Higher Autoryzowany sklep marki Krause

do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Kontakt

tel. 74 857 03 39
biuro@alusystems.pl

Pomosty magazynowe

W gospodarce magazynowej ważne jest prawidłowe zarządzanie zapasami i stanem produktów w hali. Magazyny niejednokrotnie są budowane jako wysokie obiekty czy konstrukcje kryte blachą, gdzie regały mają wiele pięter, by pomieścić wszystkie towary. Ich załadunek i rozładunek możliwy jest dzięki wózkom widłowym różnego typu, ale i drabinom czy profesjonalnym pomostom magazynowym, jakie możemy Ci zaoferować w naszym sklepie. To pomosty w pełni profesjonalne i bezpieczne w użytkowaniu.

Do każdej pracy wykonywanej na wysokości potrzebna jest drabina bądź rusztowanie. Klasyczna, uniwersalna drabina pozwala na dopasowanie jej wysokości do aktualnych potrzeb, jednak nie jest wygodna ani bezpieczna przy dłuższym używaniu. Pomosty magazynowe umożliwiają komfortowe wykonywanie obowiązków, a dzięki wzmocnionej konstrukcji i wyjątkowej stabilności doskonale nadają się do pracy na większych wysokościach. Sprawdzą się w magazynach wysokiego składowania, gdzie ryzyko upadku w czasie pobierania towaru z najwyższej półki jest największe. Zapewnią bezpieczeństwo i wygodę korzystania z nich dla pracowników magazynowych.

Lekkie, jezdne, kompaktowe, bezpieczne

Najwyższej jakości pomosty magazynowe dostępne w sklepie ALUSYSTEMS są składane, jednak dzięki zastosowaniu wyłącznie aluminiowych wzmocnień bez użycia parcianych pasków nie tracą przy tym swojej solidności. Każdy z naszych przejezdnych pomostów magazynowych ma poręcze zabezpieczające pomocne we wchodzeniu i schodzeniu z platformy roboczej, nawet z obciążeniem w postaci pakunków.

Jeśli potrzebujesz przesunąć w głąb magazynu pomost, by sięgnąć do kolejnego regału, ułatwi Ci to jego jezdna konstrukcja. Dzięki kółkom zamontowanym na jednym z ramion nie ma potrzeby podnoszenia całej konstrukcji przy jej przenoszeniu – wystarczy lekkie przechylenie pomostu, by bez żadnego wysiłku dojechać nim do kolejnej półki. Dlatego każdy pracownik będzie mógł tego dokonać bez konieczności angażowania siły.

Pomosty są odpowiednio wysokie, by można było z nich sięgnąć na nawet najwyższe regały, i wystarczająco wąskie, by bez trudu mieściły się między kolejnymi półkami. Zostały one stworzone z myślą o wykorzystywaniu w przestrzeni magazynowej, z dużą liczbą regałów o różnej wysokości, ustawionych stosunkowo blisko siebie.

Nasze przejezdne pomosty magazynowe mają jedną z niewątpliwie największych zalet tego typu konstrukcji – łączą mobilność z wytrzymałością. Dodatkowo wszystkie produkty z serii KRAUSE Vario mają zgodną z przepisami BHP deklarację zgodności z normą EN-131. Możesz mieć pewność, że są bezpieczne w używaniu – przez Ciebie i Twoich pracowników.

Przedłużona gwarancja i ekspresowa dostawa

Jesteśmy pewni najwyższej jakości naszych produktów, dlatego zapewniamy naszym klientom wydłużoną, 7-letnią gwarancję na wszystkie nasze konstrukcje, w tym każdy przejezdny pomost magazynowy. Możesz korzystać w pełnym zakresie z udzielonej przez nas gwarancji i przetestować pomosty robocze w praktyce.

Poza tym oferujemy ekspresową i darmową dostawę na terenie całej Polski. Bez obaw możesz testować i sprawdzać nasz asortyment, dostaniesz bowiem aż 365 dni na zwrócenie sprzętu bez ryzyka. Sprawdź inne konstrukcje, które oferujemy w ALUSYSTEMS – zapewnij sobie bezpieczny i stabilny system narzędzi pomagających w pracach na wysokości.

 

Zobacz również

Drabiny magazynowe

Podesty robocze

Schodki magazynowe

 

Wysyłka
Składając zamówienie w ciągu

00 092446
paczkę nadamy jutro 01.03.2024

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Przejdź do porównywarki
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl