Higher Autoryzowany sklep marki Krause

do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Kontakt

tel. 74 857 03 39
biuro@alusystems.pl

Schodki magazynowe

Schodki magazynowe są właśnie tym, czego szukasz niezależnie od tego, czy musisz wkręcić śrubkę, czy przesunąć towar na znajdującej się wysoko półce. Dzięki naszym aluminiowym schodkom roboczym krok po kroku osiągniesz swój cel. Gdy schodki trafią już do Twojego magazynu, szybko okażą się jego niezbędnym wyposażeniem wykorzystywanym każdego dnia.

Kompaktowa konstrukcja i bezpieczeństwo

Składana budowa wszystkich naszych schodków montażowych pozwala na ich łatwe przechowywanie i zajmuje niezwykle mało miejsca. Konstrukcje te w porównaniu do drabin mają większą rozpiętość ramion, a co za tym idzie - znacznie większą stabilność. Dzięki dużej powierzchni każdego ze stopni możesz bezpiecznie pracować i nie obawiać się upadku. Najwyższe konstrukcje schodkowe dostępne w naszym sklepie mają dodatkowo składany pałąk. Dzięki niemu oszczędzasz miejsce, a także zwiększasz swoje bezpieczeństwo w trakcie pracy, mogąc oprzeć się czy przytrzymać w każdej chwili. Niektóre modele mają na pałąku specjalne półeczki - położysz na nich narzędzia, śruby czy inne elementy montażowe, zwiększając komfort pracy i oszczędzając czas potrzebny na wielokrotne wchodzenie i schodzenie po schodkach. Antypoślizgowa wykładzina i odpowiednia powierzchnia stopni zabezpieczy Cię przed utratą przyczepności.

Gwarancja zadowolenia

Dzięki pewności, jaką mamy co do wysokiej jakości naszych produktów, zapewniamy wydłużoną, 7-letnią gwarancję na cały nasz asortyment, także schodki magazynowe. Zakupy w sklepie ALUSYSTEMS dają pewność ekspresowej, darmowej dostawy na terenie całego kraju. Zamówione u nas schodki robocze będziesz mógł sprawdzić i w razie potrzeby zwrócić bez żadnego ryzyka w ciągu aż 365 dni od zakupu. Oznacza to, że będziesz miał okrągły rok na przetestowanie naszych obietnic co do wysokiej jakości naszych schodków montażowych. Sprawdź też inne oferowane przez nas produkty, aby uzupełnić swoje miejsce pracy o drabiny i pomosty magazynowe oraz podesty robocze - wszystko, czego wymaga profesjonalny magazyn.

Schodki magazynowe - niezbędny element wyposażenia

Schodki są niezbędnym elementem wyposażenia każdego magazynu, bez względu na jego powierzchnię. Proponowane przez nas produkty marki Krause to doskonała jakość wykonania, a wszystko dzięki wysokiej jakości komponentom użytym do produkcji. Chyba każdy, kto choć raz użyje schodków magazynowych tej marki przekona się, że spełniają one wszystkie wymagania i normy, gwarantując tym samym bezpieczne wykonywanie obowiązków. Nasze schodki magazynowe występują w wielu rozmiarach, a także z różnorodnymi udogodnieniami, dzięki temu każdy może znaleźć produkt, który sprawdzi się w wykorzystywanej przestrzeni. To propozycje, zarówno do małych, jak i dużych magazynów czy hal produkcyjnych. Są w pełni dopasowane do potrzeb, dlatego można mieć pewność, że będą funkcjonalnym wyposażeniem.

Jakie schodki wybrać?

Zróżnicowana oferta schodków, sprawia, że wiele osób może mieć ogromny problem, który model wybrać? Do miejsc, które nie wymagają wspinania się na większe wysokości polecamy schodki Krause 2-stopniowe. Są lekkie, wytrzymałe i bezpieczne w użytkowaniu. Do większych wysokości polecamy schodki 3-stopniowe, 4-stopniowe lub 5-stopniowe, które występują w wersji z pałąkiem lub bez. To zaawansowana technologia, ogromne bezpieczeństwo, a wszystko dzięki stopniom stworzonym z wysokiej jakości gumy o antypoślizgowych właściwościach. Nasze schodki robocze ze względu na ogromną funkcjonalność są chętnie wybierane do magazynów, hal produkcyjnych, a także sklepów wielkopowierzchniowych i małych. To jakość, która z pewnością zachwyci wszystkich użytkowników i sprawi, że funkcjonowanie bez nich będzie niezwykle trudne. 

Schodki montażowe - rozwiązanie o dużej stabilności

Dostępne w naszej ofercie schodki montażowe wyróżniają się doskonałą jakością, która decyduje o stabilności i bezpieczeństwie pracy. Są przeznaczone do użytkowania w magazynach, sklepach i przemyśle. Stworzone są z aluminium, które zapewnia lekkość, łatwość przenoszenia i przechowywania, a także wytrzymałość. Guma, która pokrywa stopnie schodków roboczych, a także ich ogromna głębokośćdają gwarancję stabilności i komfortu pracy, przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa. Pałąk, w który wyposażone są niektóre z naszych schodków zapewnia łatwość wchodzenia i schodzenia, a wszystko przez możliwość przytrzymania się. To wszystko decyduje o ogromnej popularności schodków montażowych Krause, które są chętnie wybierane przez wiele osób do wykonywania różnych prac.

Schodki robocze Krause - dlaczego warto?

Ogromna liczba zalet schodków roboczych Krause sprawia, że można mieć pewność zakupu wyposażenia, które sprawdzi się w różnych sytuacjach. Wiele osób, które już kupiło schodki stwierdza, że są dużo wygodniejszym rozwiązaniem niż klasyczne drabiny. Są łatwe w przechowywaniu, a ich stabilność wprost zadziwia wszystkich użytkowników. To niezwykle ważne, aby podczas pracy mieć pewność konstrukcji, na której wykonujemy różne

 

Zobacz również

Drabiny magazynowe

Podesty robocze

Pomosty magazynowe

 

Wysyłka
Składając zamówienie w ciągu

00 225132
paczkę nadamy jutro 04.12.2023

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Przejdź do porównywarki
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl