Higher Autoryzowany sklep marki Krause

do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Kontakt

tel. 74 857 03 39
biuro@alusystems.pl

Podesty robocze

Aluminiowe podesty robocze firmy KRAUSE to wielofunkcyjne konstrukcje zaprojektowane przede wszystkim z myślą o bezpiecznym i komfortowym użytkowaniu. Grupa produktów, do jakich należą podesty robocze to konstrukcje oparte na dwóch ramach pionowych, przypominających swym wyglądem zwykłe drabiny przystawne.


Aluminiowy podest roboczy KRAUSE przeznaczony jest zarówno do zastosowań profesjonalnych, jak i półprofesjonalnych. Dzięki swojej konstrukcji podesty doskonale nadają się do prac malarskich wykończeniowych, konserwacyjnych, elektrycznych, monterskich, budowlanych lub innych o podobnym charakterze.


Wszystkie podesty robocze wyprodukowane przez firmę KRAUSE spełniają niezbędne wymogi BHP oraz posiadają stosowne certyfikaty.

Podest roboczy KRAUSE Corda 2x6 -3,00m 082015 Podest roboczy KRAUSE Corda 2x6 -3,00m 082015
Linia produktów: CORDA
Cena: 756,00 zł netto: 614,63 zł
Profesjonalny podest roboczy KRAUSE VarioTop 2x6 - 3,00m 121370 Profesjonalny podest roboczy KRAUSE VarioTop 2x6 - 3,00m 121370
Linia produktów: MONTO
Cena: 1 204,00 zł netto: 978,86 zł

Profesjonalne podesty robocze

Podest roboczy KRAUSE to profesjonalne wyposażenie robocze, które sprawdzi się w każdym wymagającym środowisku pracy. Rozwiązanie to pozwala wygodnie realizować zawodowe obowiązki na wysokości, poruszając się po stabilnej, dużej platformie. Podesty można ustawiać przy ścianach budynków, maszynach, szybach i wszelkiego rodzaju konstrukcjach, do których trudno dosięgnąć bezpośrednio z podłoża. Dostępne w ofercie podesty robocze świetnie sprawdzą się także na nierównych powierzchniach – dzięki możliwości regulowania ustawienia podpór, wyposażenie to można wykorzystywać np. do pracy na schodach.

Podest roboczy aluminiowy – trwałe i stabilne wyposażenie do wygodnej pracy

Prezentowane podesty robocze, podobnie jak inne produkty z naszej oferty (np.drabiny aluminiowe) są projektowane i wytwarzane w taki sposób, by gwarantować maksymalne bezpieczeństwo przyszłym użytkownikom oraz ograniczać ryzyko wystąpienia wypadku w miejscu pracy. Podesty są produkowane z trwałych materiałów, a następnie umieszczane na stabilnych podporach z szerokimi postawami. Spełniają wszystkie niezbędne normy. Na podkreślenie zasługuje również fakt, że każdy podest roboczy aluminiowy można szybko złożyć i rozłożyć. Wygoda użytkowania tego typu wyposażenia stoi na najwyższym poziomie.

Podest roboczy KRAUSE – wszechstronne zastosowanie niezawodnych konstrukcji

Oprócz możliwości ustawienia podestów na nierównych powierzchniach, na uniwersalność oferowanego wyposażenia wpływa także wielofunkcyjna konstrukcja. Wybrane podesty można wykorzystywać m.in. jako dwuelementowe drabiny wolnostojące lub klasyczne drabiny opieralne. Łatwo więc dostosować podesty robocze do warunków, które panują w miejscu pracy. Podobnie jak np. nasze pomosty magazynowe, podesty sprawdzą się przede wszystkim w przypadku zastosowań profesjonalnych.\

 

Wysyłka
Składając zamówienie w ciągu

00 060010
paczkę nadamy dziś 28.09.2022

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Przejdź do porównywarki
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl