Higher Autoryzowany sklep marki Krause

do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Kontakt

tel. 74 857 03 39
biuro@alusystems.pl

Podesty robocze

Wykonywanie pracy na wysokości umożliwiają określone narzędzia, do których w pierwszej kolejności można zaliczyć drabiny wszelkiego rodzaju. Ich zaletą jest to, że bez trudu można je przestawiać z miejsca na miejsce, ale z drugiej strony jeśli już mają podest, to jest on na tyle mały, że ledwo mieści dwie stopy. Dlatego nie można się przemieszczać na takiej drabinie np. wzdłuż ściany przy wykonywaniu tynkowania czy malowania.

 Zupełnie inaczej jest w przypadku podestów roboczych. To kategoria produktów, jaka obejmuje m.in. podesty robocze budowlane, które wykorzystywać możesz zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz, zwłaszcza jeśli mowa jest o podestach roboczych aluminiowych, którym niestraszne są zmienne warunki otoczenia, zwłaszcza potencjalnie szkodliwy dla innych materiałów wpływ wilgoci czy opadów atmosferycznych. Sprawdź, co oferujemy w kategorii podestów roboczych z aluminium.

Podest roboczy KRAUSE Corda 2x6 -3,00m 082015 Podest roboczy KRAUSE Corda 2x6 -3,00m 082015
Linia produktów: CORDA
Cena: 756,00 zł netto: 614,63 zł
Profesjonalny podest roboczy KRAUSE VarioTop 2x6 - 3,00m 121370 Profesjonalny podest roboczy KRAUSE VarioTop 2x6 - 3,00m 121370
Linia produktów: MONTO
Cena: 1 256,00 zł netto: 1 021,14 zł

Aluminiowe podesty robocze firmy KRAUSE, jakie stanowią trzon naszej oferty w zakresie podestów, to wielofunkcyjne konstrukcje zaprojektowane przede wszystkim z myślą o bezpiecznym i komfortowym użytkowaniu. Grupa produktów, do jakich należą podesty robocze, to konstrukcje oparte na dwóch ramach pionowych, przypominających swym wyglądem zwykłe drabiny przystawne. Jakie zastosowanie mają podesty robocze? Budowlanka to pierwsza, najważniejsza dziedzina, która używa podestów tego rodzaju.

Aluminiowy podest roboczy KRAUSE przeznaczony jest zarówno do zastosowań profesjonalnych, jak i półprofesjonalnych. Dzięki swojej konstrukcji podesty doskonale nadają się do prac malarskich wykończeniowych, konserwacyjnych, elektrycznych, monterskich, budowlanych lub innych o podobnym charakterze, gdzie potrzebne jest narzędzie pozwalające wspiąć się robotnikom na określoną wysokość i bezpiecznie wykonywać odpowiednie czynności w takim miejscu.

Wszystkie podesty robocze wyprodukowane przez firmę KRAUSE spełniają niezbędne wymogi BHP oraz mają stosowne certyfikaty. Oznacza to, że zapewnią Ci komfortowe, ale i – co najważniejsze – bezpieczne warunki pracy dla Ciebie i Twoich pracowników, dla których być może kupujesz podesty aluminiowe robocze KRAUSE. Podesty te spełniają normy bezpieczeństwa, co jest potwierdzone przez Deklarację Zgodności z normą EN-131, a także instrukcję montażu i użytkowania zwaną DTR-ką.

Profesjonalne podesty robocze

Podest roboczy KRAUSE to profesjonalne wyposażenie robocze, które sprawdzi się w każdym wymagającym środowisku pracy. Rozwiązanie to pozwala wygodnie realizować zawodowe obowiązki na wysokości, poruszając się po stabilnej, dużej platformie. Podesty można ustawiać przy ścianach budynków, maszynach, szybach i wszelkiego rodzaju konstrukcjach, do których trudno dosięgnąć bezpośrednio z podłoża. Dostępne w ofercie podesty robocze świetnie sprawdzą się także na nierównych powierzchniach – dzięki możliwości regulowania ustawienia podpór wyposażenie to można wykorzystywać np. do pracy na schodach.

Oferowane przez nas rusztowania robocze aluminiowe możesz ustawić tak jak zwykłą drabinę czy niskie rusztowanie, przy dowolnej powierzchni – ściany, elewacji lub przy maszynie albo płocie. Najważniejsze jednak z punktu widzenia zastosowania w praktyce podestu budowlanego roboczego jest to, że przy odpowiednim położeniu może zapewnić on bezpieczeństwo pracy na wysokości na schodach.

Podest roboczy aluminiowy – trwałe i stabilne wyposażenie do wygodnej pracy

Prezentowane podesty robocze, podobnie jak inne produkty z naszej oferty (np. drabiny aluminiowe), są projektowane i wytwarzane w taki sposób, by gwarantować maksymalne bezpieczeństwo przyszłym użytkownikom oraz ograniczać ryzyko wystąpienia wypadku w miejscu pracy. Podesty są produkowane z trwałych materiałów, a następnie umieszczane na stabilnych podporach z szerokimi postawami. Spełniają wszystkie niezbędne normy. Na podkreślenie zasługuje również fakt, że każdy podest roboczy aluminiowy można szybko złożyć i rozłożyć. Wygoda użytkowania tego typu wyposażenia stoi na najwyższym poziomie.

Montaż i demontaż podestu aluminiowego nie wymaga specjalnego przeszkolenia czy umiejętności. Można go łatwo rozłożyć w miejscu, w którym tego potrzebujesz, a następnie szybko zdemontować, jeśli zajdzie taka konieczność. Z uwagi na fakt, że wykonano go z aluminium, jest na tyle lekki, że właściwie nie ma problemu z samodzielnym przenoszeniem go.

Podest roboczy KRAUSE – wszechstronne zastosowanie niezawodnych konstrukcji

Oprócz możliwości ustawienia podestów na nierównych powierzchniach na uniwersalność oferowanego wyposażenia wpływa wielofunkcyjna konstrukcja. Wybrane podesty można wykorzystywać m.in. jako dwuelementowe drabiny wolnostojące lub klasyczne drabiny opieralne. Łatwo więc dostosować podesty robocze do warunków, które panują w miejscu pracy. Podobnie jak np. nasze pomosty magazynowe, podesty sprawdzą się przede wszystkim w przypadku zastosowań profesjonalnych.

Wykorzystuj podesty robocze KRAUSE z aluminium w sposób, który w danym momencie jest dla Ciebie wymagany. Wyposaż w nie swoich pracowników w firmie budowlanej czy remontowej i montażowej. Potrzebujesz pomocy w wyborze podestu roboczego? Nasi pracownicy pozostają do Twojej dyspozycji.

 

Zobacz również

Drabiny magazynowe

Schodki magazynowe

Pomosty magazynowe

 

Wysyłka
Składając zamówienie w ciągu

01 001430
paczkę nadamy jutro 04.12.2023

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Przejdź do porównywarki
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl