Higher Autoryzowany sklep marki Krause

do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Kontakt

tel. 74 857 03 39
biuro@alusystems.pl

Konstrukcje specjalne

Konstrukcje specjalne

Do prac o niestandardowym charakterze, które są wykonywane na większych wysokościach, oferujemy konstrukcje specjalne, które umożliwiają bezpieczny i jednocześnie komfortowy dostęp do różnych miejsc. W naszej ofercie znajdują się między innymi rozwiązania do odśnieżania samochodów ciężarowych. Pozostawienie pokrywy śnieżnej na pojazdach typu TIR oraz innych autach ciężarowych stwarza duże zagrożenie na drodze dla innych użytkowników ruchu drogowego.

 

Konstrukcja do odśnieżania pojazdów - kalkulacja Konstrukcja do odśnieżania pojazdów - kalkulacja
Linia produktów: STABILO
Cena: 1,00 zł netto: 0,81 zł

Konstrukcje do odśnieżania pojazdów

Interesującym rodzajem konstrukcji specjalnych jest układ do odśnieżania pojazdów. Kierowca samochodów z naczepą zasadniczo jest zobowiązany do tego, by kontrolować ich stan. Zaleganie pokrywy śnieżnej na dachu naczepy jest niebezpieczne, ale z drugiej strony kierowcom brakuje profesjonalnych narzędzi pozwalających na kontrolę stanu naczepy od góry. My jesteśmy w stanie je dostarczyć. Zamiast używać do odśnieżania naczep własnoręcznie wykonanych rusztowań czy drabin przystawnych, lepiej użyć do tego celu specjalnych konstrukcji do odśnieżania pojazdów, które gwarantują bezpieczeństwo osobom podejmującym się takiego zadania.

Jaką konstrukcję ma podest do odśnieżania pojazdów ciężarowych?

Konstrukcja do odśnieżania pojazdów ciężarowych ma postać podestu, na który wchodzi się po bezpiecznych stopniach w kształcie schodów z barierkami. Układ ma trójstronne barierki osłaniające oraz pomosty zrobione z blachy perforowanej. Gwarantuje to bezpieczeństwo i komfort prac, jakie mogą być prowadzone w każdych warunkach pogodowych. Właściwie konstrukcja ta jest wyposażona w dwie platformy robocze, co umożliwia jej wykorzystywanie nie tylko przy odśnieżaniu dachów naczep, ale i zastosowanie jej do mycia takich pojazdów oraz prowadzenia prac naprawczych czy konserwacyjnych.

Warto wspomnieć, że konstrukcja specjalna może być użytkowana w formie wolnostojącej, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by na stałe przymocować ją do ściany.

Inne konstrukcje specjalne

Konstrukcja służąca do odśnieżania samochodów ciężarowych, głównie naczep, została przygotowana z myślą o potrzebach zgłaszanych przez firmy transportowe, centra logistyczne czy magazynowe. Nie jest to jednak jedyna konstrukcja specjalna, jaka może zostać opracowana przez firmę KRAUSE. Na podstawie analizy indywidualnych potrzeb klienta może powstać projekt służący do wykonywania różnych działań na wysokościach, odpowiadający oczekiwaniom konkretnych osób lub ich grup.

Wysyłka
Składając zamówienie w ciągu

00 233253
paczkę nadamy jutro 07.12.2023

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Przejdź do porównywarki
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl