferta obejmuje drabiny ewakuacyjne z koszem zabezpieczającym wykonane w pięciu wariantach:

  • drabiny ewakuacyjne pionowe ze stali ocynkowanej ogniowo
  • drabiny ewakuacyjne pionowe ze stali ocynkowanej ogniowo + malowane proszkowo na kolor z palety RAL
  • drabiny ewakuacyjne pionowe aluminiowe (aluminium naturalne)
  • drabiny ewakuacyjne pionowe aluminiowe (aluminium anodowane)
  • drabiny ewakuacyjne pionowe ze stali nierdzewnej

 

Drabiny pionowe - najszybszy na rynku termin realizacji zamówień - nawet 24 godziny!

Dzięki temu, że nasze drabiny są kompletowane z elementów standardowych dostępnych na naszym magazynie, możemy zaoferować termin realizacji nawet 24 godziny. 
Zapewniamy szybką dostawę na terenie całej Polski.
Towar w zależności od wielkości zamówienia dostarczamy za pośrednictwem firm kurierskich lub własnym transportem. 


Chcesz wycenić swoją drabinę? Zadzwoń lub napisz:

tel. 780139987handel@drabiny.info (codziennie 8:00 - 20:00)
tel. 662885445 - handel1@drabiny.info (poniedziałek - piątek 8:00 - 16:00)
tel. 662885444 - handel3@drabiny.info (poniedziałek - piątek 8:00 - 16:00)
tel. 884824000 - biuro@drabiny.info / stała współpraca / (poniedziałek - piątek 8:00 - 16:00)

Gwarancja najlepszej ceny na rynku.
Znalazłeś taniej ? Zadzwoń ! Przeanalizujemy czy jest to produkt porównywalny. 

 

Drabiny kotwione ewakuacyjne - indywidualne podejście.

Dzięki własnej produkcji jesteśmy w stanie wykonać bardzo szybko indywidualne projekty i rozwiązania. Przy doborze rozwiązań staramy się zaproponować naszym klientom dobre i sprawdzone rozwiązania.

 

Drabiny ewakuacyjne pionowe - wymagania i przepisy.

Oferowane przez nas drabiny pionowe są zgodne z aktualnymi przepisami i wymaganiami bezpieczeństwa.
Do każdej drabiny wydajemy Deklarację Zgodności. 
Poniżej prezentujemy schemat naszych drabin z zachowaniem wymaganych parametrów technicznych. 


Montaż drabin pionowych ewakuacyjnych z pałąkiem ochronnym.

Posiadamy własnych montażystów i możemy zaoferować atrakcyjne ceny montażu drabin pionowych. Montaż wykonujemy na terenie całej Europy. Zapewniamy profesjonalne podejście, wyspecjalizowanych montażystów, szybkie terminy realizacji, wysoką estetykę wykonania. Dzięki dużemu doświadczeniu możemy zagwarantować wysoką jakość usług. Korzystamy z najlepszych atestowanych materiałów montażowych.


Drabiny pionowe ewakuacyjne cena: Cena już od 199,00 zł netto za mb kompletnej drabiny !

W zależności od modelu i rodzaju drabiny nasze ceny zaczynają się już od 199 zł netto za metr bieżący. 
Każdorazowo wykonujemy wycenę drabiny pod każdy projekt, aby przedstawić dokładną cenę.
Zadzwoń i wyceń swoją drabinę. 
Gwarantujemy najlepszą cenę na rynku. 

Instrukcja montażu oraz deklaracja zgodności:

Do naszych dołączona jest pełna instrukcja montażu drabin ewakuacyjnych, która krok po kroku przeprowadzi nawet najmniej doświadczonych montażystów przez cały proces montażu drabiny. Instrukcja zawiera zdjęcia, które w najlepszy sposób obrazują proces montażu drabiny. Do każdej drabiny wydajemy Deklarację Zgodności, potwierdzającą wykonanie drabin według obecnie obowiązujących norm. 

Drabiny mocowane na stałe – drabiny ewakuacyjne i przeciwpożarowe z koszem zabezpieczającym.

Drabiny ewakuacyjne z koszem zabezpieczającym mocowane do ściany są idealnym rozwiązaniem w zakresie pokonywania wysokości. Dzięki specjalnej konstrukcji drabiny ewakuacyjnej – odpowiednia szerokość wewnętrzna wynosząca 500mm i pałąki ochronne o średnicy 800mm, zapewniają stały i bezpieczny dostęp do budynków, budowli, maszyn, urządzeń czy konstrukcji specjalnych. Drabiny pionowe mogą mieć szerokie zastosowanie, można je używać jako:

  • Drabiny przeciwpożarowe, służące jako drogi ewakuacyjne z budynków (często te drabiny określa się jako: drabiny ewakuacyjne z koszem zabezpieczającym – jako podkreślenie funkcji ewakuacyjnej)
  • Drabiny techniczne, inspekcyjne, służące do wejścia lub zejścia w celach kontrolnych lub konserwacyjnych

 

Drabiny pionowe z pałąkami ochronnymi - informacje ogólne.

Drabiny ewakuacyjne to specjalnie zaprojektowane drabiny kotwione do ściany budynku, hali lub konstrukcji. Drabiny te to konstrukcja składająca się z powtarzalnych modułów. System modułowy zapewnia łatwy transport we wskazane miejsce oraz samodzielny i szybki montaż. Dzięki niewielkiej liczbie części składowych ograniczonych do minimum, montaż drabiny ewakuacyjnej jest prosty i szybki, nie wymaga specjalistycznych narzędzi ani sprzętu. System modułowy pozwala zaoszczędzić około 40% kosztów w porównaniu z tradycyjną metodą wykonania drabin ewakuacyjnych (metodą spawania do konstrukcji budynku). Szeroka gama wyposażenia dodatkowego sprawia, że możliwe są do wykonania nawet najróżniejsze wymagania klientów, które wynikają ze specyfiki obiektu czy warunków montażu.

Drabiny ewakuacyjne z uwagi na oszczędność czasu i kosztów są obecnie coraz bardziej popularne na naszym rynku. Łatwość montażu, szybkość, możliwość montażu praktycznie w każdych warunkach, niższy koszt w porównaniu z tradycyjną metodą sprawia, że rozwiązanie to jest powszechnie stosowane współcześnie. 

 

drabiny pionowe mocowane na stałe KRAUSE

Drabiny pionowe według normy EN ISO 14122-4 - Drabiny pionowe mocowane na stałe do maszyn i urządzeń

 

 

Jak dobrać odpowiednią drabinę ?

Do wyboru odpowiedniej drabiny ewakuacyjnej będzie potrzebne określenie kilku cech oraz warunków w jakich będzie znajdować się drabina, poniżej przedstawiamy kilka punktów, na które warto zwrócić uwagę, aby dobrać odpowiednią drabinę:

  • Stalowa czy aluminiowa? To podstawowe pytanie jakie należy sobie zadać przy wyborze drabiny pionowej. Drabiny stalowe występują w wersji stali ocynkowanej lub stali nierdzewnej zaś aluminiowe w wersji aluminium naturalne lub aluminium anodowane. Podstawowa różnica między drabiną pionową stalową a aluminiową to waga drabiny. Drabiny aluminiowe są znacznie lżejsze od ich stalowych odpowiedników, co wiąże się z faktem, że jeśli mamy ograniczenia związane z dopuszczalną wagą drabiny powinniśmy zastosować drabiny aluminiowe.
  • Częstotliwość korzystania z drabiny ? To drugie podstawowe pytanie bowiem daje podpowiedź do tego jaki system drabin zastosować. W sytuacjach, gdy drabina ewakuacyjna ma być zamontowana z myślą tylko i wyłącznie do małej lub średniej eksploatacji i nie ma szczególnych wymogów dotyczących drabiny, rekomendujemy zakup drabiny, która cechuje się najlepszym stosunkiem ceny – nie ma sensu wydawać fortunę na drogie zachodnie rozwiązania systemowe. Inna sytuacja ma miejsce gdy drabina pionowa będzie przeznaczona do częstej lub bardzo częstej eksploatacji, wówczas zakup droższego systemu drabin ma uzasadnienie, wówczas możemy zaproponować Państwu rozwiązanie w postaci drabin ewakuacyjnych systemowych firmy KRAUSE.
  • Środowisko, w którym będzie zastosowana drabina, to zagadnienie jest szczególnie ważne w sytuacjach, gdy drabiny ewakuacyjne będą używane w określonych – specyficznych środowiskach np. o zwiększonej wilgotności, o narażeniu na działanie kwasów czy substancji żrących czy np. w środowiskach o wysokich wymogach czystości (przemysł spożywczy). Wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia ze specyficznymi warunkami, możemy dobrać odpowiedni rodzaj drabiny, który będzie właściwy.

 

Jaka wysokość drabiny? Generalnie to pytanie jest najczęściej zadawane, bowiem przy doborze drabiny jest najważniejsze.

Aby prawidłowo dobrać drabinę należy uwzględnić wysokość budynku lub konstrukcji do momentu wejścia na dach i do tej wielkości należy dodać jeszcze 1,10m (jako poręcze wejścia na dach). Tak przyjętą wielkość określamy jako długością drabiny ewakuacyjnej. Należy pamiętać, że zgodnie z przepisami BHP drabina do 10m całkowitej długości nie musi posiadać tzw. podestu spoczynkowego, powyżej tej długości i każde następne 10m – drabina musi być wyposażona w podest spoczynkowy. Oczywiście nasi specjaliści techniczno – handlowi pomogą Państwu w doborze odpowiednich długości i rozwiązań zgodnych z aktualnymi przepisami budowlanymi i BHP.

 

Montaż drabiny ewakuacyjnej.

Nasza oferta obejmuje zakup samej drabiny ewakuacyjnej w określonym systemie. Sam montaż drabiny ewakuacyjnej klient może przeprowadzić we własnym zakresie zgodnie z załączoną dokładną instrukcją montażu krok po kroku. W przypadku chęci skorzystania z naszych usług montażu drabin pionowych, możemy Państwu przygotować odpowiednią wycenę.

 

Certyfikat na drabiny ewakuacyjne.

Zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa, prawem budowlanym i przepisami BHP a także zgodnie z obowiązującymi normami dotyczącymi drabin ewakuacyjnych, drabiny ewakuacyjne powinny posiadać tzw. Deklarację Zgodności Producenta dotyczącą spełniania przez produkt norm bezpieczeństwa i wymogów stawianych drabinom ewakuacyjnym. Na wszystkie oferowane przez nas systemy drabin ewakuacyjnych posiadamy wymagane deklaracje zgodności i zapewniamy je dla każdego naszego klienta.

 

Warunki dostawy towaru.

Drabiny ewakuacyjne to produkt wykonywany pod specjalne zamówienie (drabina złożona jest ze standardowych elementów, ale celem dopasowania jej do określonej wysokości konstrukcji ostatnie elementy są odpowiednio docinane i dopasowane). Z uwagi na ten fakt przy zamówieniu drabin ewakuacyjnych wymagana jest przedpłata na podstawie faktury proforma. Dostawa drabin ewakuacyjnych odbywa się naszym transportem lub za pośrednictwem firm kurierskich bezpośrednio we wskazane miejsce. Istnieje również możliwość dostawy w każde miejsce w Europie według ustalonych warunków.

 

Nasze realizacje:

Drabina ewakuacyjna pionowa kotwiona do silosów zbożowych. Jako rozwiązanie zastosowano drabiny ewakuacyjne wykonane ze stali ocynkowanej ogniowo. Prezentowane modele drabiny to modele drabin ewakuacyjnych skręcanych (najtańsze rozwiązanie dostępne w ofercie). Ponieważ wysokość drabin wynosiła 15m w połowie zastosowano podesty spoczynkowe boczne i kolejny pion, zgodnie z wymogami i normami bezpieczeństwa. Inwestycja wykonana w Opolu. 

Drabina ewakuacyjna pionowa z pałąkiem ochronnym

drabiny pionowe ewakuacyjna pionowa montowana na stałe KRAUSE

 

drabiny pionowe ewakuacyjna pionowa montowana na stałe KRAUSE

 

drabiny pionowe ewakuacyjna pionowa montowana na stałe KRAUSE

 

 

drabiny pionowe ewakuacyjna pionowa montowana na stałe KRAUSE

 

drabiny pionowe ewakuacyjna pionowa montowana na stałe KRAUSE

 

drabiny pionowe ewakuacyjna pionowa montowana na stałe KRAUSE

Wysyłka
Składając zamówienie w ciągu

00 185253
paczkę nadamy jutro 01.06.2023

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Certyfikat dystrybutora

Certyfikat dystrybutora

do góry
Przejdź do porównywarki
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl