Higher Autoryzowany sklep marki Krause

do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Kontakt

tel. 74 857 03 39
biuro@alusystems.pl

Rusztowania do prac wewnątrz budynku

Rusztowania to standardowe rozwiązanie służące do wykonywania prac na wysokościach. Korzysta się z nich zarówno przy wszelkich pracach budowlano-remontowych na zewnątrz budynku, jak i wewnątrz. W tej kategorii znajdziesz rusztowania wewnętrzne – bezpieczne, solidne i w pełni funkcjonalne. Proponujemy produkty sprawdzonej niemieckiej marki KRAUSE, wiodącego producenta o znakomitej opinii wśród fachowców. U nas kupisz rusztowania wewnętrzne KRAUSE o różnej wysokości i charakterystyce, w tym bardzo praktyczne rusztowania składane. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Wybierz takie rusztowania wewnętrzne, które będą narzędziem Twojej pracy w różnych sytuacjach, w jakich możesz się znaleźć np. przy wykańczaniu wnętrz. Niech to będzie także rusztowanie malarskie aluminiowe, które jest z jednej strony bezpieczne w użyciu, a z drugiej komfortowe przy przenoszeniu, montażu i demontażu czy używaniu go przez Ciebie lub Twoich pracowników.

Rusztowanie aluminiowe KRAUSE ClimTec 3,00m 710116 Rusztowanie aluminiowe KRAUSE ClimTec 3,00m 710116
Linia produktów: MONTO
Cena: 2 996,00 zł netto: 2 435,77 zł
Rusztowanie aluminiowe KRAUSE ClimTec 3,00m + 4 rolki 125mm 710505 Rusztowanie aluminiowe KRAUSE ClimTec 3,00m + 4 rolki 125mm 710505
Linia produktów: MONTO
Cena: 3 238,00 zł netto: 2 632,52 zł
Rusztowanie aluminiowe KRAUSE ClimTec 5,00m 710116 + 710123 Rusztowanie aluminiowe KRAUSE ClimTec 5,00m 710116 + 710123
Linia produktów: MONTO
Cena: 4 885,00 zł netto: 3 971,54 zł
Rusztowanie aluminiowe KRAUSE ClimTec 5,00m + 4 rolki 125mm Rusztowanie aluminiowe KRAUSE ClimTec 5,00m + 4 rolki 125mm
Linia produktów: MONTO
Cena: 5 480,00 zł netto: 4 455,28 zł
Rusztowanie aluminiowe KRAUSE ClimTec 5,00m + 4 rolki 150mm Rusztowanie aluminiowe KRAUSE ClimTec 5,00m + 4 rolki 150mm
Linia produktów: MONTO
Cena: 5 802,00 zł netto: 4 717,07 zł
Rusztowanie aluminiowe KRAUSE ClimTec 7,00m Rusztowanie aluminiowe KRAUSE ClimTec 7,00m
Linia produktów: MONTO
Cena: 7 168,00 zł netto: 5 827,64 zł
Rusztowanie aluminiowe KRAUSE ClimTec 7,00m + 4 rolki 150mm Rusztowanie aluminiowe KRAUSE ClimTec 7,00m + 4 rolki 150mm
Linia produktów: MONTO
Cena: 7 944,00 zł netto: 6 458,54 zł
Rusztowanie aluminiowe KRAUSE ClimTec 7,00m + 4 rolki 125mm Rusztowanie aluminiowe KRAUSE ClimTec 7,00m + 4 rolki 125mm
Linia produktów: MONTO
Cena: 7 958,00 zł netto: 6 469,92 zł

Rusztowania wewnętrzne na najwyższym poziomie

Niezależnie, czy w grę wchodzą prace budowlane, czy remontowe, odpowiednie wyposażenie to podstawa. Prace na wysokościach wewnątrz budynku? Oczywiście możesz je wykonać z wykorzystaniem zwykłej drabiny – przystawnej lub rozkładanej, ale jej używanie na dłuższą metę może być mało komfortowe. Na jednej drabinie pracę wykonuje tylko jedna osoba, a przy tym trzeba przenosić narzędzie, jeśli chcesz realizować określone roboty w innym miejscu. Wszystko to sprawia, że być może poszukujesz wygodniejszego rozwiązania w zakresie zapewnienia odpowiednich, komfortowych i bezpiecznych warunków pracy na wysokości.

Przyda Ci się dobre rusztowanie – takie, które łatwo przetransportujesz, rozłożysz, które zapewni Ci komfortową i bezpieczną pracę. Znajdziesz je w naszej ofercie. Stanowiące mocny punkt naszego asortymentu rusztowania wewnętrzne firmy KRAUSE są zgodne z obowiązującymi przepisami i normami. Są to produkty atestowane przez TUV/GS. Sprawdź ich nośność i fakt, że są zgodne z normą EN 1004. Tym, co je wyróżnia, jest zdecydowanie wysoka jakość. Dotyczy to zarówno materiałów zastosowanych do ich produkcji, jak i rozwiązań, które przekładają się na maksymalną stabilność rusztowań KRAUSE. Mogą być użytkowane jako rusztowanie malarskie.

Ich dużym atutem jest wygodny transport i prosty montaż. Jeśli w pracy zależy Ci na czasie i nie chcesz, by podstawowe czynności pochłaniały Twoją energię, z pewnością docenisz przemyślaną konstrukcję oferowanych przez nas produktów KRAUSE. Wielokrotnie była ona wyróżniana w branżowych testach i zestawieniach. Dodatkowo produkty KRAUSE odznaczają się wytrzymałością i solidnością wykonania, dzięki czemu są idealne nawet dla najbardziej wymagających zadań. Niezawodność i długowieczność tych produktów to rezultat zaawansowanych technologii i starannej kontroli jakości. Wybierając nasze rusztowania aluminiowe, inwestujesz w sprawdzone i bezpieczne rozwiązania.

Praktyczne i niezawodne. Rusztowania wewnętrzne KRAUSE ClimTec

Pracując wewnątrz budynków, nie chcemy, by cokolwiek nas ograniczało. W przypadku rusztowań ważne jest, by były one możliwie mobilne – często bowiem musimy zmieniać ich pozycję. Rusztowania KRAUSE z serii ClimTec są odpowiedzią na potrzeby osób i firm, dla których prace remontowo-budowlane wewnątrz budynków to codzienność. Specjalne połączenia zaciskowe oraz nasadzane elementy ram umożliwiają ekspresowy montaż i demontaż bez sięgania po narzędzia, zaś przesuwne stabilizatory i niewielka wysokość po złożeniu ułatwiają przesuwanie rusztowań przez otwory drzwiowe. Dzięki temu, że nie trzeba rozmontowywać całej ich konstrukcji przy przenoszeniu ich z miejsca na miejsce, rusztowania wewnętrzne ClimTec są niezwykle praktyczne. Ramy podstawy takich rusztowań z dolną częścią w kształcie litery V mają zwiększoną powierzchnię podparcia rusztowania w kierunku wzdłużnym i poprzecznym, co automatycznie przekłada się na większe bezpieczeństwo przy pracy z ich użyciem.

Bez problemu umieścisz nasze rusztowania wewnętrzne na nierównym podłożu, a nawet na schodach, z uwagi na możliwość regulacji. Niwelacja wysokości występuje co jeden szczebel, czyli w odległości około 25 cm. Dlatego zastosowanie wewnętrznych rusztowań KRAUSE będzie miało uniwersalny wymiar. Docenisz również ich wytrzymałość i niezawodność. Oferowane produkty mogą służyć między innymi jako rusztowanie do malowania. To jedne z najlepszych rusztowań do tego rodzaju zastosowań.

Rusztowanie wewnętrzne objęte rozszerzoną gwarancją

Zaufaj nam i naszym produktom, w tym rusztowaniom, na które udzielamy gwarancji trwającej aż siedem lat. Jesteśmy przekonani o niezawodności i trwałości naszych konstrukcji, dlatego możemy zagwarantować tak długotrwałe zabezpieczenie. Bez obaw korzystaj z nich w dowolnych pracach czy też w ramach Twojego biznesu.

Oprócz tego zdecydowaliśmy się pójść krok dalej – dajemy Ci cały rok, aby przetestować nasze rusztowanie wewnętrzne. Kupując w ALUSYSTEMS, masz 365 dni na ewentualny zwrot, jeśli okaże się, że nasz produkt nie spełnił Twoich oczekiwań.

Co więcej, nie musisz martwić się o czas dostawy. Nasza efektywna logistyka gwarantuje ekspresową przesyłkę na terenie całej Polski, a Ty nie ponosisz dodatkowych kosztów za szybką dostawę pod wskazany adres. Ciesz się komfortem zakupów w ALUSYSTEMS!

Jeśli interesują Cię nasze rusztowania wewnętrzne i chcesz dowiedzieć się o nich więcej, zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy po to, by pomóc Ci dokonać najlepszego wyboru. Postaw na rusztowanie do domu KRAUSE i ciesz się najwyższą jakością przez lata!

Ile cm powinno dzielić rusztowanie od ściany?

Minimalna odległość rusztowania od ściany zależy od wielu czynników, takich jak wysokość rusztowania czy obowiązujące normy bezpieczeństwa. Na ogół jednak powinno się utrzymać co najmniej 25-30 cm przestrzeni między ścianą a rusztowaniem.

Jakie rusztowanie do elewacji wybrać?

Wybór rusztowania do elewacji zależy od skali projektu i Twoich wymagań. Podczas wyboru należy zwracać uwagę na wysokość, a także zastosowane zabezpieczenia i stabilność. W wielu przypadkach rusztowania aluminiowe będą wystarczające. 

Zobacz również:

Rusztowanie lekkie

Wysyłka
Składając zamówienie w ciągu

00 091055
paczkę nadamy jutro 01.03.2024

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Przejdź do porównywarki
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl