Higher Autoryzowany sklep marki Krause

do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Kontakt

tel. 74 857 03 39
biuro@alusystems.pl

Linia produktów CORDA

Produkty CORDA

Linia uniwersalna

Produkty MONTO

Linia profesjonalna
Lini produktów STABILO

Produkty STABILO

Linia dla przemysłu

Drabiny i rusztowania aluminiowe KRAUSE - oferta

Z przyjemnością prezentujemy Państwu naszą bogatą ofertę drabin i rusztowań aluminiowych. Mamy nadzieję, że przygotowany przez nas podział kategorii pozwoli Państwu szybko odszukać interesujące Was produkty i uczyni przeglądanie drabin i rusztowań KRAUSE przyjemnym i efektywnym.

Asortyment
Drabiny i rusztowania KRAUSE - polecamy
Urlop na drabinie 0

Lato w pełni!  Jedni z nas wyjeżdżają na urlopy, inni wykorzystują ten czas na prace wokół domu, remonty i budowy – nie ulega przecież wątpliwości, że ciepłą porą prace idą szybciej. Bez względu zatem na to czy mieszkasz w mieście czy na wsi, bez względu również na to czy masz małe mieszkanie czy też zarządzasz dużym gospodarstwem, przyjdzie taki czas, kiedy będziesz chciał bądź musiał samodzielnie odnowić swoją nieruchomość. 

czytaj całość »
Wykorzystanie do prac w budownictwie lekkich rusztowań przejezdnych i podestów ruchomych 0

Planując wykonanie prac na wysokości, należy się wykazać szczególną dbałością o zdrowie i życie pracowników. Ranga tego zagadnienia została uwydatniona w preambule do dyrektywy 2009/104/WE w sformułowaniu: Praca na wysokości może narazić pracowników na szczególnie wysokie ryzyko dla ich zdrowia i bezpieczeństwa, w szczególności na upadek z wysokości i inne poważne wypadki przy pracy, które stanowią dużą część wszystkich wypadków, szczególnie śmiertelnych [1]. Historycznie problem ten był zauważony w Polsce od dawna...

czytaj całość »
Dlaczego warto wybrać do swoich prac rusztowanie aluminiowe? 0

Rusztowania to niewątpliwie podstawowe narzędzie pracy na wszelkiego rodzaju budowach. Ich dostępność oraz ogromna różnorodność sprawiają, iż nierzadko producenci mają problem z podjęciem właściwej decyzji odnośnie zakupu odpowiedniego sprzętu. Wśród oferowanych rusztowań mają oni bowiem do wyboru rozmaite rodzaje konstrukcji wykonanych z różnorodnych surowców. 

czytaj całość »
Wysyłka
Składając zamówienie w ciągu

00 131041
paczkę nadamy jutro 18.01.2018

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Przejdź do porównywarki
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl