Higher Autoryzowany sklep marki Krause

do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Kontakt

tel. 74 857 03 39
biuro@alusystems.pl

Pomosty magazynowe

Do każdej pracy wykonywanej na wysokości potrzebna jest drabina bądź rusztowanie. Klasyczna, uniwersalna drabina pozwala na dopasowanie jej wysokości do aktualnych potrzeb, jednak nie jest wygodna ani bezpieczna przy dłuższym używaniu. Pomosty magazynowe umożliwiają komfortowe wykonywanie obowiązków, a dzięki wzmocnionej konstrukcji i wyjątkowej stabilności doskonale nadają się do pracy na większych wysokościach. Sprawdzą się w magazynach wysokiego składowania, gdzie ryzyko upadku w czasie pobierania towaru z najwyższej półki jest największe.

Lekkie, jezdne, kompaktowe, bezpieczne

Najwyższej jakości pomosty magazynowe dostępne w sklepie ALUSYSTEMS są składane, jednak dzięki zastosowaniu wyłącznie aluminiowych wzmocnień bez użycia parcianych pasków nie tracą przy tym na solidności. Każdy z naszych przejezdnych pomostów magazynowych ma poręcze zabezpieczające pomocne we wchodzeniu i schodzeniu z platformy roboczej. Dzięki kółkom zamontowanym na jednym z ramion nie ma potrzeby podnoszenia całej konstrukcji przy jej przenoszeniu - wystarczy lekkie przechylenie pomostu, by bez żadnego wysiłku dojechać nim do kolejnej półki. Pomosty są odpowiednio wysokie, by można było z nich sięgnąć na najwyższe nawet regały i wystarczająco wąskie, by bez trudu mieściły się między kolejnymi półkami. Nasze przejezdne pomosty magazynowe mają jedną z niewątpliwie największych zalet tego typu konstrukcji - łączą mobilność z wytrzymałością. Dodatkowo wszystkie produkty z serii KRAUSE Vario mają zgodną z przepisami BHP deklarację zgodności z normą EN-131. 

Przedłużona gwarancja i ekspresowa dostawa

Jesteśmy pewni co do najwyższej jakości naszych produktów, dlatego zapewniamy naszym klientom wydłużoną, 7-letnią gwarancję na wszystkie nasze konstrukcje, w tym każdy przejezdny pomost magazynowy. Poza tym oferujemy też ekspresową i darmową dostawę na terenie całej Polski. Bez obaw możesz testować i sprawdzać nasz asortyment, dostaniesz bowiem aż 365 dni na zwrócenie sprzętu bez ryzyka. Sprawdź inne konstrukcje, które oferujemy w ALUSYSTEMS - zapewnij sobie bezpieczny i stabilny system narzędzi pomagających w pracach na wysokościach.

Wysyłka
Składając zamówienie w ciągu

00 111356
paczkę nadamy jutro 01.02.2023

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Przejdź do porównywarki
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl