Higher Autoryzowany sklep marki Krause

do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Kontakt

tel. 74 857 03 39
biuro@alusystems.pl

Drabiny magazynowe

Kiedy ciężko pracujesz, musisz mierzyć wysoko. Nie jest to jednak możliwe bez solidnej i stabilnej drabiny magazynowej. Pozostaje pytanie - jakiej? Dostępne w naszym sklepie składane drabiny platformowe z poręczami spełnią Twoje wymagania - zapewnią bezpieczeństwo i komfort pracy. Dzięki szerokiemu wachlarzowi konstrukcji o różnym zasięgu możesz dobrać taką, która będzie odpowiednia dla Twoich potrzeb. Dostarczamy również inne podobne produkty m.in. schodki i pomosty magazynowe oraz podesty robocze.

 

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Im wyżej wchodzisz, tym większe ryzyko kontuzji. Dlatego wszystkie drabiny magazynowe dostępne w ALUSYSTEMS mają poręcze zabezpieczające pomocne we wchodzeniu i schodzeniu, a także szeroki stabilizator z dwiema rolkami wyposażonymi w technologię RollStop. Szeroka platforma robocza o wymiarach 500x450 cm wyposażona jest w łańcuch zabezpieczający przed nadmiernym wychyleniem się. Dodatkowo wysoka jakość zintegrowanej blokady samoczynnego składania drabiny gwarantuje bezpieczną pracę na dużych wysokościach. 

Szybkie składanie - oszczędność miejsca

Wszystkie drabiny magazynowe z podestem z serii STABILO marki KRAUSE są produktami wysokiej jakości przeznaczonymi do pracy w profesjonalnym środowisku. Uznawane za jedne z najlepszych na rynku posiadają zgodną z przepisami BHP deklarację zgodności z normą EN-131. Pionowa struktura zapewnia możliwość ustawienia ich prostopadle lub równolegle do regału przez maksymalne dosunięcie do obszaru pracy. Dzięki składanym ramionom możliwe jest również ustawienie ich w pozycji pochylonej. W takim stanie drabina może być też łatwo transportowana, zajmując znacznie mniej miejsca. Rolki zamontowane na szerokim stabilizatorze ułatwiają przesunięcie nawet największej, czternastostopniowej drabiny do kolejnej półki bez potrzeby składania całej konstrukcji i podnoszenia jej. 

Ekspresowa dostawa i długoletnia gwarancja

Jesteśmy pewni wysokiej jakości, a co za tym idzie trwałości naszych produktów, dlatego są one objęte 7-letnią gwarancją. Kupując w sklepie ALUSYSTEMS, możesz liczyć na darmową, ekspresową dostawę zamówionych produktów. Zapewniamy swoim klientom zakupy bez żadnego ryzyka i aż 365 dni na zwrot towaru - masz okrągły rok na przekonanie się co do naszych obietnic związanych z jakością produktów, które oferujemy. 

 

Wysyłka
Składając zamówienie w ciągu

00 115953
paczkę nadamy jutro 27.06.2022

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Przejdź do porównywarki
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl