Higher Autoryzowany sklep marki Krause

do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Kontakt

tel. 74 857 03 39
biuro@alusystems.pl

Drabiny magazynowe

Kiedy ciężko pracujesz, musisz mierzyć wysoko. Nie jest to jednak możliwe bez solidnej i stabilnej drabiny magazynowej. Pozostaje pytanie - jakiej? Dostępne w naszym sklepie składane drabiny platformowe z poręczami spełnią Twoje wymagania - zapewnią bezpieczeństwo i komfort pracy. Dzięki szerokiemu wachlarzowi konstrukcji o różnym zasięgu możesz dobrać taką, która będzie odpowiednia dla Twoich potrzeb. Dostarczamy również inne podobne produkty m.in. schodki i pomosty magazynowe oraz podesty robocze.

 

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Im wyżej wchodzisz, tym większe ryzyko kontuzji. Dlatego wszystkie drabiny magazynowe dostępne w ALUSYSTEMS mają poręcze zabezpieczające pomocne we wchodzeniu i schodzeniu, a także szeroki stabilizator z dwiema rolkami wyposażonymi w technologię RollStop. Szeroka platforma robocza o wymiarach 500x450 cm wyposażona jest w łańcuch zabezpieczający przed nadmiernym wychyleniem się. Dodatkowo wysoka jakość zintegrowanej blokady samoczynnego składania drabiny gwarantuje bezpieczną pracę na dużych wysokościach. 

Szybkie składanie - oszczędność miejsca

Wszystkie drabiny magazynowe z podestem z serii STABILO marki KRAUSE są produktami wysokiej jakości przeznaczonymi do pracy w profesjonalnym środowisku. Uznawane za jedne z najlepszych na rynku posiadają zgodną z przepisami BHP deklarację zgodności z normą EN-131. Pionowa struktura zapewnia możliwość ustawienia ich prostopadle lub równolegle do regału przez maksymalne dosunięcie do obszaru pracy. Dzięki składanym ramionom możliwe jest również ustawienie ich w pozycji pochylonej. W takim stanie drabina może być też łatwo transportowana, zajmując znacznie mniej miejsca. Rolki zamontowane na szerokim stabilizatorze ułatwiają przesunięcie nawet największej, czternastostopniowej drabiny do kolejnej półki bez potrzeby składania całej konstrukcji i podnoszenia jej. 

Ekspresowa dostawa i długoletnia gwarancja

Jesteśmy pewni wysokiej jakości, a co za tym idzie trwałości naszych produktów, dlatego są one objęte 7-letnią gwarancją. Kupując w sklepie ALUSYSTEMS, możesz liczyć na darmową, ekspresową dostawę zamówionych produktów. Zapewniamy swoim klientom zakupy bez żadnego ryzyka i aż 365 dni na zwrot towaru - masz okrągły rok na przekonanie się co do naszych obietnic związanych z jakością produktów, które oferujemy. 

Drabiny magazynowe – zalety i zastosowanie drabin aluminiowych

Podczas wielu prac na magazynie często niezbędne jest wykonywanie poszczególnych czynności na wysokościach. W dostaniu się do wyżej położonych obiektów pomogą drabiny magazynowe. Muszą one spełniać wszystkie niezbędne normy UDT oraz BHP i powinny być skonstruowane zgodnie z normą EN-131. Dzięki dużej stabilności, wytrwałości oraz wyposażeniu w antypoślizgowe podesty robocze, a także barierki ochronne do trzymania się zapewniają pełne bezpieczeństwo i komfort pracy. Dzięki wykonaniu drabiny z aluminium, mimo złożoności konstrukcji, jest ona bardzo lekka, co ułatwia jej przenoszenie z miejsca na miejsce, zaś po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, dzięki czemu jest łatwa w przechowywaniu. Ponadto aluminium jest łatwe do utrzymania w czystości i odporne na szkodliwe działanie wielu substancji oraz na zimno, przez co nadaje się do wielu prac wykonywanych w różnych warunkach i pomieszczeniach – na halach magazynowych, w chłodniach czy mroźniach. Drabiny magazynowe, w przeciwieństwie do pozostałych rodzajów, wyposażone zostały w wygodne koła, które umożliwiają szybkie i bezpieczne przemieszczanie drabiny, bez konieczności ciągłego składania i rozkładania całej konstrukcji.

Drabiny magazynowe – co je wyróżnia?

Poza kółkami ułatwiającymi przemieszczanie drabiny magazynowej z miejsca na miejsce, w przeciwieństwie do innych rodzajów, posiadają one stopnie zamiast szczebli, które umożliwiają pracę długoterminową i częstą, a co za tym idzie – wygodną podporę na wiele godzin, która zapewnia komfort i bezpieczeństwo pracy. Dodatkowym atutem jest również platforma robocza umożliwiająca swobodne poruszanie się i operowanie podczas wykonywania prac. Najczęściej platformy wykonywane są z materiału antypoślizgowego, jak blacha ryflowana, sklejka wodoodporna, blacha stalowa lub aluminiowa bądź też z aluminiowej kraty Wema. Materiały te często wykorzystuje się również do wykonywania stopni drabiny w celu zwiększenia jej bezpieczeństwa. Ostatnim elementem wyróżniającym drabiny magazynowe spośród innych, są to sznurki zabezpieczające bądź barierki. Zapobiegają one spadnięciu z drabiny podczas wykonywanych robót oraz stanowią niezawodne podparcie. Niektóre modele wyposażone są także w haczyki i uchwyty do zawieszania narzędzi.

 

Zobacz również

Podesty robocze

Schodki magazynowe

Pomosty magazynowe

 

Wysyłka
Składając zamówienie w ciągu

00 080710
paczkę nadamy jutro 01.03.2024

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Przejdź do porównywarki
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl