Higher Autoryzowany sklep marki Krause

do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Kontakt

tel. 74 857 03 39
biuro@alusystems.pl

Rusztowania lekkie

W poszukiwaniu narzędzi pracy na wysokościach trafiłeś na lekkie rusztowania aluminiowe, które oferujemy w naszym sklepie. Są to produkty wysokiej klasy produkowane przez znanego producenta – firmę KRAUSE. Co świadczy o ich wyjątkowości i co właściwie decyduje o tym, że zalicza się je do grona rusztowań lekkich? Sprawdź to!

Rusztowanie aluminiowe KRAUSE ClimTec 3,00m 710116 Rusztowanie aluminiowe KRAUSE ClimTec 3,00m 710116
Linia produktów: MONTO
Cena: 2 996,00 zł netto: 2 435,77 zł
Rusztowanie aluminiowe KRAUSE ClimTec 3,00m + 4 rolki 125mm 710505 Rusztowanie aluminiowe KRAUSE ClimTec 3,00m + 4 rolki 125mm 710505
Linia produktów: MONTO
Cena: 3 238,00 zł netto: 2 632,52 zł
Rusztowanie aluminiowe KRAUSE ClimTec 5,00m 710116 + 710123 Rusztowanie aluminiowe KRAUSE ClimTec 5,00m 710116 + 710123
Linia produktów: MONTO
Cena: 4 885,00 zł netto: 3 971,54 zł
Rusztowanie aluminiowe KRAUSE ClimTec 5,00m + 4 rolki 125mm Rusztowanie aluminiowe KRAUSE ClimTec 5,00m + 4 rolki 125mm
Linia produktów: MONTO
Cena: 5 480,00 zł netto: 4 455,28 zł
Rusztowanie aluminiowe KRAUSE ClimTec 5,00m + 4 rolki 150mm Rusztowanie aluminiowe KRAUSE ClimTec 5,00m + 4 rolki 150mm
Linia produktów: MONTO
Cena: 5 802,00 zł netto: 4 717,07 zł
Rusztowanie aluminiowe KRAUSE ClimTec 7,00m Rusztowanie aluminiowe KRAUSE ClimTec 7,00m
Linia produktów: MONTO
Cena: 7 168,00 zł netto: 5 827,64 zł
Rusztowanie aluminiowe KRAUSE ClimTec 7,00m + 4 rolki 150mm Rusztowanie aluminiowe KRAUSE ClimTec 7,00m + 4 rolki 150mm
Linia produktów: MONTO
Cena: 7 944,00 zł netto: 6 458,54 zł
Rusztowanie aluminiowe KRAUSE ClimTec 7,00m + 4 rolki 125mm Rusztowanie aluminiowe KRAUSE ClimTec 7,00m + 4 rolki 125mm
Linia produktów: MONTO
Cena: 7 958,00 zł netto: 6 469,92 zł

Wszystkie rusztowania dostępne w ALUSYSTEMS są wykonane w całości z aluminium, co czyni je wyjątkowo lekkimi, a przy tym stabilnymi i wytrzymałymi. Mogą być stosowane wewnątrz i na zewnątrz budynków – dzięki specyficznym właściwościom aluminium jest odporne na warunki atmosferyczne, a jego powierzchnia pozostaje niezmieniona przez lata. Nawet przy długotrwałej wilgotności, bardzo wysokiej czy ekstremalnie niskiej temperaturze aluminium nie niszczeje, dzięki czemu rusztowanie lekkie może być używane przez wyjątkowo długi czas bez utraty jakości czy funkcjonalności.

Sprawia to, że śmiało można powiedzieć, że nasze rusztowania lekkie z ALUSYSTEMS mają charakter uniwersalny. Zastosujesz je dokładnie wtedy, gdy będzie Ci potrzebne stabilne, ale jednocześnie lekkie i wytrzymałe rusztowanie umożliwiające organizację pracy na wysokości w najbardziej bezpiecznych warunkach. Ponadto są łatwe w montażu i demontażu, co znacząco skraca czas realizacji projektów. Mają regulowaną wysokość, co pozwala na dostosowanie do konkretnych potrzeb. Oferujemy szeroką gamę rozwiązań – od małych rusztowań, po duże struktury do wymagających zadań. Nasze produkty to gwarancja satysfakcji!

Lekkie rusztowanie aluminiowe – szybki montaż i demontaż

Lekkość i wytrzymałość na negatywny wpływ czynników zewnętrznych to jeszcze nie wszystkie atuty rusztowań ALUSYSTEMS firmy KRAUSE. Musisz wiedzieć, że zalicza się do nich również możliwość bardzo szybkiego montażu i demontażu, co przyspiesza wykonywanie zaplanowanych prac remontowych, wykończeniowych czy związanych z utrzymaniem zieleni wokół domu albo innego budynku.

Dzięki zastosowaniu specjalnych połączeń zaciskowych, a także nasadzanych elementów ram lekkie rusztowanie dostępne w ALUSYSTEMS pozwala na bardzo szybki montaż i demontaż elementów bez konieczności wykorzystywania dodatkowych narzędzi. Nie musisz więc szykować sobie obcęgów, kleszczy czy innego rodzaju narzędzi ręcznych, by móc się wykorzystać lekkie rusztowania aluminiowe. Wszystko przy ich montażu i demontażu zrobisz wyłącznie przy użyciu swoich rąk. Nie jest to skomplikowane zadanie, a po kilkukrotnym złożeniu i rozłożeniu rusztowań ALUSYSTEMS przekonasz się, że jest to w gruncie rzeczy prosta praca.

Przesuwane stabilizatory i niewielka wysokość zestawu po złożeniu ułatwiają transport i umożliwiają wniesienie konstrukcji nawet przez standardowe otwory drzwiowe. Dlatego nasze lekkie rusztowania aluminiowe idealnie nadają się do prac wewnątrz budynków – nie jest wymagany ich całkowity demontaż. Dotyczy to wszystkich produktów w tej kategorii. Przydaje się to w szczególności wtedy, gdy musisz rozłożyć rusztowanie lekkie np. we wnętrzu zabytkowej kamienicy, gdzie otwór drzwiowy jest wąski i wniesienie przez niego standardowego rusztowania byłoby utrudnione albo niemożliwe. Z użyciem lekkich rusztowań KRAUSE wykonanych z aluminium nie musisz nawet ich całkowicie demontować, by zmieściły się w drzwiach.

Niektóre z systemów mają w zestawie również dodatkowe kółka, które jeszcze bardziej zwiększają mobilność konstrukcji – nie tylko w czasie transportu. Elementy jezdne umożliwiają szybkie i łatwe przesuwanie lekkiego rusztowania i ułatwiają pracę na dużych powierzchniach magazynowych czy budowlanych. Dlatego śmiało możesz określić nasze lekkie rusztowania aluminiowe mianem jezdnych. Przesuwaj je bez trudu i zabezpieczaj, stabilizując w pożądanym miejscu dzięki skutecznym hamulcom przy każdym z kół. Nie ma wówczas ryzyka, że w czasie przebywania na szczycie lekkie rusztowanie mogłoby się przesunąć, stwarzając ryzyko niebezpieczeństwa dla użytkownika.

Zamiast budować całą elewację wraz z rusztowaniem, ustaw gotową konstrukcję dokładnie tam, gdzie jest potrzebna. Oszczędzisz przy tym pieniądze potrzebne na zakup materiałów, czas montażu i przestrzeń do przechowywania i transportu elementów. Łatwe usunięcie rolek zapewni maksymalną stabilność i bezpieczeństwo. Możesz je odpiąć, kiedy nie będą Ci już potrzebne, i ponownie zamontować, gdy będziesz chciał przesunąć lekkie rusztowanie ALUSYSTEMS w inne miejsce.

Lekkie rusztowania aluminiowe z szybką dostawą i wydłużoną gwarancją

Wszystkie oferowane przez nas produkty, w tym lekkie rusztowanie aluminiowe, są objęte wydłużoną, 7-letnią gwarancją – jesteśmy pewni wysokiej jakości oferowanych przez nas konstrukcji. Dlatego możemy Ci dać wieloletnią gwarancję na nasze produkty. Używaj ich przy wykonywaniu dowolnych prac, a także wykorzystuj na gruncie prowadzonej przez Ciebie działalności gospodarczej.

Również dlatego zapewniamy aż 365 dni na zwrot zamówionych produktów. Oznacza to, że masz cały rok, żeby przekonać się do naszych obietnic związanych z wytrzymałością i trwałością produktów kupionych w ALUSYSTEMS. Jeśli to za mało, gwarantujemy ekspresową dostawę na terenie całej Polski. Kupując oferowane przez nas konstrukcje, nie musisz płacić za błyskawiczny transport, który dotrze pod wskazany przez Ciebie adres. 

Zobacz również:

Rusztowania do prac wewnątrz budynku

Wysyłka
Składając zamówienie w ciągu

00 235728
paczkę nadamy jutro 04.12.2023

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Przejdź do porównywarki
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl