Higher Autoryzowany sklep marki Krause

do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Kontakt

tel. 74 857 03 39
biuro@alusystems.pl

Schodki magazynowe

Schodki magazynowe są właśnie tym, czego szukasz niezależnie od tego, czy musisz wkręcić śrubkę, czy przesunąć towar na znajdującej się wysoko półce. Dzięki naszym aluminiowym schodkom roboczym krok po kroku osiągniesz swój cel. Gdy schodki trafią już do Twojego magazynu, szybko okażą się jego niezbędnym wyposażeniem wykorzystywanym każdego dnia.

Kompaktowa konstrukcja i bezpieczeństwo

Składana budowa wszystkich naszych schodków montażowych pozwala na ich łatwe przechowywanie i zajmuje niezwykle mało miejsca. Konstrukcje te w porównaniu do drabin mają większą rozpiętość ramion, a co za tym idzie - znacznie większą stabilność. Dzięki dużej powierzchni każdego ze stopni możesz bezpiecznie pracować i nie obawiać się upadku. Najwyższe konstrukcje schodkowe dostępne w naszym sklepie mają dodatkowo składany pałąk. Dzięki niemu oszczędzasz miejsce, a także zwiększasz swoje bezpieczeństwo w trakcie pracy, mogąc oprzeć się czy przytrzymać w każdej chwili. Niektóre modele mają na pałąku specjalne półeczki - położysz na nich narzędzia, śruby czy inne elementy montażowe, zwiększając komfort pracy i oszczędzając czas potrzebny na wielokrotne wchodzenie i schodzenie po schodkach. Antypoślizgowa wykładzina i odpowiednia powierzchnia stopni zabezpieczy Cię przed utratą przyczepności.

Gwarancja zadowolenia

Dzięki pewności, jaką mamy co do wysokiej jakości naszych produktów, zapewniamy wydłużoną, 7-letnią gwarancję na cały nasz asortyment, także schodki magazynowe. Zakupy w sklepie ALUSYSTEMS dają pewność ekspresowej, darmowej dostawy na terenie całego kraju. Zamówione u nas schodki robocze będziesz mógł sprawdzić i w razie potrzeby zwrócić bez żadnego ryzyka w ciągu aż 365 dni od zakupu. Oznacza to, że będziesz miał okrągły rok na przetestowanie naszych obietnic co do wysokiej jakości naszych schodków montażowych. Sprawdź też inne oferowane przez nas produkty, aby uzupełnić swoje miejsce pracy o drabiny i pomosty magazynowe oraz podesty robocze - wszystko, czego wymaga profesjonalny magazyn.

Wysyłka
Składając zamówienie w ciągu

00 023039
paczkę nadamy dziś 27.01.2022

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Przejdź do porównywarki
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl